Pekne si to šiniem po hrádzy a zrazu /PRÁSK/ - rana jak sviňa. Najprv som sa potešil,že mi praskol rám a ja si budem môcť kúpiť nový bajk / žart:) / o čo vačšie bolo moje sklamanie,ked som zistil,že mi praskli dva šróbiky uchycujúce sedlo o sedlovku.

A teraz,čo s tým? Predavač v miestom obchode mi tvrdí,že mám kúpiť novú sedlovku s príslušenstvom,pretože ak dám do starej nejaké šróby z garáže,tak nebudú mať takú pevnosť ako origo...

Veriť mu,či chce len odo mňa vytiahnuť peniaze?

Sedlovku mám Easton EA 30 31,6 x 400, ktorá sa dá kúpiť za nejakých 20 Eur.
Moc pocítim,ak kúpim niečo za 12 - 14 Eur? Bajk už je dosť starý a nechcem do neho moc investovať.


Vďaka
12.08.2013 - 07:48:07
00
Mne sa to tiez uz par krat stalo a vzdy som menil len skrutky ale ked som v obchode kupil obycajne tak to po cca 3 mesiacoch puklo znova pretoby som sa radsej poobzeral po pevnostnych alebo kadmiovych skrutkach ktore by nemal byt problem kupit
12.08.2013 - 07:55:06
00
Tak oprava,pôvodná sedlovka je Scape Light 31.6 x 400. Nikde sa nedá nájsť na predaj.
12.08.2013 - 08:24:57
00
A teraz,čo s tým? Predavač v miestom obchode mi tvrdí,že mám kúpiť novú sedlovku s príslušenstvom,pretože ak dám do starej nejaké šróby z garáže,tak nebudú mať takú pevnosť ako origo...
Veriť mu,či chce len odo mňa vytiahnuť peniaze?

:D Ak máš nejaké šróby tak tam daj tie, alebo ich aj kúp v železiarstve. Že nebudú mať takú pevnosť ako origo, však sú tam obyčajné nerezové :D alebo ako píše Elgringo, tak radšej pevnejšie, keď má takú skúsenosť :^)
12.08.2013 - 09:16:58
00
keyboard_arrow_up