Horal MTB maratón

10.08.2013
8. kolo - XCM Tour
MTB maratón
Svit (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Reportáže, Výsledky
Nemohli, lebo tu ide o biznis.
Najviac mna vie vytocit fotograf Faxcopy, ktory si vyberie miesto, kde vacsina ludi tlaci, presne ako na Horalovi.
Mile Faxcopy, ked ti vasi akoze fotografi nepochopia, ze ziadneho cyklistu nezaujimaju fotky, kde tlaci, tak ziadne peniazky nebudu.



To je jediny sposob ako bude mat kazdy cyklista fotku, ako to vsade pisu.
13.08.2013 - 22:01:30
01
veru, sa citim tuto divne, ba i smiesno, ked som viac zvedavy preco je na top SK XCM podujati v na spici az taka prevaha Cechov ako na to ako je kto odfoteny. ;)

no H8 sportovci, pekny vecer vsetkym. ;)


sak uz to tolko neries, v podstate o nic nejde...robime to ako konicek ;)
13.08.2013 - 22:05:49
00
veru, sa citim tuto divne, ba i smiesno, ked som viac zvedavy preco je na top SK XCM podujati v na spici az taka prevaha Cechov ako na to ako je kto odfoteny. ;)

no H8 sportovci, pekny vecer vsetkym. ;)

to stale prevlada tato rivalita s Cechmi ?... pride mi to trocha infantilne sa takto pretahovat, ked uz tak. tak preco neriesime, ze slovaci nevyhravaju a vacsina nieje v top10 na Okolo slovenska a preco vobec nieje vacsina francuzov v top10 na Tour?...
sme hobbici a to, ze nehyhravame ani doma, ani napr. v cesku nas extra neserie a nikto nas za to nebije, a zial ani neplati :D tak vo co go ? ;)
13.08.2013 - 23:06:05
01
Roflex, tak ja neviem, blbo to asi sem pisem, ked ti takto celkom unikla prihravka a citis nejaku rivalitu s Cechmi z mojho textu. Skratka, zdalo sa mi zaujimavejsie rozvijat Iziho sibalske zmurknutie na tunajsich citatelov, ze kde sme nasi chlapci zaostali, ako povedzme rozoberat nejake foto. Ale mylit som sa mohol, pripustam. Je mozne, ze vykony, ci pripravu na ne ma zmysel rozoberat iba ked sme profici a sme za to plateni a pri hobikoch sa asi hodnoti farebne zladenie bicykla, usmev v zabere a kvantum radosti. To ma prosim poucte, lebo v tomto sa ja veru nevyznam. Bicyklujem len kratko.
14.08.2013 - 01:52:55
00
Faxcopy ponuka aj celu seriu fotiek ,myslim 5ks za 9,90.
14.08.2013 - 08:05:12
00
Roflex, tak ja neviem, blbo to asi sem pisem, ked ti takto celkom unikla prihravka a citis nejaku rivalitu s Cechmi z mojho textu. Skratka, zdalo sa mi zaujimavejsie rozvijat Iziho sibalske zmurknutie na tunajsich citatelov, ze kde sme nasi chlapci zaostali, ako povedzme rozoberat nejake foto. Ale mylit som sa mohol, pripustam. Je mozne, ze vykony, ci pripravu na ne ma zmysel rozoberat iba ked sme profici a sme za to plateni a pri hobikoch sa asi hodnoti farebne zladenie bicykla, usmev v zabere a kvantum radosti. To ma prosim poucte, lebo v tomto sa ja veru nevyznam. Bicyklujem len kratko.

:y: Roflex je odborník na všetko... stačí si pozrieť tému: maratony-xc/popredne-mtb-sutaze-vo-svete-t31812-120.html
Roflex gratulujem k peknému výsledku DNF, chcela som Ti pogratulovať osobne, no nedočkali sme sa Ťa :)
Pretek si myslím super, organizačne super zvládnutý, naozaj len doladiť štart tej najkratšej trasy, aby neprichádzalo k stretávaniu pretekárov na nebezpečných miestach.
14.08.2013 - 08:10:45
00
a ten chalan čo fotil na tej 4-kolke bol odkiaľ? jeho fotky by mohli byť super :)
14.08.2013 - 08:18:20
00
No veru..ten cvakal ako o dusu, hlavne na kralovku ale aj potom som ho videl dost
14.08.2013 - 08:21:49
00
ak je to taký chudý chalan s vystrihanou hlavou tak ten je z Popradu :) spýtam sa či to bol on,väčšinou robí kruté foto :)
14.08.2013 - 08:22:48
00
Roflex, tak ja neviem, blbo to asi sem pisem, ked ti takto celkom unikla prihravka a citis nejaku rivalitu s Cechmi z mojho textu. Skratka, zdalo sa mi zaujimavejsie rozvijat Iziho sibalske zmurknutie na tunajsich citatelov, ze kde sme nasi chlapci zaostali, ako povedzme rozoberat nejake foto. Ale mylit som sa mohol, pripustam. Je mozne, ze vykony, ci pripravu na ne ma zmysel rozoberat iba ked sme profici a sme za to plateni a pri hobikoch sa asi hodnoti farebne zladenie bicykla, usmev v zabere a kvantum radosti. To ma prosim poucte, lebo v tomto sa ja veru nevyznam. Bicyklujem len kratko.

nema zmysel rozoberat ani jedno, ani druhe, ja neviem, ako co chces s tymto dokazat, ako vidis, tak u vacsiny slovakov nieje priorita travit vsetok cas po robote na bicykli, aby boli dostatocne pripraveni na vyhru na 130tke a vobec myslim, ze to je aj zbytocne sa nad tym pozastavovat, preco vlastne to riesis, ked tak, tak nam chod prikladom, mas taky bicykel, ako O.Fojtik, tak si mal byt za nim...nech mame hobbicky idol a vieme, preco sa mame driet za kazdeho pocasia na treningoch, aby sme dostali potlapkanie po pleci a plechovy pohar, aj ked pri vyhre ide o ten pocit, myslim, ze u hobbikov treba jazdit dovtedy a tak casto, dokial to cloveka bavi a ma z toho radost, naco sa silit, preto aby ma niekto potlapkal a povedal mi, ze som frajer ?...nemyslim
:y: Roflex je odborník na všetko... stačí si pozrieť tému: maratony-xc/popredne-mtb-sutaze-vo-svete-t31812-120.html...
Roflex gratulujem k peknému výsledku DNF, chcela som Ti pogratulovať osobne, no nedočkali sme sa Ťa :)

ach, citis neukojenu potrebu sa somnou hadat, ale tak pochopim, niekto byva infantilny dlhsi cas aj v dospelosti :lol:
no a ktomu dnf, mala si si vyskusat extrem, nie lejzi na istotu a potom sa k tomu vyjadrovat, mal som niekolko problemov na trati, az po jeden, s ktorym sa uz nedalo nic robit, ale ty by si to urcite dosla, nepochybujem ;)
14.08.2013 - 08:28:27
00
a ten chalan čo fotil na tej 4-kolke bol odkiaľ? jeho fotky by mohli byť super :)

To bol kameraman :-) (ano, viem, mal foťák, ale točil s ním video, tak ako aj minulý rok)
14.08.2013 - 08:41:32
00
no inak to som si aj trošku myslel, keď s tým šibrinkoval kade tade :)
14.08.2013 - 08:43:09
00
Fotky na cyklo.sao-tatry.sk od p. Teplického TU
14.08.2013 - 08:57:54
00
Horal 2013 bola moja prva akcia spolu so synom, isli sme trat DEJZI,aby sme si len tak vyskusali, ake to je. Pre syna to bol velky zazitok, o to viac nas mrzi, ze nemame ziadnu fotku....dokonca ani FaxCopy si nedala tu namahu,aby fotila rodiny s detmi na bikoch.....na ich stranke su pofotene vsetky kategorie okrem tej nasej....viem, ze tu riesite ovela vacsie "problemy", ale nedalo mi nenapisat to tu, som z toho trochu sklamana, no co uz...musime si nabuduce zobrat sukromneho fotografa.
14.08.2013 - 09:16:41
01
Fotky na cyklo.sao-tatry.sk od p. Teplického TU

Nechcem vrtat, kazde foto je vitane, ale p. Teplickemu by nezoskodilo si trocha precitat co-to o foteni pohyblivych objektov. To co stalo (stromy) je akotak ostre co sa hybe je rozmazane

Prílohy:

DSC_0443.JPG
DSC_0443.JPG 260.42 KiB thumb_up0thumb_down

14.08.2013 - 10:43:24
00
keyboard_arrow_up