2bill ja im ukazem kartiucku poistenca a zvacsa mi povedia,
ja som chcela obciansky
-alebo nieco takehoto stylu, a keby mi mali preberat baliky rodiacia, no radsejnie dakujem ja si pre ne behnem radsej sam a pohadam sa :D
15.06.2007 - 13:16:16
00
tak nechod preberat baliky ty, ale nech ti po to idu rodicia...a inak - pokial som ja nemal 15 tak som sa preukazoval vzdy pasom...a popripade mozes aj preukaz poistenca a podobne doklady..


no snad by to mal byt doklad s fotografiou, nie? mna postarky tiez seru, cely den sedim na intraku a vecer si najdem listok, ze mam na poste nejaku zasielku a dovod tam je uvedeny, ze som nezastihnutelny :) ghrrrrrr jej sa proste nechce ist na izbu hore. a ked je uz taka leniva ist do vytahu, tak preco nepovie vratnicke, nech mi zavola? sak mame na kazdej izbe interny telefon.
15.06.2007 - 16:49:05
00
no snad by to mal byt doklad s fotografiou, nie? mna postarky tiez seru, cely den sedim na intraku a vecer si najdem listok, ze mam na poste nejaku zasielku a dovod tam je uvedeny, ze som nezastihnutelny :) ghrrrrrr jej sa proste nechce ist na izbu hore. a ked je uz taka leniva ist do vytahu, tak preco nepovie vratnicke, nech mi zavola? sak mame na kazdej izbe interny telefon.

Hadam si nemyslis, ze ona s tymi balikmi fakt chodi. Vzdycky ma jednoduchsie zobrat so sebou desat zltych papierikov ako desat kilovych balikov. A ked hovoris, ze sa jej nechce chodit hore- ja byvam na prvom. A naposledy som na tom oznameni mal zaskrtnute nielen ze som nebol zastihnuty ale aj tu druhu kolonku, nieco ako znemozneny pristup(ale oznamenie uz do schranky hodila v pohode :twisted: )
15.06.2007 - 18:02:50
00
naposledy keď som čakal balík tak som rovno prišiel v deň, keď mal prísť a ani nestihla napísať papierik a už som mal balík doma.. lebo čakať na doručenku je zbytočný deň naviac...
15.06.2007 - 18:05:40
00
hmmm ako tu uz bolo spominane nechat papierik bez zazvonenia je fakt cool...
popripade raz mi prinesu priamo domov balik za 300sk a inokedy mi obdobne vely a tazky za 800 zaskrtnu ze mimo rozsahu dorucovacej sluzby...
sux posta :( :(
15.06.2007 - 21:37:53
00
No ja ked som mal nieco objednane, tak balik mi prisiel vzdy sluzbou EMS az domov, kurier zavolal kde som, dohodli sme sa kde sa stretneme a bolo vybavene. Inak neviem o tom ze by ine baliky nosila teta postarka domov, vzdy necha listok v schranke. Ale listy do vlastnych ruk alebo doporucene vzdy donesie az do bytu na 4 poschodie.

Bôbchä ako si mohol vyzdvihnut balik bez dorucenky? Alebo to bol EMS balik? tie sa daju bez papiera.

Inak chlapci, toto by mala byt tema o brigadach :lol:
Tieto posledne prispevky by sa mali presunut do novej temy Skusenosti s postarkami
16.06.2007 - 09:18:04
00
bez dorucenky na obciansky v pohode.. dojdes na postu ci tam nemas balik, tipek/teta kukne ano mas a na obciansky ti ho vyda.. dorucenka ti je naprd to je len oznamenie o tom ze ti neco doslo.. tu aj tak zahadzuju, lebo pri preberani balika ho podpisujes a pisu tam udaje z tvojho OP..

ale s postarkami mam obcas rovnake skusenosti..
16.06.2007 - 09:24:56
00
Bôbchä ako si mohol vyzdvihnut balik bez dorucenky? Alebo to bol EMS balik? tie sa daju bez papiera.

1.lebo bývam na dedine kde každý každého pozná :D ..
2.na balíku je moje meno
3. keď viem, že príde tak idem na poštu poobede a majú ho tam... tak načo čakať deň na doručenku a potom ešte ísť na poštu na druhý deň??
17.06.2007 - 09:50:47
00
keyboard_arrow_up