cesty v MK su prejazdne na cestaku, len obcas si daj pozor na kamienky a na stopy po tahani dreva, teda blato, haluze atd.
zniceny je len kusok pri medenych hamroch (to je v useku borinka-prepadle).
urcite este vyskusaj aj dobru asfaltku Medene hamre - Salas a potom tiez 3 bresty - Krkavec a dalej hore na 3 kamenne kopce
(to je na tejto mape ta klukata ciarkovana fialova a potom ta ruzova co zacina kusok nad tym
http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/#pos=48.28182P17.20013P15
24.09.2013 - 00:21:02
00
no su sice zjazdne ale odporucam ti najskor si to v klude prejst nech vies kde su ake jamy, bo ak v rychlosti vletis do do dakej 10 cm hlbokej tak ti tvoj cestak nepodakuje :)
24.09.2013 - 08:52:13
00
suhlasim s capulo-om, hlavne bacha na zjazd z Bieleho Kriza do Race.. Miestami su tam dost velke jamy, niektore uz zacali opravovat, tak je to tam navyse zuzene (na odfrezovanych usekoch).
24.09.2013 - 09:28:35
00
Vidim jamu tam skocim :D problem?
24.09.2013 - 10:13:46
00
Vidim jamu tam skocim :D problem?

no problem je, ze ked uz skocis a letis a vidis dalsiu :D
24.09.2013 - 10:25:37
00
A co sa pozeras meter pred seba?? Sak stopu si volim tak 20 metrov dopredu....a ked zbadam dalsiu tak skocim znovu :)
24.09.2013 - 10:31:37
00
tak zas nie vsetci su skuseni bikeri ako vy.. ja som mal na tom zjazde problem hlavne podvecer, ked sa zacina stmievat a kopec jam je vdaka seru a tienom ukrytych a v podstate neviditelnych..
24.09.2013 - 10:35:02
00
Staci sledovat dianie okolo seba a jazdit v ramci svojich moznosti. Neviem, co za somariny riesite. Detto ako za volantom. Ked "citis" stroj pod sebou, pojdes rychlejsie bez hrozby padu. Vsetky asfaltky v MK su pre cestak prejazdne. Miestami treba akurat spomalit. Na vrchol Devinskej Kobyly ide konplat pekna asfaltka z Koprivnickej. Akurat sa treba rovnako vratit spat.
24.09.2013 - 10:36:06
01
odporucam Ti tuto stranku pre stupania v MK pre cestaky http://www.sportreport.sk/index.php/trasy/zoznam-stupani
co sa tyka kvality asfaltu, tak z tych usekov, co si uviedol, je viac-menej neprejazdny usek borinka - prepadle, ale pekne to obides asi najlepsim stupanim v okoli cez medene hamre smer hviezda...
klesanim sa radsej vyhni BK smer jur, od Kacina smer druhy kamenolom, od vypaleniska smer raca a aj od BK smer zelezna ta kvalitne vytrasie... od BK smer raca si treba raz prejst pomalsie, potom to uz pojde frisko :-) z kobyly bola v poslednom case dost zaserkana cesta, ale tak smerom hore si to okuknes a budes vediet co mas cakat :-)
a este okrem stupani na tej stranke mozno spomenut vyslap od zabotovej smer kamzik, aj opacne od snezienky smer kamzik a potom kopec kratkych stupani v okoli koliby, dlhych dielov, stare grunty a slavicie udolie s 25% bonusom :-)
24.09.2013 - 10:37:55
00
:y: dakujem za vsetky info! hned ako sa bude dat to pojdem pojazdit
24.09.2013 - 11:36:12
00
od bieleho kriza smerom na jur mas aj novu super asfaltku smerom na limbach. je po lavej strane ale az za asfaltovou odbockou na kosariska.
24.09.2013 - 15:05:32
00
Dnes som sa bol povozit po Greenbikovej trati. Opravuju znacenie. Pribudnu aj nove stlpy so smerovnikmi. Jeden postavili akurat v zjazde z Malinskeho vrchu smerom k Malemu slavinu kde sa cyklotrasa krizuje s asfaltkou. Je tam umiestneny dost nestastne kusok od dobrej stopy. Zhora nezvyknem brzdit a ked sa tam nahodou stretneme viacery tak moze byt problem sa mu vyhnut. Stretol aj ludi ,ktory to znacia a upozornil som ich na to. Mozno to zmenia. Neviete kto ma na starosti znacenie ?
24.09.2013 - 21:10:15
00
vlsu stopa sa zmeni ani nepostrehnes kedy ;)
ak si vsimnes niekde cerstvo padnuty strom nova stopa je okolo neho za par dni :)
ludia sa pri tom znaceni musia riadne namakat a ked to nerobi clovek co bikuje ale len turistikuje take nieco si neuvedomi. nie je to katastrofa...
24.09.2013 - 21:45:53
00
nj, cestak za tmy na nasich skur***nych asfaltkach je ciste zlo. dnes vecer som si dal gabcikovo, tam som bol za 1:22 hod. ale naspat uz za tmy to bolo trapenie, aj ked som mal auroru. esteze nemam karbonove kolesa, tie nemaju na nasich cestach zmysel. ak na tej hradzi nie je aspon 300 vln, skar, dier, a inych neprijemnych prekazok tak ani jedna!
nabuduci rok by som kludne aj sam vyasfaltoval tie 10centimetrove hlboke predely co su najma na samorinskej strane. lebo prisambohu raz tam chytim potme defekt a co mam potom robit?
24.09.2013 - 22:11:13
00
Dnes som bol tiež na greenbikovej trati.Neviete, prečo k zelenému C pridali ešte aj modré C ? Od Železnej smerom k Malému Slavínu.Však modré C patrilo k Cerovej dráhe.
Alebo som niečo prepásol ?
24.09.2013 - 23:40:57
00
keyboard_arrow_up