tak ono čo som tu vypozoroval tak Kubica sa snaží túto tému sledovať a možno sa mu ozval sám...je dobré že to vyriešili k obojstrannej spokojnosti :)
04.10.2013 - 08:16:51
00
presne tak on to s predajcom neriesil. predajca si to poriesil s nim...
04.10.2013 - 17:51:13
00
áno čítal, preto sa ťa pýtam, prečo si myslíš že je to smutné?
doki cital si aj prispevok na ktory som reagoval?
04.10.2013 - 19:50:23
00
mne na UPC nete v BA stranka nejde nacitat stale - "Server www.kubicasport.eu má príliš dlhú odozvu."
20.10.2013 - 20:07:58
00
tak mam za sebou 1. nakup z tohoto obchodu, komunikacia vyborna (e-mailom, telefonicky), balik prisiel v pohode, vidlica zabalena ako relikvia :clap:
za mna 1+
21.10.2013 - 11:28:23
00
som ochotný mu vyskladať bike podľa jeho priania z troch bicyklov a neúčtovať mu žiadne náklady, hoc bicykel je už zlacnený,

prehadzovať gratis 3 výpredajové bicykle medzi sebou a vytvárať si tak komplikácie, pretože tie dalšie dva , čo mi ostanú tiež treba niekomu predať .

Ps- sobota 23.4. bola pekná, bicykle sa popredali a medzi nimi aj nejaké Haibiky bez prerábok...

a hoci teraz cez sezonu pracujem aj viac ako 12hodín denne, snažím sa vyhovieť každému, ale nie vždy to vydá.



Niekolko krat sa to tu v teme opakovalo od autora predajne co sa robi z novymi bicyklami z katalogu viz. napr. vysek z textu komunikacie.
Chcem si objednat akciovy bike naskladneny posledny kus a momentalne nemam hotovost tak chcem zlozit zalohu nech sa mi nepreda. Myslim ze mam z toho obavy ked tam bude vystaveny alebo v sklade 1-2mes. že bude rozobraty niekolko x-krat nez si ho kupim.. :)
Cital som tu ze i niektore katalogove komponenty tam neboli a namontovali tam nahradne v nizsej katogorie vybavy. Takze vsetko to tomu nasvedcuje preto neviem ci do toho rizika ist alebo sa uz vsetko napravilo? Bike si chcem nanajviac poslat kurierom lebo cesta by to podstatne este viac predrazila vzhladom k zdialenosti.
03.11.2013 - 10:12:12
00
Slavo17 ... aj na akciový bike máš predsa záruku, aj na všetky komponenty... a na internete je predsa presná špecifikácia čím má byť bike osadený, takže vieš skontrolovať čo si si objednal a čo ti prišlo. Taktiež vidíš, či to je nové alebo nie ... nerozumiem tvojim pochybnostiam.
A ak si myslíš, že bike ktorý príde priamo do výrobcu / distribútora je ideálne zložený a nastavený tak zabudni. Na každom sa po vybalení všetko kontroluje, nastavuje radenie, doťahuje výplet, skrutky a podobne kým bike ide na vystavenie do predajne, rovnako tak ak sa posiela zákazníkovi, všetko sa znovu prekontroluje. Takže niekedy je drobná výmena komponentov možno aj užitočná, že sa všetko znovu nastaví a doladí lepšie ako od výroby. Výrobca to len "ovešá" komponentami a bachne do krabice ... samotné doladenie je na predávajúcom, ten musí zabezpečiť aby tovar fungoval 100% ked´si ho zákazník príde vyskúšať.
03.11.2013 - 18:36:20
00
hlavne bajky v krabici chodia polo zlozene.....ak su kotucove brzdy predne prasa nieje vacsinou priskrutkovane k vidle tak isto cele rajdy kotuc....proste ten bajk sa tak ci tak sklada az na predajni a tak ako pisal l_laco aj sa cely prekontroluje a nastavuje :)

a kubica toto robi hlavne koli tomu ze potom si moze clovek dovolit bajk s lepsim ramom na slabsich komponentoch ze proste je ochotny mu na ten bajk poprehadzovat slx namiesto xt a trosku spustit z ceny :)

takze nechapem co riesis :)
04.11.2013 - 11:31:27
00
Uz mi zase nechce nacitat stranku cez UPC.
25.02.2014 - 18:46:16
00
Jednoduché riešenie.Ak si spokojný s týmto bikeshopom tak musíš zmeniť internetové pripojenie :)
25.02.2014 - 20:08:38
00
Mas pravdu uz som to tak chcel riesit predtym ked to nefungovalo, potom to dali do chodu a ja som sa zatial upisal,a tak teraz musim chodit ku kamosovi.Tak mi treba.
26.02.2014 - 14:25:29
00
Tak vcera mi dorazili bicykle z Kubica sport. S nakupom som bola velmi spokojna, velmi ochotny personal,poradenstvo. Takyto pristup sa uz nevidi. Vrelo odporucam. Urcite to nebol moj posledny nakup. :sun:
Dakujem.
:D :handshake:
06.03.2014 - 06:51:40
00
Mas pravdu uz som to tak chcel riesit predtym ked to nefungovalo, potom to dali do chodu a ja som sa zatial upisal,a tak teraz musim chodit ku kamosovi.Tak mi treba.


Ani mne nejde načítať Kubicasport.eu (tiež mám UPC), ale nemyslím si, že by som mal meniť providera kvôli tomu, keď mi to robí len na ich stránke :D . Navyše si myslím, že toto by mal riešiť webmaster stránok ;)

No nič, idem kukať biky na ich stránke na 4" displeji mobilu, to zas bude sranda :P
22.03.2014 - 16:39:59
00
mne tie stránky idú,mám UPC v BA,tiež mi jeden čas nešli,potom to vyriešili-zaujímavé že UPC v Žiline ich nezobrazuje
23.03.2014 - 18:00:19
00
Hej, je to zvláštne, našťastie bývam teraz po mojom presťahovaní cca 500 metrov od Kubicovej predajne :D :D ;)
23.03.2014 - 19:24:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up