Supersix ;) Ja som jeden z mála ktorým tretry nevyhovujú, resp. nenašiel som medzi nimi a klasickými pedálmi až taký priepastný rozdiel ako to niektorí popisujú. Mám ich na cesťáku, ale na zvyšných 3 bicykloch mám klasické pedále a točím na každom rovnako. Pretekár nie som ;) . Na klasických pedáloch sa dá tiež pekne jazdiť.
27.07.2013 - 20:39:34
00
V Lidli sú teraz tretry, co na ne poviete? , sú kompatibilné so SPD systémom.

kupil som tie tretry z lidla.jazdí sa v tom super. dal som ich skúsiť aj už skusenejším tretrojazdcom a nevraveli nič negatívne.vcelku sa im pozdávali. za tých 25e na moje naučenie super,aspoň ma to nebude toľko mrzieť keď ich roztrhnem alebo niečo,ako nejaké 70e shimanovky. a tá tvrdá podrážka.lepšie sa mi tak šlape ako na klasických flatoch. inak som mal aj možnosť vyskúšať shimano turistické tretry. už je poznať žer majú mäkšiu podrážku.nie je to taká istota
03.11.2013 - 10:51:36
00
Medzi časom som kúpil Shimano R078. Odjazdil som na nich cca 500km a v celku som spokojný.

Sú to moj prvé tretry, doteraz som jazdil s rôznou športovou obuvou, cca 3 sezony po 1000-1500km.

Rozdiel tam je, ale nie až taký ako som čakal. :D Dobré je to, že sa dá aj ťahať s nohou, ktorá ide "hore"... ale v zásade to nie je pre mňa taký dramatický rozdiel.

Škoda, že sa mi neušli tie Lidl v mojej velkosti.

Ale inak obuv je to pohodlná, nič ma netlačí, suchý zips drží dobre.

Len na chodenie to moc nie je, keď človek niekde príde, zosadne z bicykla chce sa trochu porozhliadať aj pešo. :)

Je to vec priority. Napriek tomu osm spokojný, späť k teniskám by som na bike nešiel. :)
03.11.2013 - 14:26:09
00
keyboard_arrow_up