zdravim, uvazujem o kupe cestnych tretrov SiDi, jazdim dost aktivne a prijal by som nejaky model v strednej triede. Mate s nimi skusenosti? A kde v okoli BA, TT, alebo NR su predajne kde maju taketo kusky skladom k vyskusaniu? Ak viete poradit aj konkretny model, budem rad. dik
18.11.2013 - 18:50:16
00
Ak zhanas konkretny model, farbu a cislo, moze to byt dost velky problem. Sam zhanam SIDI Eagle 5 fit bielo modre, cislo 44, tie nie su cestne. V Bratislave maju nejake Sidi v Podunajskych, ale povedali mi, ze so Sidi uz koncia. Vacsia sanca je u Privaru. Tam som mal sancu aspon ten model vyskusat, mali velkost 43.5 a 44.5, 44 nemali. V bielomodrej sa ale na Slovensko ani do Ciech nevozia, povedali mi to aj v Podunajskych, aj u Privaru, mailoval som aj dovozcom. Po odskusani velkosti som si ich chcel objednat cez www.bikeinn.com, cakal som na jesenne zlavy, ked zlava stale neprichadzala, objednal som ich cez ibay, ked mi po 3 tyzdnoch neprisli, reklamoval som to a nakoniec mi vratili peniaze, lebo vysvitlo, ze v mojej velkosti uz nie su. Momentalne cakam, kedy budu v predaji buducorocne modely, tie bielomodre SIDI Eagle 5 fit su trochu inak farebne riesene, ale celkom ujdu aj tie. U inych vyrobcov som nenasiel ziadne bielomodre, ktore by vyzerali ako tak k svetu. Ak chces cierne pohrebne, cervene komunisticke alebo biele, mas sancu, ze nejake zozenes mozno aj v obchode.
22.11.2013 - 12:02:15
00
A preco prave SIDI? (vysoka cena, problemovejsia dostupnost).
K cestackym sa sice neviem vyjadrit, ale MTB tretry mam SIDI Eagle 5 a Specialized MTB comp.
Specialized su pre mna jednoznacne lepsie. Sidi sa mi zdaju byt take papucky na indoor pouzitie :)
22.11.2013 - 12:25:54
00
Ja mam zase opacnu skusennost. V Specialized MTB comp mi trpli nohy jak svina a Sidi Eagle Pro mam uz cca 5 rokov a ziadny problem som nemal. Aj zimne mam Sidi Diablo GTX a na jar pribudnu Sidi Drako yelow-black.
22.11.2013 - 12:59:05
01
ja mam sidi laser carbon a som max.spokojny.mne sa ich podarilo kupit cez inzerat funglace za 130e ale to bolo stastie.cena je cca za 220e sa daju kupit.ale nie je problem nahr.dielov.mtb idu tusim od 130e-160e.skusil by som v za pivovarom patronka je dalej schovany medzi domami maly obchodik,meno majitela si nespomeniem ale niekto bude vediet a kedze vozi vyhradne ita baiky ma aj tretry sidi
21.02.2014 - 11:25:27
00
osobne by som kupoval tretry v obchode nie cez net .cez ebay pozor na clo a dph moyno ta vidu este drahsie.tretry treba poriadne vyskusat kazda znacka ma ine cislovanie.u mna special.43 a sidi 43,5 a shimano vobec nesedia velkostne
21.02.2014 - 11:32:03
00
Tiež som zhanal a našiel , vyšli na 124€ a je to 43,5. Nosim 43 ale sam Svorada odporučil 43.5

Link
http://www.xcrsvorada.cz/silnicni-tretry

Prílohy:

Genius5FitBlack.jpg
Genius5FitBlack.jpg 15.25 KiB thumb_up1thumb_down

23.02.2014 - 22:22:26
00
osobne by som kupoval tretry v obchode nie cez net .cez ebay pozor na clo a dph moyno ta vidu este drahsie.tretry treba poriadne vyskusat kazda znacka ma ine cislovanie.u mna special.43 a sidi 43,5 a shimano
vobec nesedia velkostne

To je pravda pokial kupujes novu znacku tretier. Sidi som mal vyskusane v kamennom obbchode a Sidi Eagle pro 5, Sidi Diablo aj Sidi Drako kupene cez nemecky e-shop mi pasuju ako uliate.
24.02.2014 - 18:19:58
00
osobne by som kupoval tretry v obchode nie cez net .cez ebay pozor na clo a dph moyno ta vidu este drahsie.tretry treba poriadne vyskusat kazda znacka ma ine cislovanie.u mna special.43 a sidi 43,5 a shimano vobec nesedia velkostne


Suhlasim s tebou / i keď ja som ich kupil cez net / lebo mne sa trochu vysuva päta pri chôdzi. Ale ja som to riskol a zvykám si. Keď bicyklujem nevnimam to. :)
Som spokojny lebo som ich aj chcel.
24.02.2014 - 18:36:03
00
tak vzdy sa da vyskusat v nejakom kamennom obchode ak tu znacku a model maju
24.02.2014 - 19:38:25
00
Keď vyskušam tak aj kupim a hlavne keď ešte vedia poradiť. Važim si ich pracu a preto nevymíšlam. Dá sa na cene aj dohodnuť ale keď som nikde nenašiel kde v blave ich maju tak som riskol.A ked som aj nasiel a napísal nikto sa neozval. Inač čital som tu že viaceri s tým majú problé.
24.02.2014 - 19:52:06
00
tak to ano,jamal stastie ze chalan co predaval mi ich priniesol vyskusat a hned som bral kedze sadli.
24.02.2014 - 20:10:37
00
keyboard_arrow_up