takze moja korenspondencia s Lesmy SR:

Dakujem za odpoved.

prepokladam, ze navrh zakona s vami ani len nekonzultovali... predpokladam, ze ste ho ani nemali moznost pripomienkovat...

Je od vas obycajny alibizmus skryvat sa za predkladatelov a parlament. Ked s tym nemate nic spolocne, naco ste vydavali ten hlupy pamflet??? Mozem vam potvrdit, ze nepravdivymi a neuplnymi informaciami v nom, ste urcite neprispeli k upokojeniu. Skor sa nam cyklistom zda, ze sa nam vysmievate.

S pozdravom

Jan



--------------------------------------------------------------------------------
From: Gogola, Peter [mailto:Peter.Gogola@lesy.sk]
Sent: Tuesday, June 26, 2007 3:13 AM
To: XXXXXXXXXX
Subject: RE: Lesníci nevyháňajú cyklistov z lesa


Dobre rano,

V nasom vyhlaseni nie je ani zmienka o znacenych cyklistickych chodnikoch.

Cele sa tyka lesnych ciest.

LESY SR nie su navrhovatelom ani autorm textu novely zakona.

Nie je nam preto celkom jasne, preco sa cyklisticka verejnost obracia na nas, aby sme ho vysvetlovali.

Cielom nasho vyhlasenia bolo ju upokojit, nie znervoznit.

Nepredpokladam, ze sa kvoli novele zakona naucite nieco, co sa pomocou bycikla neda.



S uctou



Mgr. Peter Gogola

hovorca

LESY SR, š.p.

Námestie SNP č.8

975 66 Banská Bystrica

E-mail: Peter.Gogola@lesy.sk

Tel.: +421 48 4344 278

Mob.: +421 918 444 278



P Before printing, think about your responsibility
and commitment to the ENVIRONMENT






--------------------------------------------------------------------------------

From: XXXXXX
Sent: Monday, June 25, 2007 11:27 PM
To: Gogola, Peter
Subject: Lesníci nevyháňajú cyklistov z lesa



Dobry den,



precital som si vas letak "Lesníci nevyháňajú cyklistov z lesa" a musim konstatovat, ze nemate ani len sajnu o com rozpravate.



1. znacenych cyklistickych chodnikov je na Slovensku minimum (skuste si zistit kolko km)

2. Lesne cesty (ucelove komunikacie) nie su poprepajane, takze sa nie je mozne bez porusenia zakona cestovat z bodu A do bodu B. Vacsina ucelovych komunikacii vedie do lesa a tam konci, takze je potrebne sa vratit. Ci sa mame naucit skakat, alebo lietat?



Takze by som sa rad dozvedel vas nazor.



Jan
26.06.2007 - 09:49:46
00
ja by som volil menej ostry ton, budes mat velke stastie, ak ti wobec (znova) odpise ...
26.06.2007 - 10:20:45
00
ten pán od lesníkov mi na môj mail odoslal späť to isté až na tie prvé 2 riadky. skrátka aspoň si zaslúži plat, keď komunikuje s verejnosťou..
26.06.2007 - 10:46:10
00
no, uvidime, co sa z toho vykluje ...
26.06.2007 - 10:51:30
00
tak tomuto hovorim publicita...

aj ked mohli tam dat priamo link

http://www.sme.sk/c/3366476/Peticia-pro ... ikoch.html
26.06.2007 - 11:03:04
00
nejako uz nezobrazuje pocet signatarov...
26.06.2007 - 12:28:42
00
29. júna sa bude v Kosiciach konat protestne stretnutie cyklistov CRITICAL MASS, toto stretnutie bolo planovane kvoli problemom s s cyklodopravou v samotnom meste, no teraz je nan aj dalsi dovod, vyzyvame cyklistov na celom slovensku, nech v tento den usporiadaju podobnu akciu aspon v najvacsich slovenskych mestach.

CRITICAL MASS je celosvetovo organizovana akcia cyklistov, ktory su nespokojny s cyklodopravou. Protest sa uskutocnuje kazdy posledny piatok v mesiaci. A jazdci na svojom protestnom "pochode" blokuju cesty v meste pod heslom: "My dopravu neblokujeme, my sme doprava".

LEN AK HLASNO A ZRETELNE DAME VEDIET SVOJU NESPOKOJNOT, MOZME NIECO OCAKAVAT.
26.06.2007 - 12:30:14
00
nejako uz nezobrazuje pocet signatarov...


Ta stranka s peticiou je na silnej samostatnej silnej linke, takze sa to iba spomalilo, kedze po zverejneni tlacovej spravy na sme.sk na stranku pristupuje velke mnozstvo ludi. Preto je stranka pomalsia (treba trochu trpezlivosti), ale podpisy sa zaznamenavaju. Nacitanie poctu podpisov ale vobec nestiha, sam som zvedavy, kolko tam bude... :-)
26.06.2007 - 12:37:33
00
Dnes som dostal email od p.Mikloša kde píše že dňa 3.7.2007 o 17.00 hod, bude pred prezidentským palácom zhromazdenie a verí že sa tam s nami stretne aby spoločne vyjadrili nesúhlas s tým čo sa deje. Takže je to výzva pre všetkých cyklistov, je to daľší krok :!: Dúfam že nás tam bude čo najviac.
26.06.2007 - 12:41:20
00
nejako uz nezobrazuje pocet signatarov...

Chodi to, len musis viackrat urobit upgrade - zjavne je ta stranka kvalitne pretazena, co hovori za vsetko, kolko ludi je proti tejto novej, az na par jedincov......

Nas to samozrejme tesi, a bude este viac, ked sa vrati do parlamentu.
www.strihvidea.szm.sk
26.06.2007 - 12:43:23
00
podla toho mam taky pocit, ze hranica 10000 bude prekrocena este dnes
26.06.2007 - 12:56:04
00
1. znacenych cyklistickych chodnikov je na Slovensku minimum (skuste si zistit kolko km)

Pametam este 80-te roky ako sa velmi pisalo za cesty pre cyklistov v meste. A figa borova z toho. Štekaju jeden cez druheho, ci su cerveni, modri, ci akej farby.
Teraz co clovek moze najst aspon klud v lese, tak taky zakon absurdny. Dcerku ucim bikovat, robim jej uz dalsi bike 24", vyrastla, uz s prehadzovackou. Nech idu do pr......e!
26.06.2007 - 13:36:58
00
super super...ten clanok na sme je napisany skvele, vsetky podstatne argumenty su tam....zacinam verit, ze vsetko sa na dobre obrati :)
26.06.2007 - 13:40:16
00
Skúste si prečítať tento článok, myslím že ak si dáme 2 a 2 dokopy tak sa začína vyjasnievať (teda skôr zaťahovať). :x

http://www.changenet.sk/index.stm?section=spr&x=277830

K tej petícii - tá stránka ide neskutočne pomaly, ja viem, že je tam možno mnoho návštev naraz ale určite nie viac ako 100 v jednom čase, takže zrejme zlá technológia (vysoká záťaž servera, vysoký počet požiadaviek na databázu??) - ja som trpezlivý mne to neva, ale iste sa nájde kopec ľudí ktorých to odradí.
26.06.2007 - 13:48:34
00
http://www.cemba.cz/clanek.shtml?x=514
tak toto sa mi celkom pačilo
26.06.2007 - 15:03:12
00
keyboard_arrow_up