L. Pri 180 cm ho mam presne po kkt :-)

Prílohy:

IMAG1585.jpg
IMAG1585.jpg 454.16 KiB thumb_up0thumb_down

06.12.2013 - 17:36:13
04
Po koreň alebo žaluď? :)
06.12.2013 - 17:48:30
01
To je dosť nepraktický rozmer...lebo každý máme iný kkt :P
06.12.2013 - 18:29:49
01
No dnes mi prisli tricka velkost M aj L jedno Lko sice chyba ale to sa snad vyriesi asi len toho maju vela teraz v shope.....ale k velkosti Lko mi dlzkou pri mojej vyske 177cm vyhovuje a rukavy su mi akurat ale ja mam chude ruky takze niekomu kto ma viac svalov to asi nebude vyhovovat. A aj krk je vypasovany.

Volal som s typkom z shopu :y: cenim si ochotu ze ma nechal ho otravovat aj v sobotu :$
07.12.2013 - 10:43:17
00
Dakujeme za otazky a pripomienky. Objednavky pribudaju, zatial mame len pozitivne ohlasy (az na to zabudnute tricko), sme radi, ze sa veci pacia.

A platby cez paypal by nesli?


PayPal sme velmi neriesili, nakolko mame CardPay, takze podporujeme (takmer) vsetky platobne karty. Platba kartou je bezpecna - my cislo karty vobec ani nevidime, vsetko to ide cez zabezpecenu branu Tatrabanky.

Keby je miesto "RIDE ON!" napísané "26 Ain't Dead", aj by som to kúpil


Mozeme spravit dalsiu seriu neskor. Ak teda dovtedy nebudeme to iste hovorit o 29".

na nás menších ste nemysleli ..... myslím veľkosť XXL? :lol:


V zaujmovom formulare sme mali 1 cloveka z 260, ktory chcel XXL, tak sme to nakoniec nerobili. Tie classic kosele budu podla mna dobre v XL. Vsak vyskusaj XL a ak nebude sediet, tak vratis.

Je moznost aj platby cez postovu poukazku na ucet?


Ano, nemal by to byt problem. Parujeme podla variabilneho symbolu, takze ak tam je a je spravny, tak mozete platit poukazkou, vkladom v banke alebo online prevodom. Najpohodlnejsie je to kartou.

Je moznost prispievat na forum korespondencnym listkom?


Marvin, toto by ako fungovalo? :)

a nedal by sa zistiť a doplniť rozmer dĺžky chrbta? buď od výrobcu alebo od MTBikerov čo triko kúpia :)
lebo občas to XXL ani netreba.. resp to čo je niekde XL je ako XXL a iné XL je zas ako keby od Detvancov..


mondzo, pozries to prosim aka je dlzka chrbta pri jednotlivych velkostiach?
07.12.2013 - 20:47:09
00
Teda necakal som, ze na moju blbu otazku bude niekto odpovedat :) Patri sa teda aby som aj ja odpovedal na protiotazku:
Fungovalo by to jednoducho. Poslem korespondak s prispevkom na urecnu adresu, a tam poverena osoba v mojom mene vlozi prispevok do fora. Poverena osoba by mohol byt Jezus, on uz ma pisanim prispevkov pod cudzim menom nejake skusenosti. :)
07.12.2013 - 23:01:03
00
Zdar chlapi, je tu niekto z Vas kto meria cca 190cm, aku velkost ste brali? ;)
08.12.2013 - 21:17:21
00
Zdravim Vas, tak pomeram som dlzky chrbta, co sa tyka polokosiel:

Velkost S - cca 66cm
Velkost M - cca 69cm
Velkost L - cca 73cm
Velkost XL - cca77cm

Co sa tyka triciek:

Velkost S - cca 68cm
Velkost M - cca 70cm
Velkost L - cca 73cm
Velkost XL - cca 75cm
09.12.2013 - 15:49:40
03
mám takú pripomienku, alebo skôr návrh k položkám "Podpora stránky" nie je to zlý nápad ale... neuvažovali ste ponúknuť niečo viac ako stránku bez reklamy a odznak ??? nejaké benefity, alebo iné výhody?
11.12.2013 - 16:56:45
00
Miso895, rozmyslali a nieco chceme spustit od dalsej sezony. Ale ta podpora je preto podpora, lebo podporujete stranku, ktora funguje bez toho, aby ste za nu platili. A hlavne ak ludia blokuju reklamu, upieraju nam aj ten jediny prijem z reklamy, ktory tento web ma (okrem triciek teda momentalne).
11.12.2013 - 17:30:07
02
prijem z reklamy zavisi od poctu klikov na nu, a dalej aj od poctu zobrazeni daneho webu - cim viac userov tym vacsi prijem, ci nie? nemal by zavisiet od poctu zobrazeni samotnej danej reklamy. preto by malo byt jedno, ci ma user adblock alebo nie.

ale ok, dal som si vynimku pre cely tvoj web, lebo vidim ze tu mas minimum reklamy. vo fore nemas ziadnu.
12.12.2013 - 15:58:12
00
Nie. Reklamny prijem zavisi od poctu zobrazeni bannera (pri vacsine inzerentov) a od poctu kliknuti na banner. Ak sa pocet navstevnikov zdvojnasobi, ale vsetci novi pouzivaju AdBlock, tak to prijem rozhodne nezvysi. Budeme mat krajsie cisla, ale to je tak vsetko. Vsak sa vzi do role inzerenta - tebe by malo byt jedno aku ma navstevnost web, na ktorom inzerujes, lebo co teba zaujima je efekt z tvojej reklamy (ci uz zobrazenia, kliknutia alebo nakup u teba) a ked maju ludia AdBlock a reklamu nevidia, tak to ma efekt nulovy.
12.12.2013 - 16:04:18
01
ok tak som sa mylil. len som si myslel, ze cim vacsi a popularnejsi web, tak tym drahsi poplatok
12.12.2013 - 16:10:01
00
...lebo vidim ze tu mas minimum reklamy. vo fore nemas ziadnu.
Tomáš, tu máš tip na zvýšenie incomu...A my ostatní budeme vedieť, komu za tú reklamu poďakovať!
12.12.2013 - 22:28:36
00
ale co, aj keby zdvojnasobil pocet reklam, stale to bude lepsie nez na niektorych inych weboch
13.12.2013 - 01:55:11
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy)
cron
keyboard_arrow_up