k tym 2,50€ si este prirataj cca 1,50€ ktore od teba bude pytat posta za vratenie zasielky ;)
19.12.2013 - 12:28:25
00
ja len už k tomu poviem že si treba dať pozor na tochto hulvata a vôbec na
ľudí kt. TU stoja o euro...
19.12.2013 - 13:16:28
00
Ja by som sa vysral na nejake sproste niple. Pride mi to ako posielat postou pouzite klince.
19.12.2013 - 14:07:44
02
Dohodu som dodržal 2e plus pošta (napísal som 1, 50e) no sám som nevedel že to bude toľko... o euro sa to navysilo čo sú veľké prachy...zo začiatku sa mi to ani nechcelo posielať ale pán hulvat vyzeral seriózne a poprosil má o to aby som mu ich poslal tak teda Ok prečo to pre neho nespravím ...a pre 1euro sa mi teda na postu 2x chodiť nechcelo a tel.číslo mi nedal v pripade.....veď by som viacej previezol ....postu nemám 5km od domu.a to euro nejde mne to už opakujem 3x. TY vypocitavy princíp..škoda reči...


Ponúkneš sumu za dobierku, ani nevieš či je správna. Keby si nebol lajdák, mohol si si to pozrieť na posta.sk. Trvá to tri minúty a nemusíš chodiť 5 km. Internet očividne máš...
19.12.2013 - 17:01:59
01
Bezny clovek rata s tym, ze na tom ich fasa online cenniku ti vypluje uz celkovu sumu. No ked si tam navolis balik 1. triedy do 1000g tak ti vypluje 1.50€, tak ako to aj predavajuci najprv povedal. To ze kktska slovenska posta si za dobierku s peniazmi na adresu uctuje nejake 1,10€ navyse, sa dozvies az po prestudovaní kompletneho cennika, resp pri okienku. Neviem kolko krat dotycny podaval dobierku ale kebyze idem podavat prvy krat, tak ma ani nenapadne hladat dobierku ako nejaku doplatkovu sluzbu v kompletnom cenniku tarif SP. Takze sa tu nehraj na mudreho.
19.12.2013 - 18:56:49
02
Ako, ale ja sa fakt až teraz dozvedám že tento človek má asi fakt iba 14...
-a to som mu napísal že,ak si nepreberie zasielku tak mu spravím meno,ako krásne si preberá zasielky ;)

ale?! p.o.b.a.v.i.l.o :y:

Prílohy:

Bez názvu.png
Bez názvu.png 8.78 KiB thumb_up0thumb_down

19.12.2013 - 19:10:13
00
...a u nas si zakaznik v sobotu objednal posledne vypredajove brzdy Formula co boli na sklade. hned v pondelok sa mu zaslali. od postara si ich neprevzal ale dal ich ulozit na poste :
http://tandt.posta.sk/zasielky/RP469114785SK
tam pekne pobudli tri tyzdne a potom nam ich vratili. samozrejme musel som na poste platit este aj doplatne za vratenie zasielky. a toto nie je ojedinely pripad ako sa zakaznici v dnesnej dobe "spravaju". keby mal aspon tolko slusnosti ze to da vratit obratom naspat aby sme tovar mohli ponuknut a predat pripadne inemu zaujemcovi.
---
dalsi si objedna tovar s platbou vopred prevodom na ucet. zaslem mu udaje k platbe a tovar tak je vlastne rezervovany a nemozem ho ponuknut/predat inemu. platba stale nechodi. poslem este raz mailom udaje k platbe a platba stale nikde. po 10dnoch poslem mail s udajmi k platbe a so ziadostou aby mi zakaznik pripadne oznamil ak o dany tovar nema zaujem. po dvoch dnoch mi pride vycerpavajuca odpoved v dvoch slovach "objednavku vystornujte"...ani bu, ani mu |(
---
atd atd atd...
---
ale co uz, idu sviatky, beriem to uz vsetko radsej s nadhladom. aj tak mi nic ine nezostava :)


Nejaky blacklist nemas urobeny? Minimalne by som si znacil uzivatelov, ktori nepreberaju zasielky a zvazoval potom, ci im dalsiu objednavku vobec poslem.
Ked ta uz citujem, tak mi neda nespytat sa na objednavku SC13090922, ktora caka na tovar uz od septembra :D. Nejak mi to ani neponahla, tak nechcem mailom otravovat, len, ze ci to vobec este niekedy mozem ocakavat :P .


Naposledy upravil peppito dňa 19.12.2013 - 19:25:58, celkovo upravené 3 krát.

19.12.2013 - 19:20:46
01
Ako, ale ja sa fakt až teraz dozvedám že tento človek má asi fakt iba 14...
-a to som mu napísal že,ak si nepreberie zasielku tak mu spravím meno,ako krásne si preberá zasielky ;)

ale?! p.o.b.a.v.i.l.o :y:


Ak by ho naozaj aj podal tak toto skonci na Topkach, Aktualitach a podobnych portaloch ako zabavny pripad kde sa za idu ludia sudit za jedno euro :D
19.12.2013 - 19:23:42
06
Bezny clovek rata s tym, ze na tom ich fasa online cenniku ti vypluje uz celkovu sumu. No ked si tam navolis balik 1. triedy do 1000g tak ti vypluje 1.50€, tak ako to aj predavajuci najprv povedal. To ze kktska slovenska posta si za dobierku s peniazmi na adresu uctuje nejake 1,10€ navyse, sa dozvies az po prestudovaní kompletneho cennika, resp pri okienku. Neviem kolko krat dotycny podaval dobierku ale kebyze idem podavat prvy krat, tak ma ani nenapadne hladat dobierku ako nejaku doplatkovu sluzbu v kompletnom cenniku tarif SP. Takze sa tu nehraj na mudreho.


Keď neviem, tak sa spýtam a keď ani potom neviem, tak neponúkam z brucha 1,50 Eur poštovné.
19.12.2013 - 19:30:58
00
Bezny clovek rata s tym, ze na tom ich fasa online cenniku ti vypluje uz celkovu sumu. No ked si tam navolis balik 1. triedy do 1000g tak ti vypluje 1.50€, tak ako to aj predavajuci najprv povedal. To ze kktska slovenska posta si za dobierku s peniazmi na adresu uctuje nejake 1,10€ navyse, sa dozvies az po prestudovaní kompletneho cennika, resp pri okienku. Neviem kolko krat dotycny podaval dobierku ale kebyze idem podavat prvy krat, tak ma ani nenapadne hladat dobierku ako nejaku doplatkovu sluzbu v kompletnom cenniku tarif SP. Takze sa tu nehraj na mudreho.

Prílohy:

Komentár súboru: Balík
posta.jpg
posta.jpg 138.59 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: List
posta2.jpg
posta2.jpg 137.94 KiB thumb_up0thumb_down

19.12.2013 - 19:46:36
01
Pisal som balik, no pozeral som list... No fajn, kazdopadne nemam sajnu, preco by som si mal vybrat doporuceny list.
19.12.2013 - 20:01:14
00
Peppito, "ciernu listinu" si uz znacim. mna ale skor mrzi spravanie sa niektorych ludi. radsej budem odpovedat mailom 3x denne na otazku ohladom objednavky, ako ked zakaznik objedna a potom nekomunikuje. bohuzial z tvojej objednavky stale cakame na to nestastne sedlo :/
19.12.2013 - 20:08:04
00
Pisal som balik, no pozeral som list... No fajn, kazdopadne nemam sajnu, preco by som si mal vybrat doporuceny list.


Lebo niekde (podací lístok) musíš zadať, že ide o dobierku, a či chceš prachy na účet alebo na adresu. Pri obyčajnom liste to môžeš napísať tak do vzduchu alebo prstom do prachu na pulte pri poštovej priehradke...
Čo sa pamätám, tak my sme sa o podacích lístkoch učili ešte na základnej škole a to už je nejaký ten piatok.

ipdf.sk
19.12.2013 - 20:15:46
00
Pouzivajte elektronicky podaci harok. Super vec a vidis aj vyslednu sumu.
19.12.2013 - 20:25:09
03
ja ked nieco predavam tak dohodnem sumu plus postu poviem napr.2€...samozrejme ked na poste zistim ze to chcem poistit, popripade to vyjde viac, tak rozdiel odoberiem z ceny tovaru...urcite by som nenavysil dohodnutu sumu....ale zas z opacnej strany keby mi prisiel balik o 1€ drahsi a predavajuci by ma nato upozornil kde sa stala chyba, tak by som to urcite prevzal...takze asi spravili chybu obe strany ;) inak dnes som posielal list 1.triedou na dobierku na ucet a stalo to 2,15€ :y:
19.12.2013 - 21:50:06
05
keyboard_arrow_up