nj, chcelo by to polnocny vyjazd na Somar.
ale nieco na mna lezie, tak neviem :/
29.12.2013 - 01:19:38
00
Budem pekne doma v teplúčku, na bruchu položený tanier s jedno-hubkami a pomaly sa ládovať. :lol:
29.12.2013 - 01:23:56
01
Ahaho, aká téma. Práve včera som totiž žene spomínal, že nikto nemá problém vyklopiť kde bude na Silvestra aj neznámemu človeku. Prečo som to hovoril? Lebo môj sused so ženou išli niekam sviatkovať (naposledy som ich videl pred vianocami) a včera im dom vybielili zlodeji. Tipujem, že šlo o väčšiu škodu, pretože policajti to tam dokumentovali vyše pol dňa. Nie je mi to jedno, lebo zlodeji chodili aj cez náš dvor!
Je to tak, keď sa ťa niekto cudzí opýta, kde budeš túto noc, tak ti to asi bude divné. Keď sa spýta, kde budeš na Silvestra, tak sa to zdá byť také prirodzené. :-)
Ešte mám podobnú skúsenoť spred cca 10 rokov. Kamošovi totálne vybrali dom cez silvestrovskú noc.

Tak čo? Kam pôjdete na Silvestra?
(prosím, aby mi Drasho a podobní, čo budú doma, nezaťažovali databázu) :-)
29.12.2013 - 10:03:58
00
to mas take vseliake.susedovi ukradli z garaze motorku ked bol doma,auto mu ukradli spred domu tiez ked bol doma
kde budes na silvestra ty?
veseleho silvestra ja budem doma
29.12.2013 - 12:17:17
00
No, ale ja som svojim príspevkom netvrdil opak. Teda, že keď neprezradíš miesto pobytu, tak ťa nikdy nevykradnu. :-)
A kde teda budem? No doma predsa. Kde inde. A v strehu s brokovnicou. :-)
29.12.2013 - 15:46:35
00
keyboard_arrow_up