Mili priatelia,
hladame do nasho timu novych sikovnych ludi!
Styri pozicie, 2x PREDAJCA a 2x MECHANIK, cakaju mozno prave na vas.
Viac info najdete tu: http://www.bajkula.sk/novinky/

Pekny den :)

Prílohy:

pozicie.png
pozicie.png 245.36 KiB thumb_up0thumb_down

06.01.2014 - 23:34:59
00
Halo halo kam sa stahujete?
07.02.2014 - 10:53:19
00
Dobry den,
budeme sa stahovat na Karpatsku 28, cize len takych cca 40 metrov od nasho doterajsieho obchodu.
Viac info coskoro :)
09.02.2014 - 23:20:37
00
Stranka dole? Zeby vyprsala domena? ;)
17.03.2014 - 11:17:05
00
Dobry den,
uz by malo byt vsetko ok, menili sme hosting a na niekolko dni nam stranka vypadla. KAZDOPADNE MAME OTVORENE A FICIME :)
18.03.2014 - 11:13:00
01
dnes prva navsteva v novej predajni ....chalani mi pomohli s mojou pokrcenou prehadzovackou, rozladenym radenim a odniesol som si aj maxxis ikon :-) z tejto predajne odchadzam vzdy spokojny :-)
21.03.2014 - 17:59:02
00
Pred skoro 2 mesiacmi som bol v BAJKULE (na základe množstva pozitívnych hodnotení z tohto fóra) s tým, že si chcem kúpiť chrániče na kolená. Nejaké mäkšie, vhodné na AM/EN. Bohužiaľ v predajni nemali nič vhodné, ale jeden zo zamestnancov si na mňa odpísal číslo, povedal, že chrániče objednajú a keď ich budú mať, tak sa ozve. Že by to malo byť do cca. týždňa. To sa mi zdal byť fajn prístup. Lenže po 2 týždňoch som bol stále bez chráničov a ani mi nikto nezavolal. Tak som im tam volal, že aký je teda stav. Niekto na telefóne mi povedal, že nemajú a že objedná. Ked so mu vysvetlil, že toto presne mi už bolo povedané pred 2 týždňami, tak mi sľúbil, že to preverí a do polhodiny sa ozve (volal som pred obedom). Večer mi niekto volal, že teda naozaj nemajú na predajni tie chrániče (LEATT KNEE GUARD 3DF vo veľkosti S/M), ale že ich objedná a keď prídu, tak sa ozve. Od vtedy je už asi aj 3 týždne ticho. Každopádne už je mi to jedno, chrániče si zoženiem inde...
03.06.2014 - 14:02:09
00
Som pochodil podobne, ta vacsia velkost mi bola velka. Ked som sa tam po par tyzdnoch zastavil, tak stale ich nemali, podla slov predavaca ale objednane cely cas boli, ze surne potrebovali aj ine chranice Leatt, ale ze to viazlo niekde u ich dodavatela, ak som spravne pochopil...bol dost nestastny z toho ten predavac. Nj, je mi to luto, ale asi si budem musiet fakt odniekial inakial kupit a dufat ze to S/M sadne, bo je to uz hadam aj mesiac a budem ich uz potrebovat. :/
03.06.2014 - 14:16:48
00
zdravim , tak tuby som chcel dat prst hore ochote, vedomostiam a schopnostiam, aspon zatial
z mojej skusenosti ( kupüoval som si tam bike) drzali mi ho 3tyzdne ( aj ked bola uz pre podstatnu vacsinu ludi kosa na jazdenie dec 2014) a potom som si mal po neho prist len mi to daako nevyslo tak som zavolal a do hodiny boli u mna aj s bikom. to sa tiez nie vsade vidi. som sice zvedavy na servis ( to co si nebdem vediet urobit sam) ako tam dopadnem. ale nemozem povedat ani jedno krive slovo
13.01.2015 - 14:12:20
01
Bicykel som tam nekupil, ale 'drobnosti' uz ted habadej, a myslim ze za slusnu sumu a voci mne (a priatelke) vzdy velmi ustretovi a napomocni. Co si obzvlast cenim a hodnotim dost prisne je ci sa tam citim vitany alebo otravujem, pocit, ktory mam suverenne v 70perc. ostatnych bajkshopov a vobec prevadzok na SK. V bajkule sa citim dobre, a to je u mna uz pomaly jediny dovod ktory rozhoduje ci ked nieco potrebujem skocim vobec do obchodu alebo to objednam rovno z e-shopov. Boss je tiez charizmaticky chlapik a dava tomu taky punc lepsej atmosfery nez Kaktus. Snad sa im bude nadalej darit. Dizajn predajne je top.

Plus mam dojem ze drzia este celkom zaujimave suciastky na pulte ( a nie len total basics), trochu mi to pripomina stary XX bike nez skrachoval.
27.04.2015 - 17:14:19
02
Este by potesilo pri dlhom cakani nejaka ta kavicka a myslim si ze by to bol obchod nad obchod :D
03.05.2015 - 12:11:09
00
Dakujem za vcerajsiu moznost nakupovat v tomto shope.. radost nakupovat
ochotny a mily personal, nema problem ist pohladat ine velkosti oblecenia a venovat sa zakaznikovi.

v ten den som bol pred navstevou Bajkule aj v Kaktuse, tam to bola katastrofa... nikdy viac Kaktus
14.05.2015 - 10:25:59
00
no tiez musim reagovat na skusenost s reklamaciou, co som uz skorsie pisal ohladom prasknutej carbonovej sedlovky. reklamacia neuznana (nie bajkulou) a chalani aspon vysli v ustrety a dali novu za nakupnu cenu.aspon tak teda
14.05.2015 - 11:02:31
00
vcera opat Bajkula, Roman sa mi venoval 2 hodiny ohladom oblecenia, vedel by som ho pocuvat od 10:00 do zaverecnej. pomohol poradil dal dobru cenu. len mozem odporucit. Vdaka
15.10.2015 - 06:23:14
05
Tiez som s nimi velmi spokojny. Super komunikacia, vyborny servis. Bezproblemove a rychle vybavenie reklamacie, samozrejme za menej ako 30 dni vybavene.
24.03.2016 - 15:38:45
00
keyboard_arrow_up