Zdravim,prosim od radu. Mam marzocchi 44tst2 2009 120mm kupovanu v marci 2013 zo shopu. No nefunguje na nej odskok. Tocim to kolko chcem a nic, ale nastavovanie ma chd v poriadku, nieje to odlomene a nastavenie tst tiez nefunguje alebo ma uplne nepatrne zmeny a taktiez obcas cvaka a hlavne hlasno pri doraze. A taktiez mlaska ale to pripisujem len oleju. Predosly majitel ju nejazdil vobec ale kupil ju od dakoho co to jazdil na street rame, takze nwm jak s nou bolo zaobchadzane. Vydlica ma celkovo dobry chod jedine nastavenia nefunguju...okrem fukania vzduchu. Prosim vas o pomoc, co to moze byt aka by mala byt oprava? Diki za vsetky odpovede.
11.01.2014 - 12:16:36
00
V prvom rade sa hodí poradiť sa ešte pred kúpou. To by som ťa hádam zvládol odhovoriť od vidlice ktorú aj výrobca považuje za katastrofu.

Ak chceš dlhodobé riešenie, tak ju vymeň. Naozaj, ak teraz minieš napríklad na 150€ na používanú vzduchovú Rock Shox v dobrom stave tak ti to ušetrí extrémne veľa starostí.

Ak ju chceš zachrániť a nebodaj používať, tak ju kompletne rozober, nauč sa čo ako funguje a porovnaj to s reálnym stavom. Aplikuj zmeny aby všetko fungovalo.
Skús vygoogliť nejaké skúsenosti užívateľov http://forums.mtbr.com/shocks-suspension/marzocchi-44-tst-2-rebuild-624934.html
11.01.2014 - 16:48:00
00
Okej dik za radu. Ona v celku beha velmi pekne akurat tie nastavenia a zvuky ma trapia. Aj som pozeral predtym reviews a boli pozitivne vcelku. O marzocchi som nikdy nemal velku mienku takze by som ju nekupoval, ale vymenil som ju za nepotrebne veci.:D Dam ju na repas alebo ju rozoberiem sam a pozriem sa na to, urcite sa pojdem poradit aj do shopu. Nemate este niekto neake podobne skusenosti z tym?
11.01.2014 - 18:19:05
00
keyboard_arrow_up