Čaute zháňam túto redukciu http://www.nakolobce.cz/obchod/index.php?sid=100&p=761 na závitovú vidlicu neviete kde na slovensku by sa dala zohnať? Diky za každé info
19.01.2014 - 12:00:26
00
Tu , ale pred časom bola rovnaká za dobrú cenu (nepamätám sa presne, ale asi len za 4€ ) aj tu na bazari, ale už som ju nenašiel, takže už je asi predaná .
19.01.2014 - 12:34:20
00
Bude sa dat puzit a-head predstavec na stlpik toho adapter 1"?
19.01.2014 - 13:07:40
00
Ty máš závitový predstavec a chcel by si namiesto neho namontovať tento adaptér a naň potom použiť klasické predstavce ?? Tak potom by to malo fungovať. Ale.......

Ja mám rovnaký adaptér na zimáku, ale objednával som tento z kupkolo.cz, odkiaľ mi prišli spolu s ním aj adaptéry (vložky) pre prípad širšieho predstavca alebo hrubšieho (tenšieho) krku vidlice. Vložku na uchytenie predstavca som musel použiť.

Ak si pozrieš ten prvý odkaz ktorý som ti dal, tak na spodku si tiež vyberáš variantu A alebo B. Ale ktorá je správna, to ja neviem, na to musíš prísť sám podľa toho akú tam máš vidlu . Ja som objednal z kupkola spolu s tými "vložkami" (nie sú na obrázku, ale mne došli ako súčasť balenia).
19.01.2014 - 21:54:52
00
keyboard_arrow_up