zdravim :D

Mam chatu na vinnom jazere a rad by som na nej cez leto stravil dajaky tyzden, ale co som pozeral neviem najst ziadne cyklotrasi v okoli. Bol som tam uz raz s kamosom ale tak isto sme nic nenasli len sem tam asfaltka nic poriadne.

Nemate to tam dakto zmapovane lepsie ?

ani v programe cyklotrasi som nic nenasiel, teda vihorlat tam vobec nieje :D
30.05.2007 - 22:27:45
00
Na Slovensku ani žiadne "cyklotrasi" nie sú, sú tu iba cyklotrasy.

... každý les na Slovensku je riadne obhospodarovaný, teda prebieha tam ťažba, teda sú tam aj cesty - zvážnice. Vyber sa na okraj lesa, nájdi zvážnicu, alebo inú lesnú cestu a choď. To objavovanie je najvzrušujúcejšie. Ak máš ešte GPSku, nie je čo riešiť.
31.05.2007 - 07:50:18
00
Mozes skusit www.tronkosice.sk v casti starsie akcie rok 2006 Vihorlat. Mas tam mapu, profil, plt ...
31.05.2007 - 07:58:51
00
laco- detaily "i" "Y" :D
ale dik za info dobry napad

pista - urcite si to pozriem, diky
31.05.2007 - 08:34:35
00
Zacal som MTBikovat v snine a vo Vihorlatských vrchoch(to je z druhej strany), tak nieco tam poznam.Ciest je tam po lese fakt dost, hlavne smer vojensky areal vaľaškovce, len si musí dať človek pozor, aby ho nenabral tank, alebo niečo podobné. Inak vinikajúca cyklotrasa cez jovsu až na samotný vihorlat, alebo cez remetské hámre na Morské oko a ďalej dookola až na sninské rybníky, ta je tuším aj značená, alebo potom nadruhý smer,okolo vinianskeho hradu na Šíravu a okolie..
31.05.2007 - 10:40:04
00
Zacal som MTBikovat v snine a vo Vihorlatských vrchoch(to je z druhej strany), tak nieco tam poznam.Ciest je tam po lese fakt dost, hlavne smer vojensky areal vaľaškovce, len si musí dať človek pozor, aby ho nenabral tank, alebo niečo podobné. Inak vinikajúca cyklotrasa cez jovsu až na samotný vihorlat, alebo cez remetské hámre na Morské oko a ďalej dookola až na sninské rybníky, ta je tuším aj značená, alebo potom nadruhý smer,okolo vinianskeho hradu na Šíravu a okolie..


Prosim ta, aku trasu mas namysli z tej Jovsy? Cez asfaltovu cestu tam ako je ta zavora a vojensky priestor?
04.07.2007 - 13:26:08
00
keyboard_arrow_up