ak mas elite realtour a chcel by si nejake videa tak staci povedat. nejake mam, ale osobne ma tie videa vobec nebavia. radsej si pustim nejaky film alebo hudbu. vyuzivam len info o watoch, kadencii a podobne na notebooku...

Objednával som zo suncycle. Ceny tam mal najlepšie...
16.01.2014 - 14:11:56
00
Chcel by som sa opýtať na origo plášť na trenažér. Derie sa menej ako obyčajný a je tichší?Lebo môj cestný plašť sa sype ako keď drevo reže.
16.01.2014 - 16:45:20
00
Ja som si kúpil na trenažér lacný plášť za 8 eur v obchode a ten je uplne v pohode :)).

Mimochodom skusil som si pustiť aj ja to video trasy a tiež radšej pozrem nejaký film :). Videá trás su o ničom a aj kvalita je úbohá :)
16.01.2014 - 20:03:21
00
Ja mam 10 rocny trenazer, so vzduchovou brzdou, hlucnost bola neskutocna, ale pred 2 rokmy som sa nasral a rozobral som to kvoli preloziskovaniu, a zistil som ze valcek po ktorom beha koleso je vlasne duta trubka s prirubami a skrz neho ide oska na ktorej su loziska a vrtula na odpor, a to funguvalo potom ako rezonator, tak som si to v praci vysustruzil z jednoho kusu ( valcek + oska ) a pani poviem vam ze uplna parada, akurat ze odpor je maly a riesim to celkom dost silnym pritlacenim na koleso, a vzdy po sezone to znova preloziskujem a idem dalej.
Ale ucite by sa mi pacil niejaky lepsejsi
P.S.: plast mam michelin pro 3 ktory sa uz neda jazdit vonku, tak ho dorazim na trenazery
17.01.2014 - 21:41:42
00
Kúpil som plášť na trenažér elite.Hluk asi tak isto ale nederie sa a to mi stačí.
25.01.2014 - 19:24:30
00
ten plast ti pomoze s hlucnostou hlavne ked mas trenazer na ktorom sedis vlastnou vahou a ak si mal na povodnom plasti nejaky dezen. trenazer na ktorom pricvakavas valcek ku kolesu rucne ti to nestisi. ale o dost to usetri plast. ked chces znizit hlucnost tak jazdi tazssi level na trenazeri na lahkych prevodoch. natrenujes rovnako a este aj usetris bicykel ze nenajazdis take velke kilometre. ked ale nahanas kilometre tak si kup poriadne sluchadla lebo od 35 km/h to uz je ako startujuci boeing :)
28.01.2014 - 15:30:56
00
CycleOps PowerBeam Pro - úplná spokojnosť, dokonca aj zábava pri vytváraní tratí cez googlearth a pod... (+videá z celého sveta) Trochu drahší, ale kto nechce iba šlapať a kukať von oknom pri tom, tak sa dá.. Inak som sa rozhodoval medzi týmto a holandským Taxcom.. po prečítaní množstva info hlavne o nestabilite toho holandského softu som si radšej priplatil a neľutujem.. Ten soft čo robili češi pre Cycleops (VirtualTraining) mi počas toho čo to používam ani raz nepadol nesekol sa nič.. Ešte hlučnosť bol zásadný faktor pri výbere - pri tomto susedia nič, ticho ani nevedia :)
11.02.2014 - 20:59:33
00
Tacx - pisal som im mail, ze sa mi to sekne po pol hodine ...odpoved: mam si skontrolovat nastavenie setrica obrazovky :fubar:
+ som natocil video ako real video niekedy bezi len ciernobielo a ziadal som od nich aktualizaciu sw. v. z 3 na 4
nakolko sa teraz I-Flow dodava uz so stvorkou a moj ma len sto rocnu trojku... odpoved: tieto problemy pozorujeme aj na verzii 4 :@
12.02.2014 - 07:09:42
00
neni nad kvalitny servis :))
12.02.2014 - 09:24:00
00
mám elite trenažér a tam sa tiež nájde pár múch čo by stálo za to vylepšiť ich :D... Mne inak robilo problémy keď som mal v Control panels vo windowse nastavený zlý formát dátumu...
12.02.2014 - 11:21:23
00
Tacx - pisal som im mail, ze sa mi to sekne po pol hodine ...odpoved: mam si skontrolovat nastavenie setrica obrazovky :fubar:
+ som natocil video ako real video niekedy bezi len ciernobielo a ziadal som od nich aktualizaciu sw. v. z 3 na 4
nakolko sa teraz I-Flow dodava uz so stvorkou a moj ma len sto rocnu trojku... odpoved: tieto problemy pozorujeme aj na verzii 4 :@


Ja som pisal na support tacx-u kedze som nevedel aktualizovat software na poslednu verziu a poslali mi priamo link na aktualizaciu, ktory fungoval. S tymto mam dobre skusenosti. Skor sa mi stava niekedy ze pri zmene odporu, t.j. napr. ak prechadzam zo stupania 2% do 0% ostane odpor akoby zaseknuty na tom tazsom, niekedy sa prepne neskor a niekedy az pri dalsej zmene profilu.
13.02.2014 - 06:47:26
00
to ako rychlo reaguje brzda sa nastavuje v kalibracii na tom paneli v pravo cez ikonu brzdy... +hodnota je rychlejsia brzda, - pomalsia
neviem ci to ale funguje len na zabrzdenie, alebo aj na odbrzdenie. Kazdopadne skus po zahriati prejst tu kalibraciu, ze co ti to nastavi
13.02.2014 - 07:18:49
00
zvažujem kúpu trenažéra a neviem sa rozhodnúť či zobrať nejakú klasiku alebo si priplatiť za tú virtuálnu realitu, viacerí ju tu máte, ako to hodnotíte s odstupom času? jazdíte to, baví vás to viacej ako klasika? dali by ste tie peniaze do toho znova?
22.10.2014 - 21:35:41
00
ako to tu tak citam... asi najlepsie je kupit si Spinner a pozerat filmy :D
no samozrejme niekomu dalsi vesiak na handry moze zavadzat....
23.10.2014 - 07:03:05
00
Ja mám trenažér Elite Realtour a som s ním úplne spokojný...mám dva monitory na jednom pustený tréning a na druhom pustím nejaký film a je to :D... okrem toho sa možeš cez net pripojiť aj na virtuálne závody ale to som neskúšal ešte :D
23.10.2014 - 12:23:29
00
keyboard_arrow_up