no mozne to je kazdopadne budem sa ja niekam trepat pre bike ked mam vo vlastnom meste obchod kde ho maju a tych 20% no je to dost to sa musi uznat to beriem ale vadi mi to az tak vela ??? mam tam bezplatny rocny servis co moze pokrit tak 10% navysenia ceny a tych zostavajucich 10% tak tiez musia z niecoho zit;-))) ved cele slovensko funguje tak ze kazdy podnikatel chce ist do prace na kolobezke a z prace BMWckom tak proste funguje slovensky trh stym uz ja nic nenarobim ;-))) kazdopadne mi to je viacmenej jedno mam bike a aj napriek vcerajsiemu vetru a zime (asi zacina jesen) som sa blaznil ako maly saso v piesku ;-)) a je to parada ;-))) kludne tomu biku mozu zvysit cenu stale sa to oplati ;-))))

no ale co ja som len noob tak mna nech moc nikto nepocuva;-))) mna tesia drobnosti a vzdy tvrdim prachy su ked nesedis na riti niekde doma pred telkou ja som si to pekne odmakal boli casi ked som mal 3 zamestnania takze nejakych 20% ma nemoze nasrat lebo viem ze tych 20% ked budem chciet zarobim velmo hladko;-)
06.07.2007 - 10:01:09
00
Aj keď pekný bike si si kúpil (Kona Kaldera), blbé je že si ho tým že je z Kakaču preplatil o cca 20%. :(
Všetky biky čo som pozeral sú tam drahšie o dosť veľa ako ponúka konkurencia na Slov. alebo v CZ.

Hold ale keď ti to za to stojí... sa z neho teš!
PS: kto nevie čo s peniazmi ja si ich kludne vezmem :D :D :D :D :D :D :D :D


nádhera, môžeme pokračovať v téme ceny na slovensku........ :cry: :cry: :cry: :cry:

to zero: dobrá kúpa, uži si ten bike. 8)
06.07.2007 - 11:52:52
00
keyboard_arrow_up