no neviem z akeho dovodu usudzujes, ze dany ram nemam, ale to je v podstate jedno, ja ta presviedcat nepotrebujem, ako nepotrebujem ani to, aby si mi veril, respektive neveril ci mam dany komponent :roll:
vies, to uz ked ma "Billes" Konu, tak to este absolutne neznamena, ze potom ju uz nik iny mat nemoze, to snad vies (si primaly pan na nieco take)...
ohladom trapnych reci by som sa na tvojom mieste velmi neozyval, ved kazdy kto si aspon zbezne forum prelistuje snad pochopi, ze ten, kto nahana prispevky a len-tak placa do vetra, si asi ty + tie tvoje infantilne reakcie, vid tvoje prispevky nad tymto, tak to svedci o vsetkom
ak si ma chcel nastvat, tak este musis na tom vela pracovat, no na dobrej ceste jednoznacne si


no nic, kazdy nech si spravi nazor aky chce (no este upozornim na fakt, ze s billesom som nikdy predtym ziaden kontakt nemal, len ma vsetky jeho prispevky iritovali, ale zakazdym som predychal :D )

cize este raz - neviem co ta viedlo k tomu, aby si zacal spochybnovat ci vlastnim/nevlastnim nejaky komponent (nech to bolo cokolvek, tak billes sa pri tom ukazal ako jeden vyvinuty jedinec :roll: ) [p.s.: stary znamy vyrok: "nevedomost neospravedlnuje"]

ps: doma vsetko vpohodke? pripadne pokial si kompenzujes nejaky komplex, tak radsej sadni na bike a vyslap si tu jahodnu este raz, snad pomoze
03.07.2007 - 19:05:05
00
si mu dal riadne....to vies, zacali sa prazdniny, tak niekto nevie co ma od radosti robit :roll:
billes: taka mensia rada: ako ti uz naznacil, chod si vysliapnut tu jahodnu, alebo co ja viem chod sa popytat na nejaku brigadu a zbytocne tu nevyvolavaj hadky a co ja viem co...
03.07.2007 - 19:22:11
00
mysho: len sa nerozculuj, nic zle som nepovedal, akurat som nemyslel si ze mas Konu Hoss...
prispevky nenahanam, neplacam do vetra a nepisem ziadne infantilne prispevky a ani sa nesnazim ta nastvat.
hej doma vsetko v poriadku, a u vas? ziadny komplex si nekompenzujem, ja komplexy nemam. mimochodom, neboj sa, vyslapem si ju este par krat.
martinux: ty sa do toho nemiesaj, staraj sa o seba, ja brigadu mam...
03.07.2007 - 20:57:06
00
tak potom neviem co je divne na tom, ze aj niekto okrem teba si dovoli mat taky ram...
03.07.2007 - 21:10:07
00
nieze dovoli, sak ja ti prajem, proste nikde som nepostrehol zeby si sa zmienoval o tom na fore, ze mas takyto ram a tu si zrazu v tejto teme napisal ze: odvazil som ho, tak som si nemyslel ze ho mas :)
03.07.2007 - 21:26:26
00
billes: hej, mas? nezda sa mi, ale vsak v poho, ja uz budem ticho, sebe si hanbu robit nebudem...
03.07.2007 - 21:28:39
00
no ano, od buduceho tyzdna mam, ale naisto. a neviem podla coho sa tebe moze zdat alebo nezdat ked ma nepoznas, ale ok:) koniec OT
03.07.2007 - 21:35:46
00
zdravim po dlhsom case...
kedze sa mi rozpocet troska skresal, tak to asi skonci s ramom s bazaru. (3500Sk max). co poviete na tento magellan?? neviem na co je primarne urceny, ale ja mam iba 172cm takze ta 16 by mohla stacit nie? A INak majitel zanho chce 3000SK

Prílohy:

Magellan4_56726.jpg
Magellan4_56726.jpg 69.95 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2007 - 19:47:08
00
ako sa tak pozeram na tu vidlu, tak ten ram toho uz vela musel prezit
mozno este vydrzi nejake te 2 roky :wink:
btw: aj tych 3k je za taky stav trochu moc, mal by si este skusit jednat :)
09.07.2007 - 19:58:02
00
za 3,5 zozenes novu caprnku alebo pointa... ja osobne by som radsej v tom pripade isol do caprn aj ked su tazke(crmo) ale stoja len 2000sk takze neviem o com ;)
10.07.2007 - 09:14:19
00
keyboard_arrow_up