ja pouzivam "RESTORATION" - je free, jednoduchy, maly, funkcny a nevyzaduje instalaciu. Podporuje FAT a NTFS. Nieje to sice ziaden zazrak, ale zmazane neposkodene subory obnovuje spolahlivo.
DOPORUCENIE: pokial obnovujes - na disk nic nekopiruj/neinstaluj, obnovene subory VZDY ukladaj na iny DISK - mozes poskodit subory ktore chces obnovit (subor sa da obnovit aj po zmazani IBA pokial fyzicky NEPREPISES inym suborom miesto na HDD, na ktorom bol ulozeny ten ktory chces obnovit)

PS: ak by ti restoration nepomohol skus program "RECUVA" - ta sa instaluje.
09.03.2014 - 12:09:51
01
restoration mi nepomohol, skúsim tú recuvu
09.03.2014 - 13:08:53
00
ako to dopadlo?
ak to nejde, je mozne ze subory su uz poskodene - su prepisane inymi...
09.03.2014 - 14:01:06
00
Prave pred tyzdnom sa mi podarilo na lyzovacke uz po treti krat a finalne, odpalit uplne jednu pamatovu kartu. Tvarila sa ako raw a ani deep scan od Recuva nenasiel nic pouzitelne. Podarilo sa mi zachranit asi 80% obsahu so softom EaseUS Data Recovery Wizard. Doteraz stacila na vsetko Recuva...
09.03.2014 - 17:15:08
00
takže recuva mi nepomohla, obnoviť súbor síce obnovila (fotka) no nedal sa otvoriť, neskôr skúsim program od pepita
11.03.2014 - 11:00:51
00
tak to som zvedavý na tú dôležitú fotku :), ak sa zadarí - dúfam že zverejníš ;)
11.03.2014 - 12:17:22
00
nieje dôležitá práveže vôbec :) len ma tak napadlo že by bodol nejaký recovery program do budúcnosti
11.03.2014 - 14:17:14
00
ahoj
problem : mame NB v praci, PO-ŠT ho po fajronte zaklapujeme a v PI ho vypiname. je tam Ubuntu 12LTS a virtual box koli uctovnictvu. druhy OS system je winXP (legalny).
kolegyna ho nechala teda včera zaklapnuty -uspaty a uctovny program, ktory samozrejme ide iba pod windowsáma ostal neukonceny celu noc. dnes rano kolegyna chcela pokracovat v praci, lenze mala ten uctovny program prekryty - teda plochu firefoxom. chcela ho ukoncit aby sa dostala na to uctovnictvo cez "X" a padli vsetky programy, ktore boli neukoncene.
nasledne otvorenie uctovneho programu sa nezdarilo so zobrazenim hlasky "program sa neda otvorit, lebo potrebuje minimalne rozlisenie monitora 1200x720) . graficky adapter virtual boxu je maximalne *x696 - nepoznam presne tie hodnoty ale je proste podla tej poziadavky nedostatocny).
neviem si s tym poradit.

mam urobenu snimku vo VB staru cca 20 dni ale bojim sa ju spustit, lebo ked som to urobil naposledy, tak OS winXP ostal uplne holy bez SP dokonca a bolo ho treba telefonicky v microsofte aktivovat.
18.03.2014 - 10:26:10
00
nastavenia "grafického adaptéru VirtualBoxu" máš prístupné len keď je virtuálny počítač vypnutý (tj. nie v stave Saved machine state)
(pravý klik na konkrétny PC vo VB -> Settings -> Display)
nastavenia rozlíšenia máš v tom virtuálnom XP- pravý klik na plochu -> Rozlíšenie obrazovky
potom sa ešte dá pohrať s predvolenými nataveniami pre sputenie programu- pravý klik na jeho odkaz -> Vlastnosti -> Kompatibilita
19.03.2014 - 02:58:48
00
Vdaka ZOIDBERG
popravde ale nic s toho co si pisal nema zmysel v tomto pripade. bod jedna = tam nie je nic s cim by sa dalo pohnut s rozlisenim.
bod dva = ked ten pruser nastane, tak mam moznost vybrat iba z rozlisenia 800x600 a 1233x 696 co je malo.
bod tri = tiez ziadna odozva a vsetky body co si po mne chcel som urobil este predtym, nez som pisal tento dopyt o pomoc. ale dakujem, ze si mal zajem mi pomoct. este raz vdaka.


ak je niekto zvedavy ako to dopadlo, tak uplne trivialne riesenie ale rozsah a navaznosti je mimo moje chapanie.
spustil som VB, prepol ho do rezimu celej obrazovky. spustil Omegu, na moje prekvapenie korektne. opustil som rezim "celej obrazovky" a je to.
19.03.2014 - 08:51:38
00
vcera mi vyvstal dalsi problem...ja som tovaren na pocitacove problemy zrejme. tentokrat situacia doma.
jednoducho co sa stalo.
pri pokuse o kopirovanie dat na USB kluc na konci kopirovacieho procesu v ubuntu 12LTS sa ten ukon zasekne a ked sa aj dokonci po dlhsej dobe, medium nejde bezpecne vysunut. vyda mi system nejaku hlasku o nezdare.....presne znenie si nepamatam.
mam v pocitaci tiez dva systemy. linux a windows ale nie cez virtual box. data su samozrejme potom na prenosnom mediu poskodene
sprava sa to rovnako na oboch systemoch akurat windows nedokonci kopirovanie nikdy a zasekne sa na 5s do konca kopirovania.
je jedno ci kopirujem data na xD, SD, microSD, USB flash card.
je poskodena zakladna doska a jej USB radic? je bezne aby sa "aktivny " USB kluc zohrieval. totiz ked som ho vytiahol, bol teply ? ale to bol i ked som ho vitiahol z portu na smart TV.
tieto media na inom pocitaci samozrejme pracuju spravne.
dalsia vec. niekedy, ked dam vypnut prvy krat linux, tak sa vobec nic neudeje a musim ho dat vypnut druhy krat.
inokedy, ked sa pocitac pod linuxom vypne, tak po 2-3 sekundach sa sam samovolne zapne. prejde den - dva a potom to uz nerobi a za týzden znova den-dva takto hneva....som z toho....
19.03.2014 - 09:08:43
00
dartmoor: ak ti lokaciu na disku medzitym prepisal iny zapis, tak ti fotku nezrecoveruje ani Steve Jobs. Leda by si to poslal do NSA, ti vedia obnovovat do velkej miery aj prepisane fyzicke miesto na disku. Je na to specialna technika a hw za miliony $$. Ak to bolo na SSD disku, tak tam by to malo vcelku ist vyhrabat , ale tool na to musi byt taky, co pojde mimo fw.
19.03.2014 - 09:17:00
00
Mam problem... Snazim sa nakopirovat mapu do externej pamate telefonu (16GB Nokia X6) a dajako sa mi nedari. Dam kopirovat, zapne sa okienko "kopirovanie" s textom pripravuje sa akcia kopirovanie... a toto stale dookola. Neviete co je s tym? OS mam Mrkvosoft win XP.
19.03.2014 - 16:14:16
00
Dagger: USB - ja by som tiez tipol HW problem - ak vyriesis daj vediet :) (este ma napada problem s kompatibilitou/poskodenim? USB diverov VB - ale to tazko povedat)
20.03.2014 - 08:00:06
00
zrejme to je hw problem- v kabli. Asi je dost pomaly alebo skresluje. Po asi 10 minutach sa zacalo kopirovanie a 1,5gb subor to chce kopirovat niekolko hodin
20.03.2014 - 13:16:57
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up