Urcite nie, ani bobor, ani vlk ani zebra :) Ano, ten zamer som tu zrejme niekde cital, nepamatal som ze si jeho autorom, prepac :$

Ale choď! Nie je sa prečo ospravedlňovať. Verím ,že sa k TOMU dostanem v priebehu výkendu. Čau
13.03.2014 - 14:11:16
00
dnesnych 55km po kosickych lesoch a nastupanych 1400m pokazil len defekt na samom zavere,chvalabohu na konci susterovky tak hned cez cestu bolo cyklocentrum :P
13.03.2014 - 16:54:02
00
Ste predsa na bike fóre a v téme : Výjazdy v okolí Košíc. Takže pre tých , čo dolúhovali a dopapali chleby s medvedím cesnakom a sú stále na bike fóre ponúkam typ na nočný trip. Počasie temer jarných teplôt umožňuje absolvovať aj nočné výlety v túto ročnú dobu. s prianím skorého stretnutia v nočnom lese sa s Vami lúči Ramon1


Daj vedieť tu na fóre na nočnú by som sa aj ja rád pridal. Teda, ak vydrží na počasie.
Dneska som stretol len srnky na 3 miestach a tak sa bojím chodiť sám po tme po lese kvôli zveri. :hug: Keď budeme viacerí tak ma hreje dobrý pocit, že zver si vyberie niekoho iného :lol:
Predpokladám že sa po tme pôjde normálne tempo, aby som hore kopcom stíhal. Dole kopcom stíhať určite budem :angel:
13.03.2014 - 20:24:07
00
Daj vedieť tu na fóre na nočnú by som sa aj ja rád pridal. Teda, ak vydrží na počasie.
Dneska som stretol len srnky na 3 miestach a tak sa bojím chodiť sám po tme po lese kvôli zveri. :hug: Keď budeme viacerí tak ma hreje dobrý pocit, že zver si vyberie niekoho iného :lol:
Predpokladám že sa po tme pôjde normálne tempo, aby som hore kopcom stíhal. Dole kopcom stíhať určite budem :angel:

Ide výkend to pôjdem cez deň, ale na budúci týždeň sa pôjde opäť v noci. Ak pôjdem napíšem na fórum v predstihu a môžme ísť celá parta. A :hug: budú mať po prdeli...
13.03.2014 - 20:42:03
00
Ak budete mat pohodove tempo tak sa mozno pridam. :D.
13.03.2014 - 20:48:02
00
tiez tak :rock:
13.03.2014 - 21:44:50
00
Dúfam, že nemáš vytvorené meditačné spojenie s padlým stromom a nebude ti príliš prekážať že tam nebude :devil: . Neboj na meditáciu si nájdeš iny strom |-)

Dnes som sa bol s tou čerešňou rozlúčiť, takže smelo do toho ... celkom sa teším, že už nebudem musieť zastavovať pri tom kmeni v oboch smeroch ... :-)
13.03.2014 - 21:55:36
00
este niekto vosiel do naruce chlpatym na krajsom urade dnes vecer na cervenu ?
:-o
13.03.2014 - 22:07:20
00
Ramon1 ked uz budes vo svungu s tou pilou tak aj tento strom na chodniku je riadne otravny. A ked ti bude malo, tak ten tucny s priemerom 1 meter na michalkovom singli za potocikom co ho treba podliezat...
Izzy68 a to si tam vosiel aj ked si videl ze su tam? Ja som radsej pockal, nebudem drazdit hada bosou nohou. :whew: Len som sa bal, ze ked budem obchadzat to ich auto zaparkovane na cyklochodniku tak ma zastavia a daju mi pokutu ze som nezosadol ked som isiel po chodniku pre chodcov...
13.03.2014 - 22:30:44
00
Ramon1 ked uz budes vo svungu s tou pilou tak aj tento strom na chodniku je riadne otravny. A ked ti bude malo, tak ten tucny s priemerom 1 meter na michalkovom singli za potocikom co ho treba podliezat...
Izzy68 a to si tam vosiel aj ked si videl ze su tam? Ja som radsej pockal, nebudem drazdit hada bosou nohou. :whew: Len som sa bal, ze ked budem obchadzat to ich auto zaparkovane na cyklochodniku tak ma zastavia a daju mi pokutu ze som nezosadol ked som isiel po chodniku pre chodcov...

°Myslíš ten padlý stromček na lesnej cestičke v stúpaní z H.Bankova napravo od šotolinky v smere pod vedenie? Ak ano tvoja prosba bude vypočutá :angel:
13.03.2014 - 23:22:40
00
Ano, presne ten. :bow: :bow: :bow:
14.03.2014 - 05:38:34
00
Izzy68 a to si tam vosiel aj ked si videl ze su tam? Ja som radsej pockal, nebudem drazdit hada bosou nohou. :whew: Len som sa bal, ze ked budem obchadzat to ich auto zaparkovane na cyklochodniku tak ma zastavia a daju mi pokutu ze som nezosadol ked som isiel po chodniku pre chodcov...

akoze siel som asi 30 a videl som ich, bola ta kratucka zelena, obzeram sa, vsetko vpoho a zrazu cervena, pravdepodobne by som zastal az niekde na prechode... :-) uz len ruka hore :-) tak ale porusil som zakon alebo vyhlasku č. xxx a uz to jelo :-)
14.03.2014 - 08:24:56
00
Keď to bol večer a bola znížená viditeľnosť, zapadlo slnko a nemal v ruke baterku, zastavovať si nemusel 8)
Tak som ich dakedy dávno dostal, keď ešte nebolo povinné celodenné svietenie. Zastavil ma rukou, že nech si zapnem svetlá (na aute) a ja , že kde má baterku, tak ma poslali ďalej.
14.03.2014 - 09:16:17
01
Keď to bol večer a bola znížená viditeľnosť, zapadlo slnko a nemal v ruke baterku, zastavovať si nemusel 8)
Tak som ich dakedy dávno dostal, keď ešte nebolo povinné celodenné svietenie. Zastavil ma rukou, že nech si zapnem svetlá (na aute) a ja , že kde má baterku, tak ma poslali ďalej.


sranda :-) osobne nemam zaludok sa natahovat s chlpatymi, no ale zakony platia pre vsetkych (?) :lol:
bohuzial do lesa sa musime dostavat po asfalte...
14.03.2014 - 09:51:56
00
viac v tejto téme post763580.html#p763580
14.03.2014 - 11:42:28
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up