jedna z dnesneho sickday :lol:
prestavka na ribezlacik a cajicek :d: :coffee:

Prílohy:

DSC_0153.jpg
DSC_0153.jpg 131.36 KiB thumb_up0thumb_down

16.04.2014 - 18:42:39
02
Dnesny super vyjazd na BK Trail. Aj som stretol nejaku particku so slusne velkou dodavkou na parkovisku, ale boli sme asi dost groggy po tom skvelom zjazde, tak sme ani nepokecali. Snad nabuduce. :)
Chalani spravili na BK Traili kopec roboty a je to citit. Len tak dalej! Obrovska radost jazdit a skakat!!!

Prílohy:

BKTrail_160414.jpg
BKTrail_160414.jpg 710.4 KiB thumb_up0thumb_down

16.04.2014 - 21:17:59
02
V sobotu idem jazdiť okolo Brezovej pod Bradlom podľa trasy, ktorú tu nedávno dával lto. Kto chce môže sa pridať. Štartujem na Bukovej.
16.04.2014 - 21:35:46
00
Ten usek novej modrej co ide z asfaltky na Brezovu hore na hreben, kde sa napoji na cervenu, radsej vynechaj :D. Tam bude zase blato a hlavne lesaci sa tam odbavuju.
16.04.2014 - 21:46:51
00
ja som dnes podvecer presiel trasu svatojurskeho maratonu. je celkom zaujimavo zlozena z menej frekventovanych zvaznic a lesnych ciest, takze stoji za to si ju prejst hocikedy cez rok a kludne v oboch smeroch. vypustil som vsak vsetky asfaltove useky a nahradil terenom, napriklad fotky su zo zvaznice od 3 brestov okolo horarne smerom hore na Hruby vyvoz, je to v pohode, len v najvyssom useku dost strme kolmo cez rubanisko.
jaj ale bola kosa jak svina, 2-4 stupne, podcenil som to, asi budem chory :x
mimochodom stale nechapem ten cas vitazov dlhej trasy 3 hodiny, to je ako z rise snov :)

Prílohy:

P4160104.jpg
P4160104.jpg 558.39 KiB thumb_up0thumb_down

P4160117.jpg
P4160117.jpg 494.22 KiB thumb_up1thumb_down

17.04.2014 - 00:30:23
03
Prečo nechápeš?
Fojtík bol ešte vlani profesionál, ten Belgičan je podobný prípad.
Takto sa dá pokračovať ďalej.
Trať bola suchá a rýchla.
;)
17.04.2014 - 08:42:42
00
tak aj tutok bývalý moderátor mal čas z ríše snov .. nie je to len o profíkoch
17.04.2014 - 08:59:20
00
je na to taká finta,že priemerka cca 25 km/h a celá trať na "hrubej" ;)
17.04.2014 - 09:28:06
01
Asi tak :-)
Root tohto roku nadelil ozaj velmi slusny cas ;-) Normalne aj lutujem, ze som nesiel. Ale zas boli ine priority.
Planuje niekto, nieco na piatok?
17.04.2014 - 12:39:46
00
od soboty tu ma byt cely tyzden hnusne, skoda
http://www.imeteo.sk/pocasie/Bratislava
17.04.2014 - 15:24:06
00
odkedy root nemoderuje ma viac casu na trening tak sa to odzrkadlilo ;)
iron.hide takze treba viac trenovat a menej pisat :lol:
17.04.2014 - 15:31:39
01
prosim Vas, usek Brezova pod Bradlom - Dobra voda (znacene na cykloserver.cz fialovou ciarou ako spevnena cyklotrasa) je zjazdne na cestnom (rozumeno asfalt normalnej kvality)? :)
17.04.2014 - 22:54:30
00
myslim ,ze sa to da prejst aj na cestnom bicykli, resp. uz ma tam par borcov na cestakoch obiehalo :$

EDIT: ale "asfalt normalnej kvality" necakaj, je to trochu rozbitejsie
17.04.2014 - 23:51:22
00
Fajne,

na devinskej kobyle to žije, dnes som mal ďaľší "stret".
Som chorý a nevládny, no nedalo mi to a šiel som sa na biku prevetrať. Myslel som že vyjdem z dlháčov len na lúku a naspäť, ale pomaličky sa mi šlapalo celkom fajn tak som vyšiel až na kobylu. Štandartne ľudí púšťam, ďakujem atď, ale bol som celkom prekvapený keď mi pani, ktorú som púšťal okolo seba, povedala, že som výnimočný. Potešil som sa. Cestou nadol mi zase partia turistov povedala, že som ohľaduplný, nie ako ostatní. Už som si myslel že ani nie som v Bratislave, ale ... nakoniec sa našiel predsa len jeden, čo mi vyp...oval z očí do ... chrbta, tak ako to majú títo odvážlivci vo zvyku.
Rodinka s detmi, otec, mamka a dve deti v predškolskom veku. Išli po turistickej, boli sice v zakrute ale videl som ich už z dialky. Spomalil som, vyhliadol si miestečko kde zastanem a pustim ich. Oni sa už pratali z chodnika a púšťali ma. Tak som nezastavil, trochu pridal nech nečakajú a už sa chcel poďakovať keď otec začal hulákať že prečo idem tadeto a klasické reči. Som nachcípaný, zle sa mi rozpráva, ale i keby som nebol, nechcel som si pokaziť deň a tak som len zamumlal mlčím a mlčal. Kúsok som prešiel a už som počul bohovanie, nadávanie a pi.ovanie. Takže fajne, ja osobne sa urážať nenechám a beriem to ako útok. Takže som to otočil, a vracal sa k nim s otázkou: "ako prosím ?". Chlap sa otočil, porozmýšlal a rozbehol ku mne, cestou si chcel odopnúť popruhy na bágli nech si ho môže dať dolu. Nakoniec si to rozmyslel a k fyzickemu kontaktu nedošlo, ani k rozhovoru. Furt tam hulákal. Na otázku či som ich nejako ohrozil odpovedal: "nie, ale ostatní čo tadeto jazdia áno". Furt to bolo o tom že áno, môžem tadeto ísť, ale prečo tadeto idem, keď vedľa je cesta. Že to nenávidí. Tak som povedal, že ja teda nenávidím keď mi niekto pičuje do chrbta a ešte keď má pri sebe malé deti. A že mu nerozumiem. Pravda, nerozumiem, nič sa nestalo, nikoho som neohrozil, ani som nebrzdil až tesne pred nimi. Z mojej strany to bolo všetko v pohode. Jeho žena mala hlavu sklopenú, deti tiež vyzerali že to nevidia prvý krát, tak snáď si na nich zlosť nevybije.
Bolo to na červenej turistickej, či tam je ale i C-čko neviem, tuším áno ale je mi to jedno.
Takže fajne, deň pokazený.
Za tento týždeň už druhá príhoda, kde mi bolo povedané že ja som neohrozoval ale ostatní áno. Táto ale už nebola až taká vtipná ako prvá (v téme pieskovisko). Takže ostatní, miernite sa alebo bežte do prdele :-).
18.04.2014 - 16:49:46
06
Niekedy je velmi tazke nereagovat na podobne individiua a nepokazit si den a tym aj cely vyjazd. Aj teraz ma to este dokaze vytocit, ale snazim sa to vyriesit s usmevom na perach a s poprianim pekneho dna a ist dalej, aby som to nebol ja, co bude mat pokazeny den. Priznam sa, nie vzdy mi to vsak vyjde. Povazujem sa za cloveka, co jazdi ohladuplne, pribrzdim, pozdravim, nikoho neohrozujem, ale tiez mam podobne skusenosti ako a.ndrejko. V poslednej dobe sa nejako rozmohlo toto utlacanie pesimi. Na cestach nas vytlacaju auta, na cyklochodnikoch sa roztahuju pesi, korculiari, mamicky s kocikmi, psickari... A z lesov nas vyhanaju podobni trotli, ktori si neuvedomuju jedno, a to, ze les patri nam vsetkym a kazdy relaxuje inym sposobom... A keby doslo k fyzickemu ataku, moze sa stat, ze to budem mat nahrate na kamere, co moze, ale aj nemusi pomoct. Pokial sa da, tak Devinskej Kobyle, Kamziku, Zeleznej studienke... sa cez sviatky, vikendy a ine exponovane dni treba radsej vyhnut, ale to nie je riesenie.
18.04.2014 - 18:27:39
00
keyboard_arrow_up