Cavte, kupil som plaste 26/2.0 "Michelin Country Dry 2" a pri nahadzovani ma zarazilo ze maju dve sipky <== Rear / Front ==> Znamena to, ze zadny plast mam dat opacne ako predny? Akoze zo srandy som to aj dal opacne a po cca 40km rozneho povrchu mozem povedat, ze zadok dost lieta. A teraz neviem ci to je tymi lacnymi plastami alebo blbou orientaciou zadneho ?
31.03.2014 - 18:54:56
00
:-) Ano, ale nieje to podmienka. To sú obyčajné plášte - slabšia priľnavosť a sú určené na suchý tvrdý povrch.
31.03.2014 - 20:41:15
00
No cez vikend som ich prehnal rozmocenou lukou, lesnym blatom, potokom a drzia ako pribite. Tak ani neviem aka este musi byt "wet" verzia :) Inac zadny som prehodil rovnako ako predny a nelieta to uz.
16.04.2014 - 20:47:48
00
No cez vikend som ich prehnal rozmocenou lukou, lesnym blatom, potokom a drzia ako pribite. Tak ani neviem aka este musi byt "wet" verzia :) Inac zadny som prehodil rovnako ako predny a nelieta to uz.

No tak na tých je napísané "maxxis muddy mary" ale ty by si na nich jazdil po suchej tráve a prašných chodníkoch. :rofl:
Ten výrazný šípový vzor by som dal určite v smere otáčania. Istý vplyv na držanie stopy majú aj tie drobné výlisky, čo u niektorých pneu trčia zo štuplov. tie treba zodrať, alebo ostrihať. (dobre to ide nožničkami na Swiss nožíku, a je ich tam len asi 2000) :D
19.04.2014 - 22:56:54
00
keyboard_arrow_up