bikerxnx ja to tam trocha poznam,okrem toho,ze som sa tam pred casom prehanal na bvpcku :P bol som tam aj na biku z drahou pred rokom z Levocskej doliny hore po ceste az na kopec (myslim ze Krizovy vrch)Su tam nadherne moznosti na mtb vsetkych moznych stylov :P
11.07.2007 - 11:41:21
00
bikerxnx ja to tam trocha poznam,okrem toho,ze som sa tam pred casom prehanal na bvpcku :P bol som tam aj na biku z drahou pred rokom z Levocskej doliny hore po ceste az na kopec (myslim ze Krizovy vrch)Su tam nadherne moznosti na mtb vsetkych moznych stylov :P


Hej moze byt ze Krizovy, tam som tiez bol, dalej by si sa dostal ku chate Gehuľa ale pred tym este je ta byvala turisticky chata Sklenár. Vojensky obvod Javorina je pre MTB cyklistiku podľa mňa veľmi vhodny, toľko tych cestičiek, lesnych, polnych ale aj asfaltovych, neviem, mne sa velmi zapacil a rad tam jazdim :P
12.07.2007 - 09:17:58
00
Ja som tam bol prvykrat pred 3 tyzdnami. Kezmarok-Zalubica-Kamenna abo Kamenista dolina-Javorina-hreben asi po ten "vaclavak"- Ihlany ghetto :? - hore kopcom k vyraznej lipe- Krizova Ves - cez les do Kezmarku. Skoro cele na asfalte ale super vyhlady parada. Neviem ako vy, ale som mal pocit ako v ruskom lese. Este som v ruskom lese nikdy nebol, ale tie briezky co su okolo trasy nenajdes ani vo V. ani v N. Tatrach. A mam este jeden tip. Najvyssi kopec tam je Cierna hora a podla mapy tesne popod ide zvaznica. Takze chystam pp-kk-ihlany-cierna hora-po hrebeni smer st. lubovna-pifko-vlak pp
12.07.2007 - 10:37:32
00
No tak na tu Ciernu horu sa chystam aj ja, aj na Ihlu to je este pred Ciernou horou, o nieco nizsie ale ide sa takmer priamo cez vrch, kde to na Čiernu horu sa ide popod vrch a da sa potom pešo vyšliapať paru metre uplne na vrch, neviem aky je tam teren, cesty su na mape carkovane, teda budu pre MTB ako stvorene. Na smer Staru Ľubovnu by som sa tiez dal, ale naspať by som si trufol aj po hlavnej mozno, tych 35km do KK by sa dalo, zalezi od toho, v ktory den sa vyberiem, cez tyzden tam je mnozstvo aut, uz som tamat siel cez vikend, a bolo to celkom dobre,. len skoda ze sa ide po asfalte :P :lol:
12.07.2007 - 10:46:16
00
Tu sú na mape vyznačené tie Václavaky :P :P to sú len neoficiálne názvy myslím, ale volajú ich tak takmer všetci čo tam chodia

Prílohy:

mapa.JPG
mapa.JPG 55.46 KiB thumb_up0thumb_down

12.07.2007 - 11:04:29
00
presne toto myslim. Ked pojdes daj vediet. Ak nevadi sa pridam.
12.07.2007 - 11:05:36
00
Nie, nevadi aj tak by som siel sam, maximalne s ujom, ktorý ma uz cez 40 rokov, fajci, takze to by sme sli priemerku asi 10-15 km/h :P No, najlepsie by bolo niekedy cez vikend, chodim do roboty, ako brigadne, :roll:
12.07.2007 - 11:09:07
00
to bikerxnx.
Predchadzajuci vstup bol ohladom ciernej hory.

Na tej mapke pod slovom SMER Zaľubica zacina Kamenna dolina. Na mape je prerusovana ciara, ale cela dolina je novy super asfalt a vykope ta az na hreben rychlo. len pre info.
12.07.2007 - 11:11:21
00
Hej viem, ja som tamat isiel v auguste minuleho roku, a zacinali robit tu asfaltku, bola len v tych stupaniach, tam v tych zatackach, ale tento rok som tamat nesiel, dik za info. len sa mi zda ze tam su dost stupaky, ci nie??? ja som siel z vrchu dole dolinou, a naopak som este nesiel.
12.07.2007 - 11:14:42
00
Nie, nie su tam stupaky. Je to jeden nekonecny stupak. :D :evil:
12.07.2007 - 11:19:53
00
AHA, to sa mi potom zdalo ked som siel z vrchu dole, lebo som siel od Chaty Vinna, tam som trrochu pobludil, este pred chatou :lol: ale nakoniec som sa dostal na tu Kamennu dolinu
12.07.2007 - 11:23:29
00
kedy kde a ako v sobotu na tibetanoch
12.07.2007 - 21:05:32
00
Ja som tam bol prvykrat pred 3 tyzdnami. Kezmarok-Zalubica-Kamenna abo Kamenista dolina-Javorina-hreben asi po ten "vaclavak"- Ihlany ghetto :? - hore kopcom k vyraznej lipe- Krizova Ves - cez les do Kezmarku. Skoro cele na asfalte ale super vyhlady parada. Neviem ako vy, ale som mal pocit ako v ruskom lese. Este som v ruskom lese nikdy nebol, ale tie briezky co su okolo trasy nenajdes ani vo V. ani v N. Tatrach. A mam este jeden tip. Najvyssi kopec tam je Cierna hora a podla mapy tesne popod ide zvaznica. Takze chystam pp-kk-ihlany-cierna hora-po hrebeni smer st. lubovna-pifko-vlak pp


Ak vám môžem odporučiť, na mapy sa nespoliehajte. Ani na jednej mape neexistuje presný popis ciest vo vojenskom (možno tak tých asvaltových) Ak chcete ísť podľa mapy, zaobstarajte si vojenskú - staršiu, z tých rokov, keď tam vojsko bolo aktívne, ale ani tá nie je 100 percentná..Takže prajem veľa odvahy pri hľadaní cesty, ktorá tam MALA BYŤ, ale nie je... :D Vojenské pásmo mám prejdené pešo aj bicyklom, ale viac zo strany od Torysiek.
13.07.2007 - 09:18:22
00
Takze nalepky su na svete viac na
http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t ... &start=180
18.07.2007 - 21:26:06
00
A takto mozu vyzerat :wink:

Prílohy:

drotar04allzt9.png
drotar04allzt9.png 216.84 KiB thumb_up0thumb_down

18.07.2007 - 21:27:58
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up