Duro, tie nobby nicy su evolution line, nie performance, neviem ci si to vedel, ak nie, prijemne zistenie pre teba.


Vedel, vedel, však keď vyššie o tom bola debata (str. 16), tak to tam chalani úplne domotali, jeden tvrdil, že evo line je nižšia ako performance a druhý tvrdil, že od výroby tam máme performance.Čo je omyl, všetky Nerváky od 6 po 9 SL tam majú presne tie isté NN 2,25 Evo - stačí kuknúť dobre na webe.
http://www.canyon.com/_en/tools/comparator.html

Ad VFKriváň: thumbs up! Závidím, že máte okolo MT aj onakvejšie hory. Mi tu máme tak do 700mnm, ale sú pjekné a vyblbnúť sa dá, hlavne je super, že som z baráku v lese tak sa minútu.
26.04.2014 - 11:36:21
00
Ano ano presne, len som si nebol isty ci si to vedel, lebo ako pises boli tu zmetky okolo toho. Nahodil, poskladal a dal som ich do skatuliek od Hans Dampfov. Hned som ich odlozil, nechcel som ti ich ani po kachlickach doma "drat" :) Tak len zvazuj zvazuj :) Tie nobby nicy su vyrazne lahsie ako Hansy, co je jasne, ale aj na potazkanie je to fakt hodne citit :) Super, ze tie rafiky maju vnutorny rozmer na sirku 22mm takze v nich aj sirsie plaste su dobre obute a nie tak balonove.
Vies co, ja sa tesim aj tu nad Modrou akou sa vyblbnem na nom. V okoli Velkej Homoly su super trate a mam ich zbehane na HTcku, poznam kazdu zakrutu naspamat, takze dobre to budem vediet porovnat. Ale tie Fatry su paradne. Strasne sa tesim uz niekolko rokov na zjazd z Ploskej do Vysnej revucej, ta trasa bola stvorena s umyslom zjazdit ju na fulle :))
26.04.2014 - 11:45:44
00
Hadicka z.prasiatka uz.idem vnutrom. Dakujem za upozornenie :) a este raz,aby nebolo malo. Je naadherny. Milujem sa hojdat:))
26.04.2014 - 13:13:48
01
Hmm ... vyzerá fakt úžasne pred tým krbom :D až škoda ho zašpiniť v tomto upršanom počasí :) . Ja som už tiež ako na ihlách ... Termín odoslania KW18, takže od zajtra čakám každým dňom ten potvrdzujúci majl, bubáky si už vo štvrtok stiahli :D
27.04.2014 - 19:30:02
00
Nezúfaj zachvilku ho budes mat ako ja dnes :)

Prílohy:

image.jpg
image.jpg 944.14 KiB thumb_up0thumb_down

27.04.2014 - 19:57:54
05
Nezúfaj zachvilku ho budes mat ako ja dnes :)


No paráda, dúfam že ho poriadne vyumývaš než ho uložíš spať :tmi: Inak vidím, že si už vymenil pedále, neviem či takto rozmaznávaš seba alebo nerváka :)
27.04.2014 - 20:03:54
00
Jj
Uz je vyumyvany
Vymenil som dokonca aj brzdy za XT
27.04.2014 - 20:25:09
00
Tak paráda, brzdy budem aj ja určite časom meniť a XT je samozrejme výborná voľba, tiež som doteraz jazdil XT-čka, tak sa trochu bojím tých Avid Elixir 3, predsa len som z kategórie TIR :-). Nezvažoval si aj nové Deore 2014? Vraj sú veľmi podarené. Či ty si sa vybral cestou samé XT :D
27.04.2014 - 20:31:36
00
Asi tak
Doplnil som xt
Este sedlo a bude to finál

Prílohy:

image.jpg
image.jpg 60.74 KiB thumb_up0thumb_down

27.04.2014 - 20:41:45
01
Asi tak
Doplnil som xt
Este sedlo a bude to finál


Daj tip, o akom sedle rozmýšľaš? Inak ja som v tomto nenáročný, mne nejak to pôvodné nevadí, možno len moja r*ť nezakúsila nič fajnovejšie :-). Skôr budem rozmýšľať o teleskopke, ako má devina (ty máš ak dobre vidím osmičku)

Na tému blato. Dnes som nerváka excelentne obalil bahnom, škoda že som nenafotil, ten tvoj je oproti tomu ešte stelesnená čistota.
27.04.2014 - 21:15:32
00
Tak paráda, brzdy budem aj ja určite časom meniť a XT je samozrejme výborná voľba, tiež som doteraz jazdil XT-čka, tak sa trochu bojím tých Avid Elixir 3, predsa len som z kategórie TIR :-). Nezvažoval si aj nové Deore 2014? Vraj sú veľmi podarené. Či ty si sa vybral cestou samé XT :D


Ja nemám veľmi s čím porovnávať z vlastnej skúsenosti, ale som sa tiež obával tých Elixírov len na základe nejakých načítaných vecí zo sveta. V podstate hovoria o tom, že brzdia dobre, len sú PITA na servis. Aj náš servisák potvrdil, že sú OK, len sa zložitejšie nastavujú. Čo je pre mňa OK, ja si síce hodlám všeličo porobiť aj sám, ale v takýchto veciach to rád nechám na fachmana.
27.04.2014 - 21:20:58
01
Duroslav

Skúšal som toto
Fi’zi:k Aliante Gamma XM k:ium čierne
Sedelo super - uvidíme :)

smrtak
Po dnešku - tie xt brzdy nemajú chybu
27.04.2014 - 21:35:22
01
Duroslav

Skúšal som toto
Fi’zi:k Aliante Gamma XM k:ium čierne
Sedelo super - uvidíme :)


To je ale vcelku dosť €. To by ospravedlnil len fest výrazne lepší pocit. Počítam, že tieto veci sú príliš subjektívne, než by sa dalo vydebatovať. Ja asi tú stovku vrazím do niečoho iného, ale dík za tip.
27.04.2014 - 21:48:48
00
Diky :) fuj ako zas..ny kanonko, mam zavezok,ze len v ok pocasi :)) uz ten pohlad na tvojho mi srdce nici :) dnes som sa na nom prebehol. Po rokoch drncania na HT je to bomba. S tymi hansami a fullom som sa ani nesnazil dvihat koleso cez obruvnik napr. Skusil som co to da. dc....dc a bolo. Proste bomba. Ked clovek vidi pod sebou tie masivne 2,35ky mam pocit ako v tanku :) xt brzdy... tam niet o com debatovat. Bol som zvyknuty na mechanicke hayes. S tymto tuk jednym prstom a zadnym uz preoravam zeminu :)
27.04.2014 - 22:55:25
00
Diky :)S tymi hansami...


Chcel som sa opýtať, v čom vidíš hlavné výhody Hansov? Tie NN Evo čo máme z výroby vyzerajú dostatočne slušne, takže prečo apgrejdovať? Súvisí to so štýlom jazdy, čo máš? Alebo je to skôr taká emocionálna záležitosť? :-)
27.04.2014 - 23:03:13
00
keyboard_arrow_up