Zdravim. Pri poslednej jazde na biku sa mi do kolesa dostalo poleno a zlomilo mi to ramienko na prehadzovacke. Tym padom musim asi menit celu prehadzovacku. Jazdil som xt-cko a to by som ani menit nechcel. Len moja otazka znie ci radu m780 shadow alebo mam siahnut po m786 shadow plus? Cenovy rozdiel je 10€ a kratsia cakacia doba v prospech m780. Do coho mam ist? Oplati sa priplatit a pockat na tu m786? A este jedna vec. Neexistuje nejaky sposob ze by som vymenil len to zlomene ramienko? Dakujem za rady.
28.04.2014 - 22:15:00
00
radsej by som zobral 786ku, mozes ho "zamknut" a tym padom ti v rozbitom terene nebude buchat retaz o zadnu stavbu, a co sa tyka toho ramienka tak pokial viem shimano nahradne diely na svoje komponenty nepredava
28.04.2014 - 22:22:24
00
Zdravim. Pri poslednej jazde na biku sa mi do kolesa dostalo poleno a zlomilo mi to ramienko na prehadzovacke. Tym padom musim asi menit celu prehadzovacku. Jazdil som xt-cko a to by som ani menit nechcel. Len moja otazka znie ci radu m780 shadow alebo mam siahnut po m786 shadow plus? Cenovy rozdiel je 10€ a kratsia cakacia doba v prospech m780. Do coho mam ist? Oplati sa priplatit a pockat na tu m786? A este jedna vec. Neexistuje nejaky sposob ze by som vymenil len to zlomene ramienko? Dakujem za rady.


ja som kupoval tu: http://www.petracycles.co.uk
alebo:
Dano5 sa mi dost snazil pomoct, ked som riesil zlomenu klietku, mohol by mat este cosi na predaj :?: posli mu ss
29.04.2014 - 10:11:12
00
vdaka za radu len na tej stranke nevidim ziadne vhodne ramienko. ok tomu danovi napisem.
29.04.2014 - 14:24:18
00
keyboard_arrow_up