vazeni ide vae Vam o ponozky???? cyklisti obdrzali v balicku montpaky, olej, pivo, mineralku ... duatlon miesto prvych dvoch beci ponozky...stafeta oboje ze kazdy mal tu prislusnu cast? ak niekto chce vid patoo rad ho poinformujem o ekonomike a nakladov na jedneho pretekara a vyprosim si ironicke poznamky o tom co sa platiloa nie..zial malokto vam nieco len tak da amozete si mysliet co chcete ale aj ponozky aj paky su v rovnakej cenovej hladine a PLNE hradene organizatorom.. mam pocit ze x ludi nezaujimaju preteky ale komercna stranka balicka..odporucam ist do rakuska za 30-45 eur dostanete poroivnatelne suveniry..niekedy ani to.. buduci rocnik ak bude budeme musiet asi zvazit ci vobec nieco davat bude len startovne na naklady a dostanete tak akurat prazdnu igelitku s cislom..tiez riesenie..a p.s. medaila tiez nebola zdarmo bolo to myslene ako cenny suvenir..a mily patoo vies ze kopec beci sme napriklad pre deti ako motivaciu k cyklistike naozaj kupovali??? vies kolko stoji napr lesenie jeho dovoz odvoz??skoda ze ste sklamani to nebol umysel, zial nevyslo...
11.05.2014 - 20:41:57
00
nech sa dari
:y:
11.05.2014 - 20:43:41
00
joj a foto nejake bude?
sak som sa furt musel skerit vsade ma fotili :-))
11.05.2014 - 20:46:44
00
nemusia chodiť ani do Rakúska , stačí sa prihlásiť na triatlonový pretek
11.05.2014 - 20:53:56
00
hmmm, ked vam ide o ponozky, chodte si ich kupit. Velkost zarucene padne :) Startovy balick ma obsahovat hlavne startove cislo a cip :) Vsetko ostatne potesi :)
11.05.2014 - 21:07:15
01
Chcem pripomenúť aj toto, kto má záujem http://marathonbb.com/passport.menu
11.05.2014 - 21:17:20
00
Velmi dobra akcia aj s celym tym programov okolo. A hlavne trat bola perfektna, bezchybne znacenie, dostatok regulovcikov okolo, super zjazdy. Ak to bol teda prvy rocnik tak :y:
11.05.2014 - 21:26:23
00
Skoda nieco pisat, kazdy si to vysvetli po svojom svojim zatrpknutym postojom k veci ..
11.05.2014 - 21:29:21
00
Kolko ludi,tolko nazorov.Mna osobne ponozky ani ine darcekove predmety nezaujimaju.Ja si idem porovnat svoju kondiciu s ostatnymi "hobikmi".
Pre organizatorv asi bude najlepsie napisat co bude v taske pred pretekmi a nikdo nebude prekvapeny co dostane za startovne.
11.05.2014 - 21:30:03
00
Každá sranda niečo stojí.... Ten kto si chce zajazdiť a porovnať si svoju výkonnosť zaplatí štartovné lebo vie, že organizátor má s organizovaním pretekov - okrem práce vo svojom voľne - aj náklady. A kašle na nejaké ponožky a eventy v igelitke. Kto chce ponožky, nemusí kvoli tomu ísť na maratón. Každá pozornosť od organizátora len poteší. Ale nemože sa vyžadovať. Vykašlite sa všetci na to, čo bolo a nebolo v igelitke. Vyjadrite sa k trati, k zážitkom, k organizácii... A tešte sa na ďalšie pekné zážitky... howgh...
11.05.2014 - 21:37:45
00
joj a foto nejake bude?
sak som sa furt musel skerit vsade ma fotili :-))

Tu je par fotiek http://marathonbb.com/index.php?open_gal=40
Dalsie na fax copy http://hviezda.faxcopy.sk/akcie/1181/bbb-vlkohron-mtb-maraton
11.05.2014 - 21:42:53
00
Velmi dobra akcia aj s celym tym programov okolo. A hlavne trat bola perfektna, bezchybne znacenie, dostatok regulovcikov okolo, super zjazdy. Ak to bol teda prvy rocnik tak :y:


Prvý ročník bol len duatlon. Cyklomaraton bol 9 ročník
11.05.2014 - 21:43:37
00
Vidim dobre, fakt sa tu riesia ponozky? :fubar:

Bola to paradna akcia - skvela trat, skveli ludia na trati, 100% znacenie, regulovcici vsetci na svojich miestach, obcerstvovacky dostatocne, fotografi, program po preteku - vsetko na jednotku - a to som uz pochodil kdejake maratony!
Robite to vyborne - DAKUJEM, nenechajte sa odradit, nespokojnici co budu frflat kvoli ponozkam a par euram sa vzdy najdu..
Bol aj taky maraton, ze som dostal (do ruky, ani igelitka nebola) za 20 eur startovne cislo a tri motuziky na zaviazanie na bajk.. ale ked je vyborna trat a zabezpecenie aj to sa da odpustit, nepretekame snad kvoli ponozkam ci montpakam ;)
11.05.2014 - 22:52:50
02
snaha bola aj v minulosti..a ak si niekto mysli ze sa sponzori idu potrhat po uspesnych ronikoch je na omyle (zda sa ze cast foristov si to mysli ze sa firmy pretrhaju naplnat startovne balicky..)..prave naopak.. tymto dakujeme hlavnemu aj ostatnym podporovatelom.. o to cennejsie..:)
este poznamka k "zapisovacom" vobec to nie je nutnost je to ustretovy krok nad ramec..oodporucam http://www.uci.ch/Modules/BUILTIN/getObject.asp?MenuId=MTY2NjU&ObjTypeCode=FILE&type=FILE&id=OTQ4MDI&LangId=1

p.s. verime ze medaila sa pacila je to myslim pekny suvenir najma pre sviatocnejsich cyklistov
11.05.2014 - 23:16:34
04
Vyborne Vlkohron, paradna akcia!
12.05.2014 - 08:35:55
00
keyboard_arrow_up