a co tak nieco menej hranate, menej nalepkovite, proste nie take formalne? nieco ako toto? ako podklad je priblizne farba mojho biku, takze to by bolo priehladne...

Prílohy:

Komentár súboru: nalepka
mtbiker_nalepka_exp.png
mtbiker_nalepka_exp.png 197.5 KiB thumb_up0thumb_down

21.07.2007 - 11:01:44
00
Hmm, ja nechcem rypat, ale len 12ks na A4??? To su ake rozmery tych nalepiek? Berem ze tam moze byt jedna-dve velke na auto napriklad, ale kde na bajk alebo helmu das take velke lepky?? Ved sa tam musi zmestit vacej malych.

A k podkladu. Nebol by problem dat na priesvitny podklad, staci len zmenit cierne farby v logu MTBiker na biele aby to bolo vidno na ciernom (tmavom) rame. Ja som to tak urobil a je to bezchyby, sice moze niekto namietat ze potom to uz neni original logo ale je to lepsie riesenie ako farebny podklad. Niekolko prispevkov dozadu najdete aj foto mojej nalepky na biku, tak mozte porovnat.

A teraz moj navrh pre Drotara. Ako som uz pisal na zaciatku tejto temy, nikdy nedosiahnes to, aby si vyhovel vsetkym, lebo jeden chce take rozmery, druhy take, jeden taku farbu, iny zas taku. Tak co keby si dal natlacit dajme tomu 3 rozmery nalepiek a 2 farebne kombinacie (pre svetly a pre tmavy podklad) a potom to predaval po kusoch za nejaku rozumnu cenu.
21.07.2007 - 12:29:23
00
Najlepsi je priesvitny podklad, aby ta nalepka na biku moc nesvietila. Napr ja mam modry bike a nikdy nebude podklad takej istej modrej farby takze aj tak to bude vyzerat biedne.
21.07.2007 - 13:18:30
00
jj samozrejme ze priesvitny podklad a v tom ciernooranzovo mtbiker a nick sa dohodnime ze oranzovy pretoze na ciernom-tmavom biku by na priesvitnom podklade nedalo citat. Samozrejme dufal som ze mame biky viac tmave ako oranzove
21.07.2007 - 15:30:06
00
jj samozrejme ze priesvitny podklad a v tom ciernooranzovo mtbiker a nick sa dohodnime ze oranzovy pretoze na ciernom-tmavom biku by na priesvitnom podklade nedalo citat. Samozrejme dufal som ze mame biky viac tmave ako oranzove

Logo MT Biker je cierno oranzove a take aj ostane lebo autor loga by si to tak urcite zelal a je to ako ochranna znacka. Digitalna tlac na priehladnu foliu sa neosvedcila a jedina moznost je potom sietotlac ale vyroba sita stoji cca 300Sk pre kazdeho a este k tomu treba priratat cenu materialu a tlace. Tak si zrataj. A skus citat starsie prispevky lebo kazdemu to tu vysvetlovat ma fakt nebavi. Nalepky su na svete tak kto ich chce tak si ich nalepi a kto nie moze dalsi rok pisat o tom ake by mali byt. Na zaver kto vie nalepky poriesit lepsie, kvalitnejsie, lacnejsie ja si rad kupim a nebudem spekulovat. :cry:
21.07.2007 - 17:29:58
00
jj samozrejme ze priesvitny podklad a v tom ciernooranzovo mtbiker a nick sa dohodnime ze oranzovy pretoze na ciernom-tmavom biku by na priesvitnom podklade nedalo citat. Samozrejme dufal som ze mame biky viac tmave ako oranzove

Logo MT Biker je cierno oranzove a take aj ostane lebo autor loga by si to tak urcite zelal a je to ako ochranna znacka. Digitalna tlac na priehladnu foliu sa neosvedcila a jedina moznost je potom sietotlac ale vyroba sita stoji cca 300Sk pre kazdeho a este k tomu treba priratat cenu materialu a tlace. Tak si zrataj. A skus citat starsie prispevky lebo kazdemu to tu vysvetlovat ma fakt nebavi. Nalepky su na svete tak kto ich chce tak si ich nalepi a kto nie moze dalsi rok pisat o tom ake by mali byt. Na zaver kto vie nalepky poriesit lepsie, kvalitnejsie, lacnejsie ja si rad kupim a nebudem spekulovat. :cry:
dodko nkasli uz na nich billes a ty ostatni by vsetko spravili lepsie ako iny tie nalepky su dobre a ja si ich tymto u teba objednvam :wink:
21.07.2007 - 17:35:15
00
Wilkinson: najprv trochu pocvič gramatiku ZŠ :wink:
Mozes sem hodit fotku ako vyzera cela ta A4?

Inak, kedysi sa dali zohnat aj nalepky BM ktore tam boli k dostaniu zadarmo, tak nech je to zadarmo aj tuna.
21.07.2007 - 17:42:18
00
Inak, kedysi sa dali zohnat aj nalepky BM ktore tam boli k dostaniu zadarmo, tak nech je to zadarmo aj tuna.

:lol: :lol: Lenin vstal z mrtvych a budeme mat konecne komunizmus kde vsetko bude zadarmo :lol: :lol:
Sorry za tento prispevok ale mi nedalo :roll:
22.07.2007 - 08:12:44
00
Tak toto je uz real

Prílohy:

mtbiker 004.jpg
mtbiker 004.jpg 276.15 KiB thumb_up0thumb_down

22.07.2007 - 15:56:45
00
A aj takto to moze byt 8)

Prílohy:

mtbiker 001.jpg
mtbiker 001.jpg 152.12 KiB thumb_up0thumb_down

22.07.2007 - 15:58:14
00
Alebo aj tak moznosti je vela :wink:

Prílohy:

mtbiker 002.jpg
mtbiker 002.jpg 150.87 KiB thumb_up0thumb_down

22.07.2007 - 15:59:20
00
na biku to vyzera calkom pekne
22.07.2007 - 16:18:44
00
na biku to vyzera calkom pekne

diky :wink:
22.07.2007 - 16:21:49
00
Logo MT Biker je cierno oranzove a take aj ostane lebo autor loga by si to tak urcite zelal a je to ako ochranna znacka.
zaujima ma preco mas potom na svojom biku nalepku kde MT nieje cierne ale biele ;)
22.07.2007 - 19:52:05
00
Wilkinson: najprv trochu pocvič gramatiku ZŠ :wink:


ked chces riesit gramstiku tak mozes ist na ine forum a ked neexistuje tak si ho zaloz
23.07.2007 - 15:47:52
00
keyboard_arrow_up