Zdravim fagani.moj milujuci tatko mi zavesil na stojan jeho 20ročny horák,nech mu ho trocha dam do pucu.brzdy boli uplne mimo a tak som kupil take obyčajne longus Vbrake nan.Predna je v pohode,brzdy ako ma ale u zadnej mam problem ze sa mi nestlača rovnomerne,skušal som sa pohrat aj s ulozenim do vsetkych 3dierok na rame tu pruzinku,aj pak dodatočne s tym šrobom kde mi nadstavi ako to ma byt napružene,ale stale mi jedna chodi lepsie a druha minimalne,resp stlači mi ju,ale nevrati sa...može to byt aj dlžkou bowdenu?diky za rady,bo mi je blbe povedat tatkovi ze to neviem :D nech to da do servisu :D
15.05.2014 - 12:10:39
00
vyhod odtial tie gumy co ti maju chranit tu pruzinku pred prachom a uvidis ako sa to zrazu bude vracat jedna radost
15.05.2014 - 13:17:49
00
Skusim dik ;-)
15.05.2014 - 22:23:14
00
Veď vyskúšaj to ramienko, bez zavesenia lanka, či sa vracia späť, a či je v ňom dosť sily. Ak nie, brzdí ho lanko v bowdene. Ale to by nevracalo obidve čeluste. Je možné že sa to drhne na oske čelustí, namazať, prípadne prebrúsiť-jemne.
A keď píšeš, že raz nejde jedno a potom druhé, tak to treba len vyladiť. U lacnejších véčiek je to náročnejšie.
15.05.2014 - 22:34:57
00
Zdravim fagani.moj milujuci tatko mi zavesil na stojan jeho 20ročny horák,nech mu ho trocha dam do pucu.brzdy boli uplne mimo a tak som kupil take obyčajne longus Vbrake nan.Predna je v pohode,brzdy ako ma ale u zadnej mam problem ze sa mi nestlača rovnomerne,skušal som sa pohrat aj s ulozenim do vsetkych 3dierok na rame tu pruzinku,aj pak dodatočne s tym šrobom kde mi nadstavi ako to ma byt napružene,ale stale mi jedna chodi lepsie a druha minimalne,resp stlači mi ju,ale nevrati sa...može to byt aj dlžkou bowdenu?diky za rady,bo mi je blbe povedat tatkovi ze to neviem :D nech to da do servisu :D

samozrejme moze to byt aj bowdenom, dlhym alebo kratkym.
a s tou ochrannou gumickou to musi vracat, ma svoj vyznam, nedaval by som ju dole.
si nastavoval jednu stranu na tuhsie....skusil si nastavit aj druhu stranu na makksie?
18.05.2014 - 16:11:41
00
Zhodil som celuste dole,na rame som prebrusil uchyti,namazal a pekne vraca ked celuste rucne stlacim,ale ked natiahnem lanko,tak to drhne.nemal som uz dnes cas,ale skusim natiahnut druhy dlhsi bowden,lebo tento je naozaj moc kratky.inak tuhost som nadstavil na rovnako obe strany
18.05.2014 - 19:11:51
00
keyboard_arrow_up