MTB maratón Levočské vrchy - Levoča

31.05.2014
MTB maratón
Levoča (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Súťaž, Výsledky, Reportáže, Foto
Ďakujem organizátorom. Skvelá akcia, organizácia. Počasie ideálne. Trosku popracovať na umývaní bajkov. Za mňa :y:
31.05.2014 - 21:17:00
00
Tiež sme nečakali na Wapku.,cestou domou nam ich umyl dažd.........
31.05.2014 - 23:04:24
00
po ceste okolo 22 km som stratil snimač cyklopočitača SIGMA,keby sa nahodou našlo dajte prosim vediet SLAVO
31.05.2014 - 23:13:43
00
Výsledky prehľadne a na jednom mieste: http://www.cyklo.sao-tatry.sk/2014/preteky/levoca/index.php?kam=2&l=sk
01.06.2014 - 06:14:45
00
Prosíme účastníkov maratónu o vyplnenie krátkeho dotazníka, ktorý bude použitý na skvalitnenie budúceho ročníka. https://docs.google.com/forms/d/11tPlREUINEegjGSIHYkNUImrIOhzpGzBf9VBMBEcNl4
01.06.2014 - 08:11:11
00
Za mna super. Wapku som vobec neriesil ale vsimol som si ze je tam daky problem. Gulasik by som prijal viac ako cestoviny a aj tu kapelu by som ozelel :) Trat, organizacia a moj vysledok super. Vdaka
01.06.2014 - 08:49:42
00
Vdaka organizatorom. Dobra akcia a tesime sa aj na druhy rocnik.vsetko bolo super trate pocasie prostredie okolo pretekov.este raz dakujeme.
01.06.2014 - 09:21:53
00
super , o jednu akciu na vychode viac, to je to najpodstatnejsie z tohto podujatia , drzim prsty aby sa udrzala ale podla ucasti je to velmi nadejne.... organizatorov treba viac chvalit aby im zostala guraz na dalsie rocniky aj ked chybicky sa urcite nasli .... ono sa vzdy najde nieco na kritiku ... iba ti co uz nieco zorganizovali vedia co to vsetko obnasa ...na zaver z mojeho pohladu: dlhe tiahle vyslapy ma nebavili , privital by som vacsiu rozmanitost stupania a klesania , ale uvedomujem si ze obsiahnut to v tomto terene by bol pekny zaberak na organizaciu. A trochu kritiky na tych pretekarov ktori si stale neuvedomuju ze tuby gelov co tahaju so sebou hore sa daju zase strcit do vrecka a odhodit na obcerstvovacke alebo az v cieli
01.06.2014 - 11:53:54
04
Fajn akcia. Dotiahnut par malickosti a bude to ok.
01.06.2014 - 12:27:04
00
tie dlhe vyslapy maju aj vyhodu, pretoze potom ten zjazd z horskej premie to bola paradicka :y: Mne sa trat pacila, az na tie obcasne hrbolate lucne prejazdy
01.06.2014 - 12:39:24
01
mne trosku chybali informacie po prichode do ciela, ze co dalej. sklamany som bol, ze nebol gulas, ale inaksie, vyborna uroven, chvalim organizatorov. ten prudky vystup po starte bol brutal, potom sa islo chvilku dole potom hore a vyborny a dlhy zjazd do ciela :) na ten som sa tesil najviac. ale na trati som sa trikrat musel uhybat nejakym autam , to je blbe.
01.06.2014 - 13:24:00
00
Môj prvy pretek,takže nemam s čim porovnavať. Som spokojny ako s tratou tak s oranizaciovu Počasie vyšlo vyborne .Trochu ma sklamalo to umyvanie bicyklov,musel som do auta dať spinave bicykle. Do dlašieho ročnika držim organizatorom palce.
01.06.2014 - 15:04:36
00
Lupo.Druhykrat chod domov na bajku.Aspon si vytocis nohy :). A neriesis spinavy bajk v aute.
01.06.2014 - 19:43:46
00
ja som mal spinavy bajk v aute,,,mal som dva deky do tvaru U a doma som to vybral a v aute ani spinka :) maraton bol inac velmi dobry,trate nadherne a presvedcil som sa ze oplati sa mi obetovat hodinu cesty a prist si zatrenovat do tych krasnych kopcov kedze vyhlady som si moc neuzil,,,hladat chyby v nejakom gulasi a wapke urcite nebudem...ale chcelo by to doriesit prijaz do ciela kde som cakal kym sa auta vystupia medzi sebou a zablokovali ma ale tak prakticky mi o nic neslo uz....na nulty rocnik to hodnotim vyborne a dufam ze o rok zase :)
01.06.2014 - 20:33:07
02
ja som mal spinavy bajk v aute,,,mal som dva deky do tvaru U a doma som to vybral a v aute ani spinka :) maraton bol inac velmi dobry,trate nadherne a presvedcil som sa ze oplati sa mi obetovat hodinu cesty a prist si zatrenovat do tych krasnych kopcov kedze vyhlady som si moc neuzil,,,hladat chyby v nejakom gulasi a wapke urcite nebudem...ale chcelo by to doriesit prijaz do ciela kde som cakal kym sa auta vystupia medzi sebou a zablokovali ma ale tak prakticky mi o nic neslo uz....na nulty rocnik to hodnotim vyborne a dufam ze o rok zase :)

suhlasim z prijazdom,hodil by som ho o 100-200m blizsie pred terajsim cielom,..a wapku neriesim,tiez v aute som mal deku....gulas mam rad, ale aj cestovina zasiti,hlavne ze pocasie,trate a vyhlady boli super...o rok som tu zas :y: :y: :y:
01.06.2014 - 21:47:03
00
keyboard_arrow_up