Ked mam v predu na najvacsom koliecku a slapnem silnejsie do pedalov, tak mi retaz skrabe o presmykac. Ako to nastavit, aby to neskrabalo?
Este by som chcel vediet, ako nastavit celuste brzd, aby boli rovnomerne. Je tam na kazdej strane taky srobik, ale este som neprisiel nato, na co sluzi...
Dik za radu :)))
20.10.2003 - 08:18:11
00
Co sa tyka toho skrabania tak to znamena ze lanko nieje dostatocne napnute skus sa trosku pohrat s korunkou pri radici ak tam je (mala by byt kneh vedla bovdenu je na zavite taks nou pokrut v protismere hodinovich ruciciek, ak pozeras od radica. a V-brake zostelujes tymi srobikmi ako si spominal- napinaju pruzinu cim viac pritiahnes tym je dalej od rafku, ale niekedy je lepsie radsej uvolnit tu na opacnej strane zober skubovak do ruky a pohraj sa s tym, maximalne to roztelujes :-)
04.12.2003 - 23:28:35
00
Dik za radu, brzdy uz mam nastavene. Pohral som sa aj s prehadzovackou a presmykacom. Retaz skrabala kvoli tomu, ze bola mierne uvolnena prava kluka.
10.12.2003 - 12:33:51
00
Caf..Mam maly problem..Cestak..sada 105...Chod packy na predne radenie rychlosti ked nie je lanko v presmykaci je v pohode. Avsak ked dam lanko do presmykaca...tak packa ide tazsie..nie tak pekne ako ked je bez lanka. Najprv som si myslel, ze je to prirodzene, sak presmykac ma pruzinku, musi klast nejaky odpor packe..Avsak som si vyskusal iny bajk na 105ke a tam to islo uplne krasne. Bike ma asi pol roka, 4500km. Mozno ked bol novy, tak to islo asi ako malo..ale teraz ani nahodou. Lezie mi to na nervy, ja som v BA, bike je kupovany cez net zo Ziliny...Tak reklamacia trosku komplikovanejsia...preto pytam radsej tu ze co s tym...Diky hoši..
19.07.2013 - 19:14:02
00
Nezahrda sa ti niekde lanko?
19.07.2013 - 20:07:03
00
nie..lanko som vymenil..dal nove...ked je v bowdene lanko a to lanko nie je na konci uchytene do presmykaca a akoze radim rychlosti, tak packa radenia ide lahko-tak ako ma...upnem do presmykaca..ide to pekne z tazka..akoze prehadzuje..ale nepaci sa mi to . Podla mna to ma ist lepsie...
19.07.2013 - 20:09:09
00
To bude chyba v presmykaci... Vycisti ho - pohyblive casti hlavne
20.07.2013 - 23:59:59
00
To bude chyba v presmykaci... Vycisti ho - pohyblive casti hlavne


Hej hej...tiez to uz tak vyzera....vycistim ..skusim. I ked som ho uz cistil, ale iba tak, ze som ho nemal demontovany. Asi rozpojim retaz kvoli tomu...hmm
22.07.2013 - 09:28:30
00
cron
keyboard_arrow_up