Cyklo 1 je síce možno naj obchod v TN, ale to len preto, že sa nenašiel nikto kto by ich tromfol... Posledný bike som kupoval u CMS v PB a žiadne čakanie na jesenné výpredaje... bike ešte ani nebol vyrobený a už sme sa dojednali na zlave z pôvodných 3200eur /bike+kola/ na 2800, čo je dosť citeľný rozdiel. Po 1800km závada na teleskopickej sedlovke...predajca: "aby mohol zákazník jazdiť vymením mu to hneď kus za kus" o tom že na všetko mi dáva dosť pekné zľavy už ani nehovorím... už nekupujem inde... neoplatí sa mi to...

Takýto prístup si predstavujem v dnešnej dobe, ktorý práveže posunie viac zákazníkov predajcovi a taktiež vyššie nákupy, nakoľko sú výhodné.

Chalani v servise Cyklo1 sú fajn, samozrejme robia všetko vrámci svojich možností. Ja som sa však za tú dobu naučil jedno... najlepší servis je vtedy, keď si ho majiteľ bicykla vie spraviť sám... samozrejme treba obetovať nejaké peniaze na náradie, ale výsledný účinok, pokiaľ je samoservisák znalý je kvalitný.

O konkurenčom Authore v TN čo sa týka servisu radšej pomlčím... teórie hlavného mechanika sa dosť často nezakladajú na realite...
07.07.2011 - 22:13:49
01
Cyklo 1 je síce možno naj obchod v TN, ale to len preto, že sa nenašiel nikto kto by ich tromfol...


Prave preto som podciarkol slovicko zatial ;)
07.07.2011 - 22:19:50
01
:lol: no chlapci zo specializedu v PB chceli otvarat novy obchod v Bytci co je akesi onicom miesto... :D tak sme im vnukli do hlavy trencin ze tam nic take neni kde by sa dalo hentak jednat... tak mali dilemu ze ci do toho ist :lol:
07.07.2011 - 22:24:13
00
Cyklo je pruser. Arogantni predavaci, sklad tovaru asi tak pre otecka, ktory ide kupit synovi za vysvedcenie bicykel... Skuste sa opytat na nieco, co by vyzadovalo odbornu znalost... Tam sa ukazu prave kvality "panov" predavacov. Bezdusovy set? Naco by to komu bolo?
No ja neviem... Som ochotny si priplatit za to, ze tovar mam hned na pulte k dispozicii. Ale ked si predstavim, ze mam podporit tychto arogantov tak to teda velmi pekne dakujem.
21.08.2013 - 15:37:55
03
kam sa podeli Servismani Sýkorovci :O (ževraj si otvárajú vlastnú predajnu ak by niekto vedel kde,napíšte please :) ) dnes som tam bol a v servise nové mladé uchá a na predajni tuším tiež noví týpci !
19.02.2014 - 12:34:04
00
hold raz to muselo prisť... každý sa chce niekam posuvať :)
19.02.2014 - 12:40:28
00
kam sa podeli Servismani Sýkorovci :O (ževraj si otvárajú vlastnú predajnu ak by niekto vedel kde,napíšte please :) ) dnes som tam bol a v servise nové mladé uchá a na predajni tuším tiež noví týpci !

cyklisticke-obchody/bicykloraj-trencin-t33820.html
https://www.facebook.com/pages/Bicykloraj-Tren%C4%8D%C3%ADn/219427071589268
14.04.2014 - 14:45:48
01
Cyklo1 teraz nič moc, istú dobu som u nich bral všetko ale to bolo "staré" a ochotné osadenstvo ktoré je teraz v Bicykloraji, tí mi poradili vždy a často zohnali nezohnateľné (hlavne ten holohlavý chalanisko čo neskôr otvoril cyklo v Dubnici, ak si to práve čítaš, pozdravujem :)... So servisom tiež maximálna spokojnosť, keď ma trochu spoznali nebol problém s ničím..

Prestal som tam chodiť skrz večne odutého a namysleného majiteľa (P.B.) možno mu krivdím tak pardón ale na to, koľko som mu tam nechal peňazí za bajky a komponenty a všetko ostatné sa ku mne správal ako keby som kus ho*na štýlom hlavne mi zaplať a vypadni...

Takže asi tak, každopádne spomínaný Bicykloraj sa určite oplatí navštíviť, servis v pohode a ochota tiež..
23.06.2014 - 20:19:46
02
keyboard_arrow_up