zdravím. mám otázočku či sa môže samovoľne uvoľniť zadné koleso pri kamenistom povrchu, ale naozaj hard kamene. lebo dnes sa mi stalo, že som sa vysypal a zadné koleso bolo uvoľnené tak nwm či to spôsobil pád alebo nebolo celkom dobre utiahnuté koleso a tým drncaním po kameňoch sa mohlo uvoľniť a to viedlo k pádu . dakujem
29.06.2014 - 17:58:01
00
Samovoľne by sa nemalo uvolniť.. Bude niekde zrada.. skontroloval si upnutie pred jazdou ?
29.06.2014 - 18:21:48
00
nie , to bola asi chyba no, ale ked som to tam dával naspäť vobec sa mi to uchytenie nepáčilo ... v útorok chcem ísť s ním do servisu nech sa na to pozrú aj v brzde sa mi ohol pliešok musím viac zatlačiť na páčku aby začala brzdiť a celkovo, zatiaľ nebol v servise nemá ani 2 mesiace
29.06.2014 - 18:25:44
00
Mne sa už niečo podobné stalo , no naštastie nie pri zjazde ale pri výšlape v prudkej stojke. Mam na HT rýchloupinák a ten povolil, reťaz prekĺzla a spadla z prevodníkov.. Zasukovala sa teda poriadne. Ak by sa mi to stalo v zjazde , tak neviem či by som teraz písal tieto riadky s úsmevom na perách...Príčinu predpokladám v nedostatočne utiahnutom rýchloupínaku zadného kolesa
29.06.2014 - 18:30:00
00
lebo tomu nerozumiem ako je možné, že po páde hned šak len odreniny od kameňov na dlaniach a rameno oškreté pohoda a to som brzdil a nešiel už rýchlo a pozerám sa na bike a koleso bolo normálne vypadnuté držalo len na reťazi a prevode no silno pochybujem že to by spôsobil samotný pád! a potom som jazdil a ešte som si to pre istotu zatial ešte raz , proste neverím tomu zaveseniu kolesa niečo tam bude zle len dúfam, že nie v ráme :/ tak já nemám úsmev na perách , lebo idem dezinfikovať a trhať kožu :D
29.06.2014 - 18:36:27
00
,,Príčinu predpokladám v nedostatočne utiahnutom rýchloupínaku zadného kolesa"
Aj ja mám ten názor, preto si zvyknem pred výjazdom skontrolovať bike..
29.06.2014 - 18:37:08
01
aj já si to myslím, lebo sa mi nechce veriť, že to bola moja chyba no v konečnom možno bola, že som zanedbal kontrolu :)
29.06.2014 - 18:41:58
00
keyboard_arrow_up