no my dnes v trojici - kajco, Imro a ja a neskôr v dvojici s Imrom tak light
ZA - Žiarce - Vadičov - Lutiška - Vojenné - okolo nádrže do Or. Lesnej - potom
sedlo Demänová - Talapkov Beskyd - Svitková - chata pod Rycierovou - po hrebeni na Veľkú Raču a po modrej do Oščadnice, kde už nás chytil ten monzún a tých 30 km po bočných cestách domov to bolo niečo
ale krásny výjazd, super terény a výhľady...nakoniec 133 km a 3350 metrov nastúpaných
Prílohy:
Image00001.jpg
288.41 KiB
thumb_up0thumb_down
Image00002.jpg
301.58 KiB
thumb_up0thumb_down
Image00003.jpg
473.14 KiB
thumb_up0thumb_down
Image00004.jpg
316.97 KiB
thumb_up0thumb_down
Image00005.jpg
462.03 KiB
thumb_up0thumb_down
Image00006.jpg
314.22 KiB
thumb_up0thumb_down
Image00007.jpg
248.59 KiB
thumb_up0thumb_down
Image00008.jpg
255.01 KiB
thumb_up0thumb_down
Image00009.jpg
277.75 KiB
thumb_up0thumb_down