To enemista: Super, dík za foto. Ani som si nevšimol, že ma tam niekto fotil.
29.07.2007 - 12:35:14
00
To danger: Podľa opisu ma napadlo, nezdvíhal si mi okuliare? To len tak streľba na slepo, lebo taký nejaký mi pomohol.
29.07.2007 - 12:41:08
00
Mamutko: uff, okuliare som vazne nikomu nezdvihal...
29.07.2007 - 13:25:34
00
Noo, mozno sme sa tam stretli, tam ma dobehlo niekolko ludi, lebo to bol uz treti kopec za sebou co som tlacil :roll: specialized dres som nemal, ale bike ano. A tricko som mal take hnedo/cierne. Tu pripajam moju podobizen z karpatskeho vlka, tak mozes porovnat :)


No vidiet som ta videl :) ale stretnut sme sa asi nestretli :roll:
29.07.2007 - 18:41:07
00
dik za maraton.
Mne sa velmi pacil regulovcik na kozom chrbte. Siel som okol 30-40 miesta a chlapik mal v ruke uz poloprazdnu flasu s nejakym konakom... Chvilku som vahal ci pohybmi co predvadzal, mi ukazuje cestu, alebo drziava rovnovahu. :)) Som zvedavy ako vyzeral tak za hodinku:)
29.07.2007 - 19:00:11
00
Jedného modro-trenkového som medzi fotkami, čo sa náhodou vydarili, našiel... Ale mal štartovné číslo 83.

Prílohy:

P1040318.JPG
P1040318.JPG 496.93 KiB thumb_up0thumb_down

29.07.2007 - 19:12:09
00
to je tusim chalan co ma dobehol za borinkou na tom stupani a mal rozbity pedal...tusim to je on... ;)
29.07.2007 - 19:33:50
00
caute, som jeden z organizatorov stupavskeho maratonu. Asi je velka odvaha, ze som sa prihlasil! Ako sa vam islo? Moc ma nedo....
29.07.2007 - 22:42:23
00
Juraj> ja uz som popisal svoje dojmy, prejdi si posledne 2-3 stranky...

ale ked uz tu mame organizatora, mozme sa my opytat, kedy budu zverejnene dake oficialne vysledky/fotky?
29.07.2007 - 23:08:59
00
To Juraj Janošík: Mne sa išlo fajn. Ohľadom organizácie nemám žiadnu negatívnu skúsenosť. Možno aj preto že to bol môj 1. cyklomaratón. Nepodarilo sami ani raz niekde zakufrovať, takže spokojnosť. Po technickej stránke to bolo na mňa trošku ťažšie. Myslím, že aj počasie pri nás stálo. Takže o rok určite prídem.
30.07.2007 - 07:48:01
00
na vysledkoch sa pracuje, administrator nasho webu je na dovolenke, ale pokusim sa to tam dostat zatial v exceli.
30.07.2007 - 08:54:54
00
to juraj: ja som sa tiež už vyjadril. okrem toho niekedy "haluzného" značenia bola trasa trate pre mňa a podľa mňa perfktná.

to všetci: :wink:
zaujímalo by ma, či je tu niekto z tých prvých miest čo mali časy do 2 hod. ja som mal podľa môjho "tacháča" 2:50 ale bude to viac, lebo som raz stál na bielom k. a keď som tlačil do kopca tak chvíľu nerátalo, lebo som išiel pomaly.. ale cca 3 hodky mám. chcel by som vedieť ako dlho jazdia a ako sa pripravujú na taký c.maratón.. alebo nerobia žiadnu prípravu? :shock:
30.07.2007 - 10:05:12
00
Tak, ked uz tu mame aj organizatora, tak napisem aj ja svoje postrehy. Registracia, teda prihlasovanie v pohode.
Start - po malom zavahani v pohode, ale....
Trat - super, pre mna celkom zaujimave technicke pasaze, ale pocul som aj hromziacich pretekarov(pretekarky).. Ja som bol spokojny. Znacenie v pohode, az na ten "maly" vypadok pred Borinkou, ale za to organizator nemohol, isiel som tade v stredu a bolo to vyznacene. Mozno prave preto som bol este viac zmateny, ci tade naozaj trat ide, ci si to organizator nerozmyslel, lebo vtedy to tam bolo na hranici zjazdnosti. K znaceniu este tolko, na moj vkus trochu vela "neodstranitelneho" znacenia. Predsalen ta kriklava farba tam bude kricat na niektorych miestach poriadne dlho a netesi ma to aj z toho dovodu, ze lesna sprava a zivotne prostredie mozu mat namietky pri udelovani povolenia na organizovanie podujatia tohto typu prave z tohto dovodu, kedze maratony v tejto lokalite su uz tri.
Ciel- tu mam vyhrady a to suvisi aj so startom. Podla mna by sa tam hodili pasky pozdlz cesty, aby bolo kazdemu jasne ze tade ide trat. Bolo by to vhodne aj pri starte, no najma pri dojazde najma z bezpecnostneho hladiska, ale aj kvoli casomiere, ktora z toho mala dost chaos, kto je pretekar a kto nieje. Alebo dat casomieru na starost nejakej skusenejsej firme, aby neprichadzalo k takym omylom na stupnoch vitazov. Nic zle sa nestalo, ale podla mna je to dolezitejsie ako mat spravene devedecko..
Obcerstvenie - v cieli super, na trati mohol byt aj trosku sirsi sortiment, kedze obcerstvovacka bola len jedna.
Pocasie nam prialo, ale co v pripade, ak by neprialo. Bolo tam niekde zabezpecene aj umyvanie bicyklov, sprchy? Pitna voda mozna len v miestnej krcme...
Tak asi tolko. Nechcem aby to vyzeralo ze som bol nespokojny, len sa snazim o konstruktivnu kritiku, kedze som uz bol na niekolkych maratonoch a sam som organizatorom jedneho. Viem ze to nieje lahke, ale podla ucasti uz nejde len o maly lokalny maratonik, boli tam fakt kvalitny jazdci a nielen z najblizsieho okolia, preto si myslim ze by bolo potrebne na organizacii este trosku popracovat. Sam som bol prekvapeny ucastou aj napriek tomu, ze bol vtedy hornohradsky maraton. Co ak na buduci rok pride este o 50 ludi viac.. :)
Inak este by som vyzdvihol ceny pre vitazov a taktiez tombola bola velmi fajn.
Inak, zaujimalo by ma, ci tu lavku cez ten vyschnuty potok medzi b.krizom a salasom opravil niekto kvoli tomuto maratonu, alebo to boli turisti. Myslim ze tiez jeden strom, ktory bol cez trat bol "sprejazdneny" :)
Tesim sa na vysledky, fotogaleriu, devedecko a aj na buduci rocnik
dury
30.07.2007 - 10:05:58
00
Kedze dury mi pisal z duse, pripajam uz iba podakovanie za velmi prijemne straveny den a profil s priemernymi stupaniami/klasaniami po 500m.

Zdar!

Prílohy:

stupava07.jpg
stupava07.jpg 247.7 KiB thumb_up0thumb_down

30.07.2007 - 10:23:36
00
najprv mi na biku z jedneho prehodenia retaz skrivila ale to bolo nastastie este pred bielym krizom


videl som ta na BK a sorry, ze som ti neporadil, riesenie ma napadlo az 5 km neskor... ja by som to nevyrovnaval, ale skratil retaz a nahradil nahradnym okom... nabuduce budem rychlejsi... :D
30.07.2007 - 10:56:52
00
keyboard_arrow_up