Zdravim,
Chcem sa opytat na vas nazor, po pripade na nejaku osobnu recenziu na tento bike:
http://www.giant-bicycles.com/en-in/bikes/model/trance.27.5.2.ltd/15149/67013/

Zvazujem jeho kupu avsak rad by som sa pred tym poradil a chcel by som vedet vas nazor.
Co sa tyka stylu jazdy tak zhanam bike najme do lesa na tury atd po lahkom az strednom terene - proste klasicka na tury niekolkohodinove. Tak isto by som cel od biku aby co to vydrzal, nech neni jak maslo. Ocakavam od neho pohodlie (preto az 140mm) ale zas aby sa na nom dalo aj slapat do kopca ako som spominal.

Co sa tyka vahy tak 86-90kg, vyska 177 - podla tabuliek aj podla typka v predajni (nezavisle od seba) mi vychadza M velkost.
Jedine minus by som asi videl len v brzdach.

Co sa tyka ceny tak by som ho vedel mat za 1700+- cisto novy.
Tak co vy nato? Myslite ze by ten trance bol vhodny na to co ocakavam a ci by to bola primerana cena za bike.

Dakujem za kazdu odpoved
08.07.2014 - 10:36:39
00
Bajk je dobre osadeny horsie su fakt len tie brzdy, daj si to priamo v predajni za protihodnotu vymenit aspon za deore 615. Potom to bude paradny bajk. Cena je super. Velkost vyzera M ze bude akurat aj podla mna. Keby som ja dnes kupoval 140ku tak vyberam tiez medzi tymto a canyon spectral, ale ten zacina na 2000 a giant lepsie vyzera podla mna.
08.07.2014 - 10:55:51
00
Za tú cenu je to dobrá kúpa. Brzdy by som ale určite poriešil, napadli ma ešte na zváženie avid elixir....

Jazdil si predtým na trojpíle alebo už máš skúsenosti aj s dvojpílou?

Robo
08.07.2014 - 11:53:38
00
Mam doma avid elixir 5tky .. Mozno tie by som tam nahodil ..
Nejazdil som ale idem cez vikend vypoziciat trance (iny ako tento) a. Ten uz ma 2-poli aj s napinakom tak uvidim co to bude .. V kazdom pripade nebojim sa toho, rad skusam nove veci a predpokladam ze to bude fajn :)
08.07.2014 - 12:50:55
00
S Elixir 5 to bude dobra vyrovnaná zostava, určite by som do toho šiel. Čo sa týka 2-píly, určite sa nie je čoho báť - systém je jednoduchší, absencia kríženia reťaze je pekný bonus a vo väčšine prípadov človek oželie najťažšie prevody...je to predsa len MTB a nie cesťák :-D
08.07.2014 - 17:22:51
00
keyboard_arrow_up