Zdravim,
viete mi poradit aky typ biku si mam vybrat na cestovanie po spevnenych cestach, aj dlhsie trasy s batozinou, hlavne aby bol pohodlny a co najvacsou ucinnostou - lahke slapanie, neviem ci je lepsi cestny alebo nejaky trekovy s uzkymi plastami, pripadne fitness bike, doteraz som jazdil na horskom ale len kratke trasy a casto v terene, pripadne aku velkost mi odporucite, mam +- 58kg 175cm a jazdil som na horskom velkost M, na cestnom sa bojim ze je nepohodlny a orginal vhodny trekovy neviem najst (uzke plaste, tenky ram,...nechcem nieco kupit a potom vymienat komponenty za ine, odpruzenie nechem), preto rozmyslam nad fitness, ak mate niekto s cestovanim na fitness bike napiste
07.07.2014 - 13:51:23
00
Zdravim,
viete mi poradit aky typ biku si mam vybrat na cestovanie po spevnenych cestach, aj dlhsie trasy s batozinou, hlavne aby bol pohodlny a co najvacsou ucinnostou - lahke slapanie, neviem ci je lepsi cestny alebo nejaky trekovy s uzkymi plastami, pripadne fitness bike, doteraz som jazdil na horskom ale len kratke trasy a casto v terene, pripadne aku velkost mi odporucite, mam +- 58kg 175cm a jazdil som na horskom velkost M, na cestnom sa bojim ze je nepohodlny a orginal vhodny trekovy neviem najst (uzke plaste, tenky ram,...nechcem nieco kupit a potom vymienat komponenty za ine, odpruzenie nechem), preto rozmyslam nad fitness, ak mate niekto s cestovanim na fitness bike napiste

Ja som skúšal jazdiť s fitness celodenné a pár krát aj dvojdňové cyklotúry no s batohom na chrbte, čo však moc neodporúčam a je to skôr núdzové riešenie, keď nemáš nosič a tašky :) Pokiaľ však chceš jazdiť viac dňové túry na ťažko tak by som na tvojom mieste do fitness nešiel, ale poobzeral by som sa po nejakom crossovom bajku ktorý bude síce ťažší, ale mal by zvládnuť aj väčšiu záťaž.
Ak napíšeš svoj cenovový limit, tak ti určite aj niekto poradí niečo konkrétne :)
07.07.2014 - 21:00:56
00
dik za odpoved,
ja som to myslel tak ze na fitness bike dam nosic a tasky, ja nie som zase velmi tazky :D a plus naklad do nejakych 15 kg by mu nemuselo robit problem, to je spolu tak 75kg, ci??? a cenu co najmensiu, kedze to je to chcem vyskusat tak pokusne, aj bazar, rozmyslal som aj kupit od niekoho prerobeny favorit, ak by som nic ine nenasiel
09.07.2014 - 21:55:14
00
Minulý týždeň sa to tu riešilo
post843528.html#p843528
10.07.2014 - 10:40:09
00
keyboard_arrow_up