no nejaky ten blbec sa nasiel a mozem ti povedat ze tu bola vacsia konkurencia ako na nejakom priemernom odskusanom maratone.... Tu bola ucast z polska, madarska potom tu boli jazdci z Dukly a pod...

A preteky neboli az take hrozne dalo sa to vydrzat ale ked niekto nema natrenovane a ide do Tatier na 84km preteky ktore su uz narocne iba tym ze tu bolo dost vela vseliakych somarin na chodnikoch a blbe stupania a potom sa cuduje ze su obcerstvovacky zbalene ja som sice isiel iba 42km ale to robili ty isty ludia co organizuju preteky okolo Tatier ale cestne takze nejake tie skusenosti maju.


Mali teda napisat, ze ked prejde obcerstvovackou Barenyi a spol., tak ju zrusia, alebo dat nejaky limit prejazdu do druheho kola. Na kazdom maratone sa zucastnuju rychlejsi aj pomalsi, ked tam na dlhu trat chceli len chrtov a nie siroku verejnost, mohli dat vediet :!:
30.07.2007 - 10:46:22
00
Jakub nie tak zhurta! Iste to bolo nedorozumenie. Keď som ja prišiel na tú občerstvovačku v druhom kole, povedali mi, že dostali pokyn ju zbaliť. Čudoval som sa. Povedal som im, že za mnou určite ešte niekoľko bikerov ide. A len 3-4 minúty predomnou sa naháňali starci, ktorí v cieli stáli na bedni.
30.07.2007 - 10:46:38
00
tak to cumim, zeby Dutchman alebo Latanka boli malo trenovani??? :shock: :shock: :shock:

Jakub023, ty to valis...
30.07.2007 - 10:53:03
00
tak to cumim, zeby Dutchman alebo Latanka boli malo trenovani??? :shock: :shock: :shock:

Jakub023, ty to valis...


ja ich osobne nepoznam a ani neviem kto je pod tym loginom... Ale ako jedine rozumne vysvetlenie ze isli "nasucho" bolo ze asi boli dost pomali tak im zbalili obcerstvovacku...
A ja tiez niesom pomaly urobil som to za 2h9min na 43km takze avg priblizne 21km/h
30.07.2007 - 11:00:22
00
jakub023: ale ja o tebe nepochybujem, len by som sa nenavazal do druhych, ze su pomali, ak nestihnu obcerstvovacku, ta tam totiz ma byt uplne dokonca, ak je usporiadatel normalny...

ale ja som na tohto cloveka uz svoj nazor napisal... 8)
30.07.2007 - 11:16:41
00
tiež sa stale čudujem....
prečo nevypustia ostatným plavcom ....bazen ked doju prví traja :-)
30.07.2007 - 12:06:44
00
tak to cumim, zeby Dutchman alebo Latanka boli malo trenovani??? :shock: :shock: :shock:

Jakub023, ty to valis...


ja ich osobne nepoznam a ani neviem kto je pod tym loginom... Ale ako jedine rozumne vysvetlenie ze isli "nasucho" bolo ze asi boli dost pomali tak im zbalili obcerstvovacku...
A ja tiez niesom pomaly urobil som to za 2h9min na 43km takze avg priblizne 21km/h


No vidis, ja som mal prvy okruh za cca 2:40, a to preto ze som sa setril do 2. kola. Okrem toho sme este jednej babe pomahali opravit defekt a dalsiemu chalanovi som v 1. kole daval svoju vodu, lebo mu dosla a vyzeral uz akosi smadne. A nakoniec prave ta voda mi chybala :)

Takze az taky pomaly som zase nebol... Keby som isiel 43 km, mohli sme sa mozno bit o umiestnenie prave my dvaja 8)
30.07.2007 - 12:30:48
00
Jakubovi chcem povedať, že tak pomaly sme nešli. Ja som mal prvé kolo pod 2:20, celkovo niečo cez 4 hodiny. Ja som tú občerstvovačku stihol, len som sa chcel zastať Dutchmana. Ináč sme Ti vďační za ten opis trate pred pretekmi a foto, ktoré si sem dal.
Podľa mňa bol tento maratón celkom fajn. To prostredie ho robilo iným od ostatných. Boli tam krásne zjazdy i výšľapy, výborné zabezpečenie. Tá občerstvovačka bola výnimkou. Ak mi vyjde čas napíšem report.
30.07.2007 - 22:11:56
00
keyboard_arrow_up