62% trate som siel v tepovej zone v rozmedzi 80-90% max tepu :D

celkom sialene to chodis kazdy vyjazd v takychto hodnotach??
13.07.2014 - 22:46:15
00
ja urcite nie Optimus cerveny tarmac na dura-ace..to musel byt KUKO Vargha :D

ja dnes 110km a cca 1200m vyskovych + motanica 13km v lese rubanisku,kde som zabludil,na karbonoch s galuskami,bez vody: tam keby ze dostanem defekt,tak som v takej *****,ze dovidenia
s krasnym zakoncenim :D volana policia kvoli ***** VLADIMIR ANGLETA na FORD RANGER ZC-801DC/BC aj s jeho ***** zenou v aute ZUZANA .... 3x sa ma snazil zrazit dole Beriankou v rychlosti od 75-50km/h,lebo on chudacik musel cakat na mna celych 300m na plnej ciare az do Novej Dediny,a vrchol bol,ked zastavil a vysiel von a tasil bud zbran alebo nieco podobne a ja v tej rychlosti 45-50km/h som sa mu ledva uhol,tak to uz som tasil mobil aj ja na tlmacskych fizlov:
proste blbci sa najdu .... :D nejaki SUNCYCLE chlapci isli prave okolo, kukali ako PUCI :D vlastne tych cyklistov bolo hodne,co tade prechadzali

proste ***** s ucnovkou a dokonca lesnik ci co to je sa nezaprie

https://www.facebook.com/vladimir.angleta
https://www.facebook.com/zuzana.h.mendelova


Naposledy upravil canopus dňa 13.07.2014 - 23:32:01, celkovo upravené 4 krát.

13.07.2014 - 23:14:27
02
ako to nakoniec dopadlo?
13.07.2014 - 23:17:56
00
policajt spisal zapisnicu,to bolo cele+zajtra idem podat aj podnej proti obcianskemu spolunazivaniu.... vidim to na dlhe lakte:....slovo proti slovu
mam 100 chuti mu to ist vysvetlit
13.07.2014 - 23:19:22
02
tak som zvedavý ako to dopadne, daj potom vedieť čo a ako :)
13.07.2014 - 23:40:53
00
62% trate som siel v tepovej zone v rozmedzi 80-90% max tepu :D

celkom sialene to chodis kazdy vyjazd v takychto hodnotach??


ano pravidelne, drvivu vacsinu vyjazdov mam priemerny tep na vyjazd nad 170 :) a max nad 190 :)

celkovo mam vysoke tepy :)
13.07.2014 - 23:52:42
00
Optimus to bol presne ten typek na TOPOLCANY TOUR... cerveny tarmac? co viem,tak ja a Kuko mame,tak potom to bol iba ten
14.07.2014 - 00:05:51
00
Canopus- vidíš biking v lese má tú výhodu , že eliminuješ aspoň tých pičusov o ktorých si písal...Ideš v pohode , dáš výkon , a zrazu ti to všetko damrdá taký ***** , že máš po nálade...V zahraničí sa mi ešte nestalo , aby na mňa kvôli tomu niekto tasil kolt...Holt daný príspevok / od Canopus-a/ len odrzkadluje mentálny status nadpriemernej väčšiny obyvateľov Slovenska...


Naposledy upravil Ramon1 dňa 14.07.2014 - 09:26:05, celkovo upravené 1 krát.

14.07.2014 - 07:42:25
00
no hej ako pises Ramon1 ,ze to poukazuje na to v akom stadiu dementnosti sa nachadza urcita skupina obyvatelov nasej krajiny ale zial nanestastie tych par kusov nam bude tak zneprijemnovat zivot ze az...coskoro uz bude treba nosit na bajk nepriestrelnu vestu a snad chodit ozrojeny proti takymto typkom :D :D
14.07.2014 - 09:03:07
01
ja urcite nie Optimus cerveny tarmac na dura-ace..to musel byt KUKO Vargha :D

ja dnes 110km a cca 1200m vyskovych + motanica 13km v lese rubanisku,kde som zabludil,na karbonoch s galuskami,bez vody: tam keby ze dostanem defekt,tak som v takej *****,ze dovidenia
s krasnym zakoncenim :D volana policia kvoli ***** VLADIMIR ANGLETA na FORD RANGER ZC-801DC/BC aj s jeho ***** zenou v aute ZUZANA .... 3x sa ma snazil zrazit dole Beriankou v rychlosti od 75-50km/h,lebo on chudacik musel cakat na mna celych 300m na plnej ciare az do Novej Dediny,a vrchol bol,ked zastavil a vysiel von a tasil bud zbran alebo nieco podobne a ja v tej rychlosti 45-50km/h som sa mu ledva uhol,tak to uz som tasil mobil aj ja na tlmacskych fizlov:
proste blbci sa najdu .... :D nejaki SUNCYCLE chlapci isli prave okolo, kukali ako PUCI :D vlastne tych cyklistov bolo hodne,co tade prechadzali

proste ***** s ucnovkou a dokonca lesnik ci co to je sa nezaprie

https://www.facebook.com/vladimir.angleta
https://www.facebook.com/zuzana.h.mendelova



ten vladimir vyzera na tej profilovke docela neskodne ;) genius sa vzdy najde. zial stare zname na slovensku je to tak.
14.07.2014 - 09:26:50
00
Optimus to bol presne ten typek na TOPOLCANY TOUR... cerveny tarmac? co viem,tak ja a Kuko mame,tak potom to bol iba ten

Je to možné,už som takto pomohol za 25rokov viacerím kolegom,pretože nosím aj nejaké tie kľúče,tak som si myslel,že má nejaký problém s bicyklom.Reakcia ma prekvapila(už aj preto,lebo to bol cyklista cca 40 rokov,možno viac),ale kašlať ho :finger: Potom ma aj napadlo,že to nebudeš ty,veď by si ma spoznal podľa bicykla,Šírerov zas až tak veľa nejazdí...
14.07.2014 - 13:06:09
00
ja urcite nie Optimus cerveny tarmac na dura-ace..to musel byt KUKO Vargha :D

ja dnes 110km a cca 1200m vyskovych + motanica 13km v lese rubanisku,kde som zabludil,na karbonoch s galuskami,bez vody: tam keby ze dostanem defekt,tak som v takej *****,ze dovidenia
s krasnym zakoncenim :D volana policia kvoli ***** VLADIMIR ANGLETA na FORD RANGER ZC-801DC/BC aj s jeho ***** zenou v aute ZUZANA .... 3x sa ma snazil zrazit dole Beriankou v rychlosti od 75-50km/h,lebo on chudacik musel cakat na mna celych 300m na plnej ciare az do Novej Dediny,a vrchol bol,ked zastavil a vysiel von a tasil bud zbran alebo nieco podobne a ja v tej rychlosti 45-50km/h som sa mu ledva uhol,tak to uz som tasil mobil aj ja na tlmacskych fizlov:
proste blbci sa najdu .... :D nejaki SUNCYCLE chlapci isli prave okolo, kukali ako PUCI :D vlastne tych cyklistov bolo hodne,co tade prechadzali

proste ***** s ucnovkou a dokonca lesnik ci co to je sa nezaprie

https://www.facebook.com/vladimir.angleta
https://www.facebook.com/zuzana.h.mendelova


Je to zaražajúce čo sa deje na cestách :tmi: ale obdivujem ťa že si to ustál. To o sebe nemôžem povedať lebo keby že to ustojím / v tej rýchlosti neviem neviem / ja po prvých atakoch tak určite ako píšeš že vytiahol na teba nejakú zbraň alebo niečo také a v tej rýchlosti 45-50km /h a s mojími 95kg to určite dońho napálim . Bohužial adrenalínu neporučiš a ten by bol u mńa velmi vysokóóóóóóó :muscle:
14.07.2014 - 13:32:21
00
Mne sa stalo podobne. Isiel som z Perneku myslim. Typek ma predbiehal strasne blizko a rychlo skoro ma trafil autom, normalne na krajnici inak prazdna cesta v protismere prazdno ziadna plna, proste dedinska cesta. Tak som picuval a zdvyhol ruku a gestikuloval ci mu nekuruje trosku. Videl to evidentne v stetaku. Zaflekoval tak ze som vedel ze je zle, bol sam :) tak som zastal a cakal kym zacuva a pride. Ked vystupil vedel som ze je zle. Mal zbran neviem aku a neviem ci pravu ci plynovu ci hrackarsku :) schitil som bike a hor sa utekacky do pola. vedel som ze musim s bikom lebo ked mi ho zobere alebo prepichne duse som v pecku pomerne daleko od ba. utekal chvilu za mnou. potom sa na to vykaslal mal tam nastastie opustene auto. Ale zobral mi tretru co sa mi v poli vyzula pri uteku :) takze do ba som dosiel na jednej tretre :) nebolo mi vsetko jedno ..
14.07.2014 - 13:41:41
00
Neviem či nebolo dobre nosiť pre sebe už aj kameru. Aj som začal uvažovať nakoľko mam Garmin že dokupim VIRB keby niečo . :)
14.07.2014 - 14:41:59
00
JAHMANsvk , v príspevku : post840999.html#p840999 , som opísal ako by som postupoval dnes ja ...skús nabrať inšpiráciu, predídeš nepríjemnostiam a možno aj ....Ber to ako dobrú radu muža , čo "dačo" prežil...
14.07.2014 - 15:35:32
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up