romanx takto by to bolo imho lepsie ist /okrem par malych usekov som siel vsetko/.. nemusite sa vracat tym istym (akurat ten usek nad Stiavnickou neviem), pozjazdujete vsetko pekne , pochrtite tiez :lol: + treba pozriet aj sedlo pod Krivanom, podla mna, ak by ste nemali co robit, aj si pozriet Velky Krivan. Hore to mozno aj vyslapes, dole sa da tiez v pohode, vyskovych naviac len nepatrne.

jezus: ten chodnik uz daval gpx a popisoval katko , este som ho nesiel, ale je tam, videl som ho.

edit: ja by som vam chrtom, este nalozil nejaku chatu, podla mna je to malo vyskovych, ked jazdite 5k+ :D
17.07.2014 - 12:28:36
00
Nad Štiavničkou zjazdné v pohode, chodievam tadiaľ hore na Katovu skalu. Tú zelenú čo vyklikal ice by som tiež nezatracoval. Veľmi pekný chodníček s peknými výhľadmi. Najprv po horských lúkach, neskôr les.
17.07.2014 - 12:37:40
00
tak tak, je tam chodníček. nadol sa dá v pohode zjazdiť. na Vendovku je vyššie dosť tlačenia a nosenia, tak asi preto...

Ako sa ide na vendovku ? Kde to je ? Pod M. krivanom ?

Zelenu myslis nad ATC Varin ? Podla mapy to vyzeralo na asfalt :o .. tade som prave nesiel, takze potom ano, radsej tak.
17.07.2014 - 12:40:25
00
Ja budem asi za privesok, vycerpany som posledne 2 tyzdne festovne. Trasu radsej ani podrobne nepozeram, lebo by som ani nesiel.
17.07.2014 - 12:50:00
00
Vendovka je približne ako je vrch Ostredok pod Malým Kriváňom. Keď si to nazoomuješ na google earth tak tam chatu vidno. Zelenú som myslel od Krížavy dolu do Turia.
17.07.2014 - 12:53:27
01
na vendovku ides sucianskou dolinou az na koniec asfaltky, potom doprava na drgovu, tam opat doprava na palenicu a z palenice dolava na kralovu luku, vsetko slapatelne, jedine z kralovej luky, resp. uz od palenice to moze byt problem, ale dupaci vasich kvalit s tym nemozu mat problem :-P
velka skoda, ze sa uz hore aj mocni zemepani na dzipoch vyvazaju :-(
17.07.2014 - 12:53:37
01
Tak ako, šiel by niekto v nedeľu 5:55 Horalkami Sedita do Nového Mesta nad Váhom a potom hrebeňom naspäť?
17.07.2014 - 13:04:34
00
u mna je v nedelu problem tak sa pripojim k partii sobotu do smolenic.
17.07.2014 - 13:27:05
00
Zelenú som myslel od Krížavy dolu do Turia.

Aha, tu som este nesiel, asi je to lepsie na zaver, ale v tom pripade je nutne pridat Vendovku, nech to ma smrnc :lol:

Nie je nejaky dobrovolnik na vikendovku v Malej Fatre/Kysuce ? Ma byt teplo a pekne, takze sa nechcem opekat na juhu :)
17.07.2014 - 13:40:46
00
Aha, tu som este nesiel, asi je to lepsie na zaver, ale v tom pripade je nutne pridat Vendovku, nech to ma smrnc :lol:

Nie je nejaky dobrovolnik na vikendovku v Malej Fatre/Kysuce ? Ma byt teplo a pekne, takze sa nechcem opekat na juhu :)


Hneď by som išiel, ale môžem až nedeľa/pondelok, resp. vyrážať z BA v sobotu 14:30...
17.07.2014 - 16:18:29
00
u mna je v nedelu problem tak sa pripojim k partii sobotu do smolenic.


Práve som sa dozvedel,že v sobotu nemôžem-tak ma nečakajte,dajte tie Smolenice bezo mňa.
Ja som bol dnes ten Jahodník,dobre bolo-tam cez oboru,Majdán,späť hrebeňom,lesnou cestou pod Starým plášťom-všetko plne zjazdné bez blata
17.07.2014 - 20:06:17
00
ja som dnes bol mrknut ten trail co zacina na Mociarnej .....chvilu som hladal zaciatok, lebo smerovnik s oznacenim mociarna je trocha inde ako vrchol samotneho kopca a na nom zacina trail....sice je kratsi ako pajstunsky ci BK ....ale za to je popri nom spevnena cesta takze neni problem to otocit aj viackrat po sebe ....najviac sa mi pacil taky kratky kamenny chodnicek ohraniceny drevennymi kladami :-) ty co maju radi skakanie a vedia to si to tam urcite uziju..... na co som sa citil to som si skocil ....ale par veci tam je takych , ze ked som videl najazd na skok som si spomenul na to video s chalanom co vyletel vysoko a dopadol skaredo :-D a pekne som to obisiel.....akurat na konci trailu je kratka zihlavova kura :-D
17.07.2014 - 20:21:02
00
Hneď by som išiel, ale môžem až nedeľa/pondelok, resp. vyrážať z BA v sobotu 14:30...

Kludne by som siel aj takto, problem je ale pocasie :(, v pondelok dojde zase dazdova fronta , na cele SK, to by som nerad jazdil po hrebeni :whew:
17.07.2014 - 21:19:42
00
pocasie nie je problem a schovavat sa pred dazdom na hrebeni som ta predsa naucil :-)
18.07.2014 - 00:55:49
00
no povedz aj nam, kam sa schovat
18.07.2014 - 01:01:33
00
keyboard_arrow_up