Rozumný základ sú šesťpiesty, osobne ak sú financie by som ale išiel do tých 8 piestov. Predsa len to on využije, na freeride stačia aj tie šesťpiesty, lebo šak to nieje nič v porovnaní s downhillom...
25.07.2014 - 11:59:47
00
jazdim vzadu 3ku a v predu 5ku elixiru... jazdil to tak aj kamos a nebolo to ziadne ligh DH XC ale seriozne naklady... zas treba trosku aj vediet brzdy a nezapiect ju pred prvou klopkou... mam 70kg takze nad nejakymi super uzasnymi "kotvami" zatial ani nerozmyslam ;) inak niektori chlapci by sa mali uvedomit za to co tu pisu... a tym nemyslim len samka ;)
25.07.2014 - 12:05:01
02
:lol: chaloši myslím, že sa musíme zase vrátiť do normálu.

techgeek.com.au
25.07.2014 - 12:06:15
01
OMG neviete povedat nazor ja sa pytam ci su lepsie jabka alebo hrusky a vy hovorite, ze jahody
WTF???
25.07.2014 - 18:34:19
01
To, ze pre 90% ludi je lepsie jablko, nezaruci, ze bude chutit aj tebe.
25.07.2014 - 18:49:19
04
Suhlasim Bruco ale boze moj mam tu zosediviet kym mi povite IBA vas nazor ci sa oplati priplatit 60e za code alebo staci code r???
PS: teraz mam velmi malo prachov, ktore mozem minut, takze si nemyslite ze hned kto ma demo ma aj miliony
demo bolo iba narodeninovy darcek (dalsie vianoce ani dalsie narodeniny nic nedostanem)
PS2: doktor povedal, ze to uz skoro zrastene a ze je to krive, tak 1 augusta idem na kontrolu (dufam ze uz budem jazdit, lebo ma to absolutne neboli a hybem sa uplne v pohode)
skoro zrastene to je o trochu menej krive ako toto
http://abysportnebolel.sk/wp-content/uploads/2013/08/klucna-kost-zlomenina-1.jpg
Mate niekto skusenosti ci vam to lekar nechal zrastene trochu nakrivo alebo ste isli hned na operacku???
25.07.2014 - 20:01:14
00
ty sa skor pytas, ze co je sladsie, mas na vyber citron a limetku. Tak jasne ze vsetci povedia jahody.
25.07.2014 - 20:18:02
01
bože zájdi do servisu a nech ti tam voľačo namontujú, pýtaš sa čo je lepšie jak keby každý menil raz do týždňa brzdy ja mám elixíri a pokial brzdia tak tam budú! :D
25.07.2014 - 21:36:56
00
FOX: ty demente, všechny už tady sereš těma sračkama na které se ptáš. Nauč se brzdit, pak jezdit - v tomhle pořadí. A nebud arogantní, ale pokorný. Tady klucimají určitě odježděno víc, než ty jsi viděl videjí. Tak neobtěžuj sračkama...

Na bruslích jsem si zlomil ruku v rampě, když ty jsi ještě byl mokrý sen tvého otce. Ruku mi srovnali špatně a stehně jezdím....

Já být tebou, tak už sem nepřispívám, protože ti všichni nadávají. Nikdo nechce radit dokola debilovi, co si poradit nenechá...
25.07.2014 - 23:00:20
06
marosh16v kluud, nas to bavi. Ak na to nemas nervy radsej sem nechod :D
25.07.2014 - 23:21:20
01
me to mrzí, ale už se to nedalo...po 5 pivech.... číst :)
25.07.2014 - 23:23:21
00
Ožran LoL
Povedz mi kto nemôže vediet brzdit(stlacis packu a je to)
Ja sa iba pytam na nazor??? Ja si dam poradit ale pochopte že elixir 5 nie sú na downhill.
Ked to supujem lesom a tak potrebujem pribrzdit co najrýchlejšie a co som cital tak elixiri sú take XC brzdy (sú to moje prve kotucky LoL, takze to neviem nejako porovnat s inymi)
Pocitim teda rozdiel medzi code a elixir
Uvedomujem si, že potom vsetkom asi neviete odpovedať seriozne ale aspoň to skuste.
26.07.2014 - 00:02:21
00
Vedieť brzdiť nieje len tupé mačkanie páčky, musíš dostať cit do ruky. Na tvojom mieste by som nič nemenil, jazdil by som a postupne by som zistil čo si chcem prispôsobiť ;). Je veľmi naivné si myslieť si že "veď drahšie musí zákonite znamenať lepšie" a obzvlášť keď nemáš eurače. Pekne trenuj a hod sem dáke to videjko nech vidíme ako to "paříš" dolekop.com.


Naposledy upravil mato-budo dňa 26.07.2014 - 09:09:33, celkovo upravené 1 krát.

26.07.2014 - 00:17:15
01
Diki moc za KONECNE objektivny koment
PS:v lese na singletracku urobim mozno nejake to videjko
ale nie sú tam skoky ale aj tak si ešte netrufam ísť na skok v 50tke. Keď sa vyzdravim je mojou priorito naucit sa ovladat bike vo vzduchu na mensich skokoch a potom ciel na koniec prazdnin: 2m drop hneď tu za barakom
PS: noob otazka: treba sa pri drope odrazit alebo sa iba sklznut dole, ešte nikdy som to nerobil a nechcem sa zas dolamat
PS2: obdoby sama hilla zas ma vysmejte
26.07.2014 - 00:30:56
00
Ak chces drop prejst a nezabit sa, staci trochu preniest vahu dozadu. Ide to aj bez toho, ale dopadnes na predok a pre teba to bude opat znamenat prelet cez raidy. Jasne, ze ked spravis bunyhop alebo dokonca dajaky trik tak zamachrujes.
P.S. drop, pod ktorym lezal kamarat som dal uz aj ja s 29" XC strasidlom tak ako nedaj sa vysmiat od amatera :D

K brzdam. Vylez von ked je blato. Rozbehni sa a stlac brzdu kolko da. Rovnako na sotoline a vlastne na kazdom povrchu okrem blata a suchej hliny. Brzdit treba vediet a vooobec TEBE netreba nic lepsie. Teba by bez problemov ubrzdily aj mechaniky.

Co to je za singlac ktory nema skoky? Ved to je XC. No a na XC ti predsa stacia XC brzdy ;)
26.07.2014 - 07:28:03
04
keyboard_arrow_up