Podle mě by ml dostat BAN...

Výběr kola, pak brzd a nakonec sedlovka...to je troll, to snad ani nejde myslet vážně... No nicméně jsem se chytl i já :)
26.07.2014 - 23:26:13
00
Bohužiaľ, nedá sa mi nenavážať do dema. Aj keď sa mi ten bicykel páči, je to neskutočná šunka za tie peniaze. :lol:
26.07.2014 - 23:29:01
01
Trolll- zas ta istá otazka
Nic nepokazím ked sa odrazim pri drope???
26.07.2014 - 23:40:06
00
Najskor sa nauc jazdit, potom ries dropy. Nauc sa pracovat s taziskom, s brzdami, tocit zakruty. Asi sa smejes v domneni ze jazdit vies, no nie je to pravda. Nestaci sediet na biku a pustit si to dole kopcom ... a keby si vedel jazdit tak tu nepises somariny.

K tomu dropu, odrazat sa neskusaj. Na normalnych dropoch sa aspon podla mna neodraza. Su stavane tak, ze dopad trafis bez odrazu. Odrazom tu myslim odrazenie sa z oboch kolies. Skor si to natrenuj na mensich dropoch, nech vies ako sa bike vo vzduchu sprava. Na zjazdaku mas tazky predok, ty si lahucky, takze ti pojde predne koleso strasne dodola - budes to musiet pri dropovani korigovat presunom taziska svihnutim dozadu. Tym odlahcis predok. Potom zase pojdes dopredu aby si predok natlacil dole a dopadol na obe kolesa. Ale to uz isto vsetko vies, kedze chces so singlacov hned prejst na dropy.

Neviem ci si to este niekto vsimol, ale ten chalan ma v plane na singlaci stavat skoky. Proste skoda slov. Prosim, nech ta to ani nenapadne.
27.07.2014 - 00:03:21
00
a.ndrejko - tá výstavba skokov skončí skôr ako začne. :)
27.07.2014 - 01:09:48
02
Flyte: hardcore jazdec zrovna nejsom ale Xc urcite nejazdim
PS: bol som rozhodnuty pre YT tues ale potom mi chalan napisal, ze ho vyrabaju iba 1-2tyzdne v roku akurat niekedy v strede leta a ja uz som potreboval mat na leto bike, tak som to nekomplikoval a isiel do kamenneho obchodu
PS2: sestpiesty by na moju vahu moc sekali zadne


Tak sa dohodnime ze jazdis AM, dobre? :D
PS: bol si od zaciatku rozhodnuty pre Demo, kazdy ta odhovaral, ale ty si si opakoval len Demo, Demo, Demo, Demo... Tak si si kupil Demo a kedze ako vsetci vieme, demo nie je plnohodnotna verzia produktu, na konci si padol na hubu. A brzdy to ma tiez preto take, lebo je to demoverzia.

PS2: Aha, takze teraz nedokazes zablokovat zadne koleso?
27.07.2014 - 11:12:07
01
TheFox predaj tú črepinu prosím ťa :D kúpiš si Demo a myslíš,že bude za teba všetko robiť,lebo to je "demo"? myslíš,že na sveťákoch im to tak ide za to,že majú Demo a to robí všetko za nich? spravil si obrovskú chybu,že si kúpil hneď Demo a ani nemáš tušenie ako sa jazdí, možno tak po meste. Tebe stačí aj obyčajný sériový Raptor ,aby si sa naučil..
27.07.2014 - 11:17:50
02
Tak tak, nedávno sme s kamosom presadli z fullov na htcka šli sme zjazdovat... Už si ani nepamätám kedy som si jazdu tak užil, aj keď som bol dosť vyklepaný :lol:
27.07.2014 - 12:53:35
00
taky nad tím občas přemýšlím, že bych zkusil ten rozdíl :D ...ale jen vyzkoušet, rozhodně pevňáka nechci :D
27.07.2014 - 13:45:28
00
jak vies, ze mam demo???
Co ked mam raptora???
uz prestan s tou demo verziou(uz je to trochu pridrbane ked 50x napises ten isty slogan)
PS: vy mate zas trialove verzie tak budte ticho s demo verziou
27.07.2014 - 14:54:35
00
Ako by som len mohol vediet ze mas Demo? Fakt neviem, ale tipujem podla tohoto:

"PS: s demom urobim aj bunnyhopa takze s ovladanim problem nemam"
"demo ma hmotnost 1/3 zo mna a nemam problem ho ovladat dokonca aj bunny-hopy"
"JA mam demo a do kopca to vyslapem a dole ho zjazdim"
"PS: teraz mam velmi malo prachov, ktore mozem minut, takze si nemyslite ze hned kto ma demo ma aj miliony demo bolo iba narodeninovy darcek "
"PS: na deme teda mozes posuvat sedlovku asi cca 10 cm ja ju mam na najnizsom "

Ja napriklad mam hardtail a nehanbim za zan. Tuto niektori chalani maju TRAIL biky, ale mooooj nemyl si to s TRIAL.
27.07.2014 - 15:05:51
04
JJ ja viem ale dost sa to podoba
PS: co ked som s demom odrbaval a vymyslal si musis aj to zobrat do uvahy
27.07.2014 - 15:12:02
00
Beriem do uvahy tvoj vek, nemaj obavy.
27.07.2014 - 15:13:13
01
A hlavne berieme do úvahy tvoj účet SamoTheBiker. :D
27.07.2014 - 16:16:14
01
Ked si odrbaval, povedz nam naco bolo cele toto divadielko dobre?
27.07.2014 - 18:39:09
00
keyboard_arrow_up