Prepacte, ze sa pytam na taku pre niekoho banalnu vec. Kupil som si tretry Northwave Navigator. Pedale mam Shimano SPD 505. Na podrazke tretier je dvoma skrutkami primontovany plastovy diel, ktory zakryva 4 "matky". Chcem sa spytat, ci pred instalaciou kufrov (neviem presny pojem) musi byt tento plastovy kryt odobraty a kufre sa musia prikrutit az potom. Tiez budem rad ak mi napisete cely postup a rady ako spravne zostrojit a nastavit SPD a ine skusenosti. Alebo dajte link na stranku, kde sa to uz riesilo. Dakujem.
28.10.2005 - 10:50:45
00
Plast diel/gumu/ daj prec.Rozhodnes sa ci kufor namontujes do prednych alebo zadnych dier ako sa Ti bude zdat vhodna poloha chodidla.Je dobre priamo na biku vyskusat inu polohu nastavenia kufru, trosku polaboruj priamo v terene.Doporucujem trosku premazat /vazelina/ zavity v tretre pretoze sa casom pod bahnom a hrdzou zakusnu a pri pripadnej demontazi v buducnosti to moze byt na slucku.Nezabudni si nastavit aj tuhost strunky naslapneho mechanizmu.Tak isto treba imbusak a vyskusat ci chces byt tvrdas alebo makkys.
29.10.2005 - 12:08:16
00
ja len dodam ze zo zaciatku si nastav vypinanie uplne na maximum, teda strunu na najslabsie, zide sa ti to... potom postupne ked budes istejsi tak pridavaj.

a uprimne, asi tak 10 krat z toho padnes, nez si na to uplne zvyknes.
29.10.2005 - 18:08:23
00
tak tak..a spravidla sa vysypes na krizovatke alebo tam kde sa zgrupuje vela ludi :)
03.11.2005 - 15:50:14
00
keyboard_arrow_up