Dnes som si na pošte bol po veci z kolokramu.cz (vidlica + v-braky).. zaslali mi to na dobierku, putovalo to 4 pracovné dni. Poštovné si kolokram.cz účtoval 300kč.. podľa mňa v pohode.. zatiaľ.. ;)ˇaj keď v balení chýbala pumpička na fúkanie vidlice, ale tá jej cena.. :shock:


Aj o tom to je - obcas nie ze chybaju, ale ani pri tovare nie je uvedene co tam vsetko je. To co tam uvedene nie je, tam urcite ani nebude. Kupoval som naposledy z kolokramu Mavic Crossmax SLR a aj Crosstraily. Vsetko v pohode, usetril som capicu penazi , tovar neposkodeny jednoducho super. Ale Mavic ku Crosmaxom SLR dodava aj vak na kolesa a ten neprisiel - zas na druhej strane na kolokrame nie je napisane ze ho poslu.
Kupujem z ciech hodne veci a ked bude u nas euro tak vela nasich pseudodovozcov lahne, lebo teraz su ceny zamaskovane cez kurzy koruny. Napr. Cube sa da v holandsku kupit za 1650eur, u nas (slovkolex) ten isty typ za 69000. Alebo pedaly Specialized lo pro mag II u nas stoja 3900, v amerike 75$ a z rakuska sa daju dopratat za 65eur. Mimochodom Specialized mozno ani netusi ze ma vyhradneho dovozcu na Slovensku. Ked si date na ich stranke (www.specialized.com) najst najblizsieho predajcu pri Blave, tak ho najde v Madarsku. Jednoduch prazska pobocka...
Juuj.... nejako som sa rozkecal. sorry

HOWGH
04.08.2007 - 20:26:49
00
aj tak si budu obchodnici robit po prechode na euro co sa im zachce, sice nie tak vyrazne, ale vzdy to bude viac
btw: az potom sa zbada ta nasa slovac ake je to u nas predrazene
04.08.2007 - 21:40:48
00
Dnes som si na pošte bol po veci z kolokramu.cz (vidlica + v-braky).. zaslali mi to na dobierku, putovalo to 4 pracovné dni. Poštovné si kolokram.cz účtoval 300kč.. podľa mňa v pohode.. zatiaľ.. ;)ˇaj keď v balení chýbala pumpička na fúkanie vidlice, ale tá jej cena.. :shock:


pumpicka nezvykne byt standardne prislusenstvo k vidlici
05.08.2007 - 14:39:37
00
no pred 2tyzdnami som si objednal veci z koloshopu a ked tu este ani v stvrtok neboli tak ma to uz nasralo (maju napisane 1-4dni) a poslal som im mail a tam mi typek oznamil ze nemaju 36dierovu variantu naboja co som chcel (shimano 475) ze ho zhanali atd. a zakoncene to bolo tazkou ci by som ho nechcel vymenit za iny (shimano525 :roll: ) z casti som bol nasraty ze mi aj skorej mohli sami oznamit ze to nemaju a bude to dlhsie trvat ale na druhej strane ma potesilo ze sa pokusali zhanat ho...
(suhlasil som s tym ze mi mozu dat ten shimano525 a priobjednal som si aj kotuc alligator, sedacku da chariot a hlavove ritchey logic :P )
05.08.2007 - 15:18:15
00
presne preto do obchodu volam ci maju tovar na sklade, skor ako si objednam. takto som objednal z netbike.cz v pondelok po telefonate, zaplatil som v ten den a v piatok mi uz zvonila postarka s balikom velkym ako svet:)
05.08.2007 - 20:26:56
00
pumpicka nezvykne byt standardne prislusenstvo k vidlici
njn.. ale napr. od race verzie vyššie píšu, že v príslušenstve je aj pumpička.. ;)
http://www.kolokram.cz/product_info.php ... ts_id=1053
05.08.2007 - 20:46:31
00
čaute ,má niekto z vas skusenosti s e-chopom bradsky.cz ak hej ako sa tam prepčítava kurz ?a sú spolahlivý?Díki
08.08.2007 - 10:07:48
00
no este stale tie veci nemam doma!!! nakup za 10k (ceskych tj 12k nasich) a ked som sa ich minulu stredu pital (mail) ze kedy to pride tak mi odpisali
"zajtra by to malo byt u vas" tj minuly stvrtok ale akosi to este stale nieje...
13.08.2007 - 11:11:57
00
ak si neplatil vopred prevodom, tak potom ta to az tak nemusi trapit... :roll:
13.08.2007 - 15:09:05
00
matko, si sa blbo opýtal, že kedy Ti to dôjde. Mal si sa opýtať, kedy Ti ten balík odoslali.. a k tomu by si prirátal 4-5 pracovných dní. Mne tiež povedal ujo z kolokramu, že ak to odošlú vo štvrtok, dôjde mi to v pondelok, ale z informácií zo slovenskej pošty som vedel o 4-5 pracovných dňoch a naozaj mi to došlo až v stredu.
13.08.2007 - 16:15:07
00
tak hej len som sa v stredu pital ze kedy mi to asi pride a povedali ze v stvrtok ale ked to neprislo ani dnes tak som im poslal dalsi mail a v tom mi oznamili ze to vo stvrtok (!) nestihli poslat...
2martinux ja som to myslel tak ze ked objednavam za taku celkom slusnu cenu by mohli aj plnit co slubili ale aj tak som tu objednavku casto menil tak sa tomu ani moc necudujem :P
13.08.2007 - 22:49:53
00
tak dnes uz mi dosla aj zasielka z kolokram.cz a vsetko je v poriadku podla objednavky, pekne pobalene (rozbaloval som to mrte dlho, vsetko zlepene paskou a zabalene v takej tej pukajucej follii) vystuzene dalsiou foliou. Inak komunikacia s obchodom na dobrej urovni (iba mi prv poslali zle IBAN cislo ich uctu to sa vsak rychlo nastastie vyriesilo). takze kolokram.cz OK, len skoda ze nemaju ucet v CSOB -> dost drahy prevod na ucet (slsp cez internetbanking 300sk)
16.08.2007 - 01:18:54
00
a ja to este furt nemam doma... uz ma to zacina srat trocha...
16.08.2007 - 14:19:35
00
Kolokram.cz jeden den objednal a za 4 pracovne dni boli tu Mavic Crossride 07 :P
16.08.2007 - 15:42:54
00
ja som to objednal pred mesiacom odoslali pred tyzdnom :(
16.08.2007 - 15:45:23
00
keyboard_arrow_up