Podla pravidiel nemozes predavat fake takze ak predas tak otvoris pripad tym padom ebay blokuje tie peniaze a nema ich nikto mad 8 dni na to aby si sa dohol s predavajucim co a ako ak sa snim nedohodnes ze ti nechce vratit peniaze tak ako mne ich nechcel tak po 8 dnoch das ziadost o vyriesenie pripadu na ebay oni si to vsetko precitaju pozru a rozhodnu :) a kedze to bol fake tak mas 99,9% potom aj ak vravis ak by vybral peniaze z uctu to nevadi oni ti ich strhnu cez paypal a dostanes sa do minusu :) mam bohate skusenosti ako to chodi kedze priatelka lubi nakupovat :)
24.07.2014 - 16:13:15
01
nieje ten cas dokonca cez 60 dni?....dokonca ak si podvodnik,tak paypal ma tu moznost ti vy** ucet.precitaj si terms:
29.07.2014 - 00:13:16
00
jo 60 dní je na vrácení u paypal, ale to funguje jenom při nižších částkách. větší částky jsou většinou vinkulovány po dobu 3 týdnů. pak se už nic nedá dělat. Takže jestli člověk natrefí na fake pak je nutno open dispute asap. jinak je to v háji.
29.07.2014 - 09:31:24
00
a neriesi toto aj paypal este,ze ked nie ebay,tak paypal vie helfnut?
29.07.2014 - 11:33:06
00
Ano aj cez paypal mozes aj cez ebay ale jednoduchsie mne osobne vzdy cez ebay
29.07.2014 - 13:44:24
00
Fejk: http://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty-sedlovky/208672/karbonova-sedlovka-.html
02.08.2014 - 17:30:23
00
tak tam se skoro porval o to že je to origo a pak přizná že je to fake... to je ale trouba....
05.08.2014 - 10:07:02
00
chalan si nevie uvedomit riziko v pripade zlyhania tej sedlovky, resp snad si uz po mojom komente uvedomil. je ine predavat fejk dres, ale komponenty su doslova zivotu nebezpecne.
05.08.2014 - 10:37:41
00
přesně tak .... akorát jsem to tady v práci projednala s kolegy kteří utrácí hodně peněz za kvalitu.... a je to jenom o tom zdraví.... v některých případech nejde ani o tu váhu.
05.08.2014 - 13:15:33
00
Kto potom kupuje tie cinske ramy ked je taka velka ponuka?Ak je ponuka je automaticky aj dopyt.Take su pravidla obchodu.Aj cinan chce predat a zarobit a nejako prezit.Je mu jasne ze existovat moze len ak ma spokojnych zakaznikov v opacnom pripade ho znici konkurencia a on skoncil....Je ale pravda ze carbonove predstavce a riaditka nejazdi skoro ziadny zavodny cyklista.Jedine turisti ktory sa zenu za vahou a pritom maju 10kg nadvahu.......ja by so sa cinskych ramov nebal a ak ho ma niekto nech napise.
06.08.2014 - 13:18:09
00
Ak je ponuka je automaticky aj dopyt.Take su pravidla obchodu.


To si trochu prestrelil. Ale vyrobcovia a poskytovatelia sluzieb by boli urcite radi, keby to platilo. :-)
06.08.2014 - 13:23:11
02
Neviem kde pracujes ale obchod Ti asi velmi vela nehovori (bez urazky).Ak ludia kupuju a dozaduju sa aby bol vacsi vyber tak obchodnik ich zelania vyplni a tym padom zvacsi svoju ponuku.Urcite nezaplni svoje regale aby bol v strate a skrachoval ale prave preto ze moze ponuknut zakaznikoi viac.Znizi svoju marzu, cize zisk .....povedzme na 5-10% ,nie ako tu v eu kde su niektory vyrobcovia nenazraty.Konzumny europnia ale platia a platia:).......
06.08.2014 - 13:46:19
00
Mne mozno nic nehovori obchod, tvoje tvrdenie ma pomylenu pricinu a dosledok. :-)
AK ludia kupuju a dozaduju sa aby bol vacsi vyber TAK obchodnik ich zelania vyplni. Ale to predsa znamena, ze najskor je dopyt a az potom ponuka.
06.08.2014 - 13:54:21
01
Môj dobrý kamarát rád hovorí (všeobecne, netýka sa to len tejto témy):
"Každé ráno sa zobudí nejaký k***t, ktorý to nakoniec kúpy."
.
Týmto som sa nechcel nijako dotknúť alebo uraziť fóristov, ktorým sa podarilo kúpiť nejaký fejk.
06.08.2014 - 14:04:05
03
:) a co myslis prve bolo vajce alebo sliepka?.......ved prave prvy je dopyt a ponuka sa podla toho prisposoby.Kedze ludia maju zaujem (dopyt) po urcitom druhu tovrau tak obchodnik rozsiri svoju ponuku prave na tomto zaklade.Kto myslis kupuje tie xxx ramy z tych strano?...mimozemstania?
Pozeral som trosku recenzie spatne vazby na jednotlive ramy ktore si kupuju aj taliani,franzuzy,holandania a iny.Tam si to pozri.
Ja nikoho nechcem presviedcat aby si to kupoval len podotykam na to, ako kazdy hovori napriklad, ze Polske veci su zle.Tato fama sa rozsirila vdaka niektorym polskym spekulantom.Neznamena to ale, ze kazdy vyrobok s etiketou PL je shit.Pritom vacsina shitov sa vozi prave zo zapadnych krajin k nam na vychod.Ani cinske veci niesu vsetky zle ako to maju ludia zafixovane tou americkou propagandou......
06.08.2014 - 14:08:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up