Ako to je s tým, že idú obaja Saganovci. To má Peter ako podmienku, že aj brat?
05.08.2014 - 16:23:07
00
urcite ano. asi mu bolo jasne, ze jura by inak nezobrali nikde inde.
bratska laska :)
05.08.2014 - 16:29:31
00
ja osobne som rad, ze ide do saxa a nie do astany .. oleg je oleg, ale na druhej strane je tam riis a mnohi vravia, ze vie dostat z pretekara dost vela .. sagan mozno aj potrebuje nejakeho skuseneho cloveka aby svoj potencial vedel este viac z urocit, lebo tych 2,3 atd miest bolo dost .. riis moze byt pre neho dobry mentor a oleg zase stedry sponzor, kedze chce vyhravat a mat najlepsi tím .. co zaroven dava predpoklad, ze k saganovi pribudnu silni pomocnici .. samozrejme, ze to bude mat aj nejake negativa a to zvyseny tlak na sagana, na vysledky .. ale ten tlak znasaju vsetci spickovi sportovci a je jedno, ci je to futbal, hokej, alebo cyklistika .. som naozaj velmi zvedavy na sagana a na jarne klasiky ..
05.08.2014 - 17:40:51
01
Mám obavy že podpis bude Peťo ľutovať. Ostáva veriť že do Tour sa v SAXE vyvinie situácia tak, že na žltý dres ani nepomyslia.
05.08.2014 - 18:03:46
00
Niekto tu dávnejšie napísal ohladom J.Sagana,že ten by si mal hľadať skôr nejaký prokontinentálny team a že aj tam by mal problém sa presadiť,ja som naozaj veľmi zvedavý, akú úlohu bude hrať v špičkovom tíme,kde je na jazdcov veľký tlak,keď aj v priemernom Cannondale bol doslova v bdelej kóme.A už vôbec nesúhlasím zo Zanickým,ktorý povedal,že tam nemal dostatok príležitostí-podľa môjho názoru,pokial by na to mal výkonosť, určite by sa dokázal presadiť,ako aspoň ten úplne posledný domestik.Bol by som rád keby som sa mýlil,ale mne to tiež pripadá,že zaúradoval veľký a slávnejší brat-niečo v štýle Velitsovcov v minulosti.
05.08.2014 - 18:39:01
00
a co potom taky E.Viviani? vsak ten bol mrtvy cely rok a to natocil 4x viacej sutaznych km ako Juro
05.08.2014 - 19:02:29
00
Tak lutovat to za tie melony asi nebude ;) , pohorsit si nepohorsi ved do teraz nemal nikoho v time kto by mu v zaveroch pomahal takze do horsieho urcite nejde... plus nemusi sa obavat o buducnost timu pokial to teda rusaka neprestane bavit. Ale ved ten prestup bol jasny uz pocas tour, ani neviem kde vznikla ta fama o astane
05.08.2014 - 19:22:49
00
Niekto tu dávnejšie napísal ohladom J.Sagana,že ten by si mal hľadať skôr nejaký prokontinentálny team a že aj tam by mal problém sa presadiť,ja som naozaj veľmi zvedavý, akú úlohu bude hrať v špičkovom tíme,kde je na jazdcov veľký tlak,keď aj v priemernom Cannondale bol doslova v bdelej kóme.A už vôbec nesúhlasím zo Zanickým,ktorý povedal,že tam nemal dostatok príležitostí-podľa môjho názoru,pokial by na to mal výkonosť, určite by sa dokázal presadiť,ako aspoň ten úplne posledný domestik.Bol by som rád keby som sa mýlil,ale mne to tiež pripadá,že zaúradoval veľký a slávnejší brat-niečo v štýle Velitsovcov v minulosti.


Uvidíme čo z toho bude. Zase by som to neporovnával s Velitsovcami. Martin Velits je vo svetovom pelotóne stálica a patrí podľa mňa medzi tých lepších domestikov. Tento rok pracuje veľmi pekne a len o chlp mu ušla TdF... Myslím, že pri ňom nemuseli veľa rozmyýšlať, keď potrebovali dobrého domestika, predsa PV si určite nemohol klásť nejaké extra podmienky, nikdy nebol hviezdny cyklista...
05.08.2014 - 19:46:57
00
Tak lutovat to za tie melony asi nebude ;) , pohorsit si nepohorsi ved do teraz nemal nikoho v time kto by mu v zaveroch pomahal takze do horsieho urcite nejde... plus nemusi sa obavat o buducnost timu pokial to teda rusaka neprestane bavit. Ale ved ten prestup bol jasny uz pocas tour, ani neviem kde vznikla ta fama o astane

reč je o Jurajovi Saganovi...
05.08.2014 - 21:35:49
00
Obree tusim pisal ze LUTOVAT bude nieco Peter takze rec je asi o Petovi....
05.08.2014 - 21:40:07
00
ok, tak potom nič ;-)
05.08.2014 - 21:49:33
00
Teraz nedávno bol rozhovor s J. Saganom v týždni a tam sa priznal, že jeho sen je ísť TdF, tak možno preto ho "zobral" Peter do saxa, i keď je otázka, že či sa mu zrovna v tomto týme ten sen splní, pri takom pretlaku kvalitných jazdcov.. a ešte sa aj sťažoval, že teraz ho nechávajú jazdiť to čo ho nebaví a nejde mu to, ako aj teraz ho poslali niekam do USA a on by chcel radšej ísť okolo poľska.. ďalej keď sa ho pýtali, že kam teda prestúpi peter, tak len kalil vodu o tých troch možných týmoch, ale neskôr zároveň priznal, že idú s Petrom do jedného týmu... čo by bolo prinajmenšom pochybné, keby ešte nemali nič podpísané a bol by si istý, že idú do jedného týmu :D každopádne som rád že sa moje "dovolenkové" informácie potvrdili :D
05.08.2014 - 21:59:28
00
Tak čo teda?? :o
http://www.cas.sk/clanok/289623/majitel-tinkoff-saxo-poprel-ze-by-ziskal-sagana-do-timu-peter-dal-udajne-prednost-podiovym-hosteskam.html
05.08.2014 - 22:07:05
00
Hadam nedes verit novemu casu? A urcite by sa k tomu nevyjadroval Zanicky, ktory to ma z prvej ruky. Niekto si robi srandu...
05.08.2014 - 22:59:35
00
Oleg uz tweetuje po slovensky a ide si dat Zlatý Bažant, takze jeho vyjadrenia su dost odveci :D
05.08.2014 - 23:56:50
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up