Zdravím chcel sa opýtať aké máte názory na bicykle zn. Cannondale a Scapin. Chcel by som cesťák z týchto značiek. Vďaka. Alebo ak viete niečo lepšie kludne poradte do 1000 €
03.08.2014 - 18:05:13
00
:) no keď sa na tie značky potrebuješ pýtať tak to asi nebude nič pre teba ;) a za ten tvoj budget toho moc neporiešiš, radšej sa poobzeraj po nejakých výpredajoch prípadne aj bazáre a po nejakých lacnejších značkách.
04.08.2014 - 18:36:02
00
Neviem čo by malo chýbať bicyklu za 1000€ . Slušne som sa opýtal, pretože som nenašiel nijakú recenziu na tieto značky . Potrebujem bicyklovať nie investovať do bicykla majetok . Bazáre som pozeral ale tam niektorí nevedia čo by pýtali.Ako vidím každý na internete má bicykel za cenu ako rodinné auto ,Len na cestách ich moc nevidieť... Doteraz som mal lacnejší bicykel a behal som denno denne bez problémov.. takže tak.... ;)
04.08.2014 - 18:54:07
00
Dajú sa kúpiť solídné bicykle aj do tisícky. Väčšinou však len alu, nie karbón. Podľa mňa kupovať bike podľa značky nie je práve najšťastnejšie. No ale je to tvoja voľba. Skôr treba dávať pozor na výbavu.
04.08.2014 - 20:59:54
00
Netvrdím, že sa nedá kúpiť kvalitný bicykel za 1000, ale keď chce niekto top značku a ani nevie že tie značky čo si vybral medzi top značky patria :) . Proste niekto chce za "málo" peňazí veľa muziky. Možno by sa dal nájsť aj nejaký Cannondale za 1000 na nejakej sore, možno v nejakom výpredaji na tiagre, no osobne moc nevidím prínos v tom chcieť nejakú fakt zvučnú značku na základnej výbave keď je tu veľa značiek s lepším pomerom cena výkon. matQ811 radšej si mohol napísať svoju výšku a hmotnosť, potom ti skôr niekto poradí niečo konkrétne a zabudni na jednu, dve možno pre teba vysnívané značky na ktoré nemáš rozpočet . Bazár by som tiež celkom nezavrhoval, občas sa tam vyskytnú veľmi solidné bicykle za prijateľné ceny.
05.08.2014 - 13:55:06
00
IMRO1 neboj sa poznám tie značky a je mi jasné že sú dobre len som sa skôr pýtal na to čo si napísal v druhej polovici príspevku, že či nie sú náhodou predražené a nebolo by výhodnejšie zobrať radšej nejakú lacnejšiu značku a možno s lepšou výbavou. Taktiež sa mi páči cube peloton pro . Výška 175 63kg
05.08.2014 - 22:48:56
00
keyboard_arrow_up