nova maximalka 96,8 km/h, verim ze cez 100 by to slo keby to nejdem prvykrat

ta maximalka cestou hore, ci dole :lol:
09.08.2014 - 22:33:08
00
ta maximalka cestou hore, ci dole :lol:


recnicka otazka? :D cestou hore bola maximalka jednociferna :D :D :D
09.08.2014 - 22:39:17
00
donny, Fulli1987 Stretol som vás v Dubovom (pri Turčianskych Tepliciach) :)


Po dlhom čase veeeľa kopcov :)
Krem. Bane - Fackov - RAJEC - Fackov - Sturec
Distance: 213,55 km + 18,12 km na Rajeckom polmaratóne
Time: 14:15:34
Moving Time: 8:49:22
Elapsed Time: 14:15:34
Avg Moving Speed: 24,2 km/h
Avg HR: 140 bpm
Max HR: 178 bpm

Príloha:
rajec.JPG
rajec.JPG 205.68 KiB thumb_up0thumb_down

09.08.2014 - 23:43:53
07
maly bonus z toho slavneho zjazdu https://www.youtube.com/watch?v=iFwOjELhMkE :)
10.08.2014 - 00:23:32
05
ja som si dal dnesny ranny minisvih, taku rozcvicku rannu....Petrzalka-Vojka.....60km...pekne pomaly, aerobne, aby som tuky spaloval. A aj napriek tomu som zrazil korculiara v blizkosti galerie asi kilometer za zavorou. Chlapik tam siel s kamoskou.....Oni sli smer vojka, ja z vojky...Isiel som cca 33-35kmh..vetrik mierne v chrbte...pohodicka..A jeho napadlo, ze prejde do protismeru k zvodidlam pokochat sa pohladom na nasu veľrieku. Akosi sa ale zabudol pozriet, ci ide niekto v protismere, ked uz prechadzal na druhu stranu. ..Vsetko sa to odohralo asi tak za 2 sekundy. Keby to bolo vsetko o sekundu neskor, nechcem si predstavit ten naraz..To som si myslel ze sa mu v pohode vyhnem este..ale priestor na vyhybaci manever mi zrusila ta jeho kamoska, ked isla za nim tiez bez toho , aby sa obzrela ci moze. Tak potom nastala uz len situacia, pri ktorej som si mohol vyberat...bud napalim chlapika alebo tetu. Vybral som si mensie zlo, chlapika...Kedze som akotak este ubrzdil, chlapik to neschytal v plnej rychlosti, uz iba v takej polovicnej...ale aj tak som ho zrazil k zemi..JA som to dako ustal....Akurat sa mi ohlo lave radenie, ktorym so ho trafil tak fajne zozadu do chrbta..NO co..nabuduce si uz da pozor. Zodvihol som ho zo zemi, vyzeral prekvapene, este si sluchatka vyberal z usi....Nastastie, ani mojmu bajku sa nic nestalo, radenie je v pohode.....Hawk
10.08.2014 - 11:20:54
03
zadarilo sa aj napriek teplote 10C, dazdu a silnemu /chladnemu/ vetru

Prílohy:

IMAG0493.jpg
IMAG0493.jpg 1.67 MiB thumb_up-1thumb_down

10.08.2014 - 16:52:03
02
Hladam bajkera na ziletke v piatok ma potiahol od petrzky po cunovo ja som siel do gabcikova so stupavy.cerveny cestak stary neidentifikovatelny . dres komplet slovakia taky azurovy.dali sme si taku speci cigosku napolku.tomas ci roman tak dako uz si nepamatam :) ozvy sa.


Naposledy upravil JAHMANsvk dňa 10.08.2014 - 18:50:29, celkovo upravené 1 krát.

10.08.2014 - 17:52:02
00
speci cigoska :D
10.08.2014 - 18:32:58
01
Dnes to ani nebol velmi svih, skor som sa vybral ochutnat pre mna nove stupania.
Prievalec - narocny v tom ze je to malo clenite a tie rovne useky nemaju konca. Ale stupanie ako take to nie je narocne, pretoze v nekonecnej Lipt. Luznej sa to pekne dviha. Akurat skoda za...sratej cesty od drevozrutov, v zjazde som pichol hned na 2 miestach.
Smrekovica - psycho! Cele stupanie je kontinualna strecha takmer bez moznosti oddychu. A rovnako ako na Prievalci - nekonecne useky. Je to deprimujuce vidiet 700m pred seba ako sa to dviha. Mozno keby som to nesiel sam tak je to trochu jednoduchsie. Predsa len, dvom sa lepsie nadava. Inak asfalt tak na hrane. Konstatujem ze je to najtazsi kopec co som u nas siel. Sitno ani Kralova hola sa nechytaju.
Musim dnes pochvalit soferov. Napriek velmi hustej premavke bola drviva vacsina empaticka a pokojna. Az na jedneho - v stupani na Sturec mi pustil dobre mierenu davku tej horkej zbrndy. Nepoviem nic keby tam mal pivo, ale tieto "jontaky"... akoze sorry.

Prílohy:

20140810.jpg
20140810.jpg 479.63 KiB thumb_up0thumb_down

10.08.2014 - 18:53:07
06
speci cigoska :D


Ma dobehol ledva ledva lebo citil a potom mi usetril mrte sil a dosiel som tesne po zapade len v daka nemu. svetlo som nemal aj to mi bol ochotny dat svoje. Tiez sa mi mrte lubia ty pani stari a velky bicyklisti pri tych bufetoch co maju bajky za 5tisic minimalne. sedia tam na pive pol dna a potom na ceste ked takych dobiehas im iba kyvas a kukaju ze nahoraku ich davas v 40tke.ty su najlepsi.inak pekne kusky tam dnes boli.colgnato a krasne biele pinarelko.sak nech maju :)
10.08.2014 - 19:05:17
00
Dnes to ani nebol velmi svih, skor som sa vybral ochutnat pre mna nove stupania.
Prievalec - narocny v tom ze je to malo clenite a tie rovne useky nemaju konca. Ale stupanie ako take to nie je narocne, pretoze v nekonecnej Lipt. Luznej sa to pekne dviha. Akurat skoda za...sratej cesty od drevozrutov, v zjazde som pichol hned na 2 miestach.
Smrekovica - psycho! Cele stupanie je kontinualna strecha takmer bez moznosti oddychu. A rovnako ako na Prievalci - nekonecne useky. Je to deprimujuce vidiet 700m pred seba ako sa to dviha. Mozno keby som to nesiel sam tak je to trochu jednoduchsie. Predsa len, dvom sa lepsie nadava. Inak asfalt tak na hrane. Konstatujem ze je to najtazsi kopec co som u nas siel. Sitno ani Kralova hola sa nechytaju.
Musim dnes pochvalit soferov. Napriek velmi hustej premavke bola drviva vacsina empaticka a pokojna. Az na jedneho - v stupani na Sturec mi pustil dobre mierenu davku tej horkej zbrndy. Nepoviem nic keby tam mal pivo, ale tieto "jontaky"... akoze sorry.

pekna trasa.. psychologicky by som to pre radost dotaihol na 200vku..a tie vyskove?..torchu mimo..nie? inak super..
10.08.2014 - 19:39:24
00
krkavec Smrekovica vyzerá na "pekný" stupáčik :) Včera mi opäť zachutili kopčeky, tak si niekedy pôjdem obzrieť aj tento kopček ;)
Sitno nie je až také náročné..náročné sú tam len občasné dosť strmé úseky, hlavne ten záver.
10.08.2014 - 19:51:01
00
ja som mal dnes ciel jednoznačný, prvý x prekonať métu 150 km a stihnúť to tak, aby sa mi nevybili hodinky, nakoniec to dopadlo, škoda len toho protivetra, ktorý samozrejme keď mohol pôsobiť od chrbta, tak už ustal :D

Prílohy:

150.jpg
150.jpg 214.32 KiB thumb_up0thumb_down

10.08.2014 - 19:58:10
01
Bez incidentu?
10.08.2014 - 20:00:14
00
mal som dva mini rovno v našej obci, jeden hneď po štarte keď mi vyletela žena na bicykli rovno do trasy, to sa mi podarilo obísť a potom keď som sa vracal tak v opačnom jazdnom pruhu bolo odstavené auto a zrovna šli autá oproti, dve ho obišli ešte skôr ako som tam došiel a tretie ho začalo obchádzať zrovna vtedy keď som bol na jeho úrovni.. ale tak to len také prkotinky, čo ani nestoja za reč. celá moja trasa viedla málo frekventovanými cestami. napríklad popri jadrovej elektrárni v JB nešlo žiadne auto :)
10.08.2014 - 20:20:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up