neni to SRAM, je to obycajna SHIMANO za 4 kila. este ma napadlo ze by slo zobrat nejaky tenky klinec a povibijat tie nity z kazety. , len nwm ci to potom bude fungovat ako ma


nic nevybijaj, zober rozbrusovacku a zo zadnej strany kazety (zo strany pastorku s najvacsim poctom zubov) tie hlavicky na nitoch odbrus
ak nemas rozbrusovacku, tak pomoze aj pilnik.........
03.11.2008 - 21:04:55
00
nic nevybijaj, zober rozbrusovacku a zo zadnej strany kazety (zo strany pastorku s najvacsim poctom zubov) tie hlavicky na nitoch odbrus
ak nemas rozbrusovacku, tak pomoze aj pilnik.........



??S rozbruskou na kazetu?


Vezmi radšej vrtačku s plynulym chodom a odvrtaš.S rozbruskou možeš odbrúsiť tak 8-ku šrubu a nie nit.
07.11.2008 - 20:49:23
00
??S rozbruskou na kazetu?


Vezmi radšej vrtačku s plynulym chodom a odvrtaš.S rozbruskou možeš odbrúsiť tak 8-ku šrubu a nie nit.

presne to ma napadlo ked som takmer urval salter, ze tie nity proste vyvrtam
07.11.2008 - 22:46:12
00
??S rozbruskou na kazetu?


Vezmi radšej vrtačku s plynulym chodom a odvrtaš.S rozbruskou možeš odbrúsiť tak 8-ku šrubu a nie nit.

menej nevies urobit s nastrojom, ktory dokaze viac? :shock:
ked mas problem "nahmatat" kotucom rozbrusovacky vytrcajuci nit, samozrejme, ze mozes ponicit aj zuby na kazete......... :roll:
takisto by som ja mohol oponovat, ze prevrtas zverak, ked to budes robit vrtackou :wink:
sktocne sa to da roznitovat aj rozbrusovackou a mozeme sa stavit, ze rychlejsie ako vrtackou :wink:
samozrejme aj vrtackou sa to urobit da.
10.11.2008 - 11:07:30
00
Zdravim, prešmykuje mi kazeta na mieste, ale nie vždy, niekedy zaberie a potom keď plynulo pedálujem tak ide v poriadku, viete niekto čo s tým? ďakujem
11.08.2014 - 18:08:51
00
keyboard_arrow_up