Tadeáš, ja si myslím, že máme médiá držiace aj jednej strane, aj druhej strane. A nikto ti nebráni založiť si médium, ktoré bude prezentovať čisto Tadeášove názory.
11.08.2014 - 17:38:08
00
matt:
to medium ponuka nejaky obsah, podobne ako e-shop ponuka nejaky tovar, ktory uzna za vhodne ponukat. Este raz, ponuka, nie "krmi". Budes aj ty listovat na e-shope daky tovar, o ktorom ja rozhodnem, ze tam bude? Nebudes. Tak preco vyzadujes alebo ocakavas, ze medium, okrem svojho obsahu, bude automaticky prenechavat SVOJ priestor aj dakej freestyle debatke a nenavistnym blbcom na exhibovanie? NIKTO nikomu nebrani zriadit si milion webov a do zblbnutia komentovat clanok kohokolvek kdekolvek. TO je sloboda slova, a ty v tom mas trochu zmatok.

tadeas:
to kde si vzal ten cudny napad, ze kompletne anonymna particka diskuterov je tzv. druha strana? Nie je. Ani ty nou nie si, pokial to medium napriklad nenapise nieco priamo o tebe. Zaroven, kazdy, vratane teba, si moze slobodne vytvarat ake chce komunikacne platformy a tvorit protivahu comu len chce.
11.08.2014 - 17:41:51
00
laco, nimm_zwei... ale ja nepotrebujem aby média prezentovali len moje názory.

Ja len tvrdím že naše média rozhodne nie sú nezávisle a objektívne ! Lenže vy ich pokladáte za mienkotvorné. To je všetko.
11.08.2014 - 17:48:10
00
( ja som byvaly rezim moc nezazil, ale v urcitych veciach si myslim/opat moj osobny pocit, ze sa snad rutime do este vacsich srac.ek ake tu boli pred 89 )

:bow: :y: asi takto.. len poniektorí tu majú pocit že ak sa vylúčia rusi tak sa nič takéto už stať nemože..
11.08.2014 - 17:52:36
01
Matus, ze zrovna ty budes spochybnovat sukromne vlastnictvo a rozhodovanie nejakeho podnikatela, to by som necakal.
11.08.2014 - 18:20:29
00
ale ved ja nespochybnujem nikoho sukromne vlastnictvo. ja len neschvalujem uzamykanie diskusii. je to uplne to iste ako ked zakaznici neschvaluju ako je oznacena dostupnost tovaru na mojej stranke. takze nevkladat mi do ust/na klavesnicu vety ktore som nikdy nepovedal/nenapisal ;)

napisem to naposledy...osobne si myslim ze tak ako doktor by mal liecit ludi, tak media by mali napomahat sireniu slobody slova a nie naopak. ( ale mozno sa aj mylim )
11.08.2014 - 18:27:09
02
Ale o tom je slobodny trh. Nepaci sa mi obchod, nenakupujem, nepaci sa mi dane medium necitam/nenavstevujem.
11.08.2014 - 18:37:58
00
http://afinabul.blog.cz/1408/korsunsky-pogrom-ukrajina-20-02-2014

Verím tomu že mi poniektorí napíšte že to mohlo byť natočené kdekoľvek :-)


Naposledy upravil tadeas dňa 11.08.2014 - 18:44:03, celkovo upravené 2 krát.

11.08.2014 - 18:39:18
00
lenze ja vidim problem v tom ze zachvilu nebude co citat. na druhu stranu bez urcitych veci ktore si ludia kupuju by ludstvo dokazalo prezit. sice, ked nad tym tak rozmyslam, naozaj sa tu bavime o h0vne :) ( ludstvo dokaze prezit aj bez pravdy )
11.08.2014 - 18:40:40
00
Ono mozno kebyze vidime vsetky tie prispevky z diskusii, tak budeme tiez za zamykanie. :D Este na SS som mal spoluziaka, ktory brigadoval ako "moderator" nejakych SMS prispevkov na teletext pre nejaku TV a teda boli tam ine "chutovky". Problem je asi aj v tom, ze od hromadnej anonymnej diskusie tazko cakat nejaku kvalitativnu uroven. A pri tom objeme "clankov" a pisatelov v diskusiach to nie je v ludskych silach rozumne moderovat.

Je to vcelku smiesne, ako sa vsade ludia rozculuju, ze po inetovych verziach dennikov generuju clanky vseliaki brigadnici ako lacna pracovna sila. Ale ***** pozrite sa okolo seba, ako vyzera tato krajina - potrebujete vymurovat 1 priecku? Sam to spravi clovek lepsie ako 9 z 10 murarov napriek tomu, ze to nikdy nerobil. A podobne to funguje takmer v kazdej profesii a remesle.V restauraci vam vari automechanik, polievku s ponorenym palcom prinasa nafuknuta kozmeticka. A ake sluzby tak aj taky tovar v obchodoch. Slovaci frflu a nadavaju, ale vsetko to nakoniec aj tak akceptuju a zaplatia...
11.08.2014 - 18:58:26
00
Este ad diskusie na aktualitach. To nemate fakt lepsie veci v zivote ako citat tieto veci? :D
11.08.2014 - 19:58:47
00
Príde Voloďa do Banskej Bystrice?

lh3.googleusercontent.com
11.08.2014 - 21:11:08
00
Ad.: Peter Schutz; napr. http://sulik.sk/peter-schutz-sme-nehra-fer/

pre pripomenutie miery zangazovania USA v Majdane: http://sulik.sk/fuck-the-eu/
treba si precitat, hlavne vypocut nahravku a sam pouvazovat nad jej suvislostiami a potom si skusit spomenut ako zarezonovali media na: "Fuck EU!" ana vyberanie si jednotlivych ludi na buduce riadiace pozicie na UA tak podobne ... . Pripadne dohladat komentar spoza velkej vody.

poguuglit Blackwater a Greystone Ltd. a ich nasadenie na UA

propaganda sa siri z oboch stran, preto treba pouzit vlastnu hlavu pri citani oboch stran a nazor si urobit sam
11.08.2014 - 22:13:25
01
v politike všetci "ofuckuju" všetkých, ak im niekto ponúkne vačší kus koláča........a nielen v politike
11.08.2014 - 22:21:49
00
RobbD hmm..ked sa pozriem na sucasnych predstavitelov EU a vobec celu zahranicnu politiku EU...daju sa vobec brat vazne? :D
11.08.2014 - 22:31:05
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up