Male zamyslenie (mozno tendencne ale zatial som necital uvahu nikoho v SK mediach) co asi tak treba na organizovanie takych demokratickych revolucii. Trosku dlhsie ale oplati sa nad tym zamysliet.

http://youtu.be/i-OBpfYkxgU

Ak niekto veri na volu ludu a zivelnost udalosti nech skusi napriklad zorganizovat zivelny bike vyjzad a zabezpecit. Ako dopadne a kolko ludi pride. To len ako drobna paralela ;-)
11.08.2014 - 22:49:39
00
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/ukraine/11025137/Ukraine-crisis-the-neo-Nazi-brigade-fighting-pro-Russian-separatists.html
11.08.2014 - 22:55:02
00
MageZ su to nevoleni, VYVOLENI
11.08.2014 - 22:56:01
00
triki... to bude určite nejaký "omyl" , v najbližších dňoch sa toto nedorozumenie určite vysvetlí...
11.08.2014 - 23:16:22
00
Ok. Teraz kontrolna otazka - viete kolko fizlov v SR ma rozne nacisticke tetovania a pochadza z nazi kruhov? Radsej ani nechcite vediet...a to uz nehovorim o SBSkach. A co Kotleba v BB? Je taraz cely BB region nacisticky? :D

btw. niektori tu pritomni sa ohanaju nazi nazormi a zrazu im vadia nejaky nazi sympatizanti na Ukrajine. Cista schyzofrenia alebo uplna absencia schopnosti premyslat vlastnym mozgom. :D


Naposledy upravil MageZ dňa 11.08.2014 - 23:48:08, celkovo upravené 1 krát.

11.08.2014 - 23:24:19
01
cize ukrainski neo-nazis si nepadli do naruce s (pro)ruskymi banditami... hmmm, a to je dobre ci zle?
11.08.2014 - 23:41:16
00
"satiricke" zhrnutie udalosti okolo MH17
https://www.youtube.com/watch?v=bohINqjmm4s
11.08.2014 - 23:47:31
00
Ok. Teraz kontrolna otazka - viete kolko fizlov v SR ma rozne nacisticke tetovania a pochadza z nazi kruhov? Radsej ani nechcite vediet...a to uz nehovorim o SBSkach. A co Kotleba v BB? Je taraz cely BB region nacisticky? :D

btw. niektori tu pritomni sa ohanaju nazi nazormi a zrazu im vadia nejaky nazi sympatizanti na Ukrajine. Cista schyzofrenia alebo uplna absencia schopnosti premyslat vlastnym mozgom. :D


To si asi čítal na inom fóre...
Ak tu niekto prezentuje nazi názory, tak menuj kto, inak tu trepeš len pi...y
Prirovnávať Kotlebu k nacizmu to je tiež riadne uletené.
MageZ, ty si celkom vtipálek :rofl:
12.08.2014 - 07:38:08
00
Páni, akosi sa strácam v téme, môže prosim niekto zhrnúť argumenty proti Rusku tak, aby to bolo jednoducho pochopiteľné bežnému smrteľníkovi bez predsudkov?
12.08.2014 - 07:48:40
03
Ulohou medialnej kampane, sucastou toho je aj internetova kampan je co najviac zamlzit fakty. V tej dzungli pravd, polopravd, naivnych a umyselnych lzi sa prestavaju orientovat aj ich autori. Takze uz zbyva len cakat na vysledok toho experimentu. Sudruhovia z Moskvy to uz raz v minulosti skusali. Priviedli do bordelu mnisky a experimentovali, ze co sa stane. Z bordelu klastor alebo z mnisok ....

PS Vies si predstavit, ze by sme sa nastahovali na stranku Slobodneho vysielaca a spustili tam rozsiahlu debatu ci je vhodne pouzivat 29 palcove kolesa? A tu ... aka nahoda?
12.08.2014 - 08:15:29
00
pista a zasa ta nahanaju sudruhovia z Moskvy a minulost. ja s tych internetovych mlziacich faktov usudzujem ze na ukrajine sa zmahaju organizacie podporujuce nacisticke zmyslanie. zabijaju, ponizuju a utlacaju ludi ruskej narodnosti. tento fakt som si dovolil s toho mlziaceho internetu mojim jednoduchym rozumom poskladat. ak to tak nie je kludne mi to niekto vysvetlite.
EDIT: dnes su to rusi a zajtra to moze byt zasa zidovske etnikum ktore budu tieto organizacie napadat, ponizovat atd atd. pista preto ta nejak neviem pochopit a porozumiet ti. na jednej strane nadavas na cosialisticku eru v ceskoslovensku (co viem pochopit) na druhej strane tvoje etnikum bolo masovo vyhladzovane vo velkom po celom svete a teraz ked sa to deje na UA "zatial" s rusky hovoriacimi obcanmi zastavas sa ukrajiny kde to zacalo zakazom ruskeho jazyka a konci vyhananim a zabijanim ruskojazycneho obyvatelstva.


Naposledy upravil matvej11 dňa 12.08.2014 - 09:04:19, celkovo upravené 1 krát.

12.08.2014 - 08:48:17
00
...aj tak si myslím,že nepotrvá dlho a EU a NATO sa rozpadne. Maďari budú mať svojho Orbána + zapracujú na strategickom spojenectve s Ruskom a budú nepostihnutelný. A Krym budeme mať zo Žitného ostrova .

A niekde na nejakom poľskom cykloservery bude podobne ako tu 3/4 ludí popletených a kritizovať nás za to,ako neludsky sme sa k tým madarom chovali a že maju právo na pripojenie sa k Madarsku...
12.08.2014 - 08:58:42
01
sedliacky rozum hovorí, že ak ich tam niekto utláča majú ísť domov do matičky rusi.. a nie zavolať si kamošov aby trochu utlačili ich utláčateľov ....

tí istí, čo si myslia že rusi sa tam angažujú spravodlivo ... si zároveň myslia, že madarsko sa nesmie angažovať vo veci utláčania maďarskej menšiny na slovensku .. sila a forma utláčania nerozhoduje
12.08.2014 - 09:01:29
00
matvej11
a tych cvicenych "zelenych muzikov" v perfektnej ruskej vyzbroji a munduroch, co tam operuju od sameho zaciatku a predstieraju tzv. separatisticke hnutie, tych teraz zamlzujes sam alebo vynechava tvoj internetovy prehliadac?
12.08.2014 - 09:03:25
00
Mne sa v poslednej dobe páčilo to ako situáciu opísal niekto v mojom veku, kto žije v danej oblasti a očividne situáciu dobre pozná:
http://www.reddit.com/r/IAmA/comments/2b72ir/iama_ukrainian_who_currently_lives_on_the/
K nacistom a propagande: http://www.reddit.com/r/IAmA/comments/2b72ir/iama_ukrainian_who_currently_lives_on_the/cj2fght
12.08.2014 - 09:04:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up